Zawody SNS przełożone

Jakuszyce śniegDrugiego w tym sezonie weekendu pod znakiem SNS w Jakuszycach nie będzie. Zawody zaplanowane na 11-12 stycznia przeniesiono na inny termin.

W końcu i Jakuszyce przegrały z pogodą. W miniony weekend udało się co prawda w trudnych warunkach przeprowadzić zawody z cyklu Bieg na Igrzyska i Bieg Tysiąclecia, ale śniegu od tego czasu nie przybyło, temperatura jest wciąż mało zimowa, więc organizatorzy Salomon Nordic Sunday zdecydowali się na przełożenie imprezy, zaplanowanej na 11 i 12 stycznia. Nowy termin ma być podany jeszcze w tym tygodniu.

– Plany mieliśmy ambitne. W pierwszej wersji na ten weekend zaplanowany był bieg na 18 kilometrów (w stronę Szklarskiej Poręby i przez Kopalnię), potem zdecydowaliśmy, że pobiegniemy na trasie Rozdroże pod Cichą Równią – Kopalnia i powrót. Ale teraz nawet tej trasy nie możemy dobrze przygotować – podali organizatorzy.

Wy startowe na termin 11-12 stycznia zostaną przeksięgowane na nowy termin, ale nie na bieg na Kubalonkę, który ma odrębnego organizatora.

Kamil Zatoński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *