Wkrótce rusza sprzedaż biletów na PŚ w Jakuszycach

W połowie listopada ruszy sprzedaż biletów na zawody Pucharu Świata w biegach narciarskich, które w lutym przyszłego roku odbędą się w Szklarskiej Porębie-Jakuszycach.

Jak poinformowali organizatorzy imprezy, rywalizację biegaczy w piątek (sprinty) i sobotę (biegi ma 10 i 15 km) będzie mogło śledzić po 5 tys. kibiców. Na razie nie wiadomo, jaka część wejściówek znajdzie się w otwartej sprzedaży. Wiadomo natomiast, że sprzedaż rozpocznie się w połowie listopada, a bilety będą rozprowadzana za pośrednictwem bazy noclegowej w Szklarskiej Porębie. Chodzi o to, by jak najwięcej kibiców nocowało w tamtejszych hotelach i pensjonatach, bo dzięki temu – jak twierdzą organizatorzy – widzów będzie łatwiej przewieźć na Polanę Jakuszycką.

Na razie informacji o biletach nie ma na stronie imprezy>>

Portal gazeta.pl z zaskoczeniem podał kilka dni temu, że w sezonie 2012/2013 w Jakuszycach nie będzie zawodów Pucharu Świata. Było to jednak oczywiste już od kilku miesięcy, kiedy FIS przedstawił zarys kalendarza na dwa najbliższe sezony. Ponowna szansa na oglądanie najlepszych biegaczy będzie prawdopodobnie dopiero w 2014 r. Prawdopodobnie, bo wiele zależeć będzie od organizacji najbliższej imprezy.

2 komentarz do “Wkrótce rusza sprzedaż biletów na PŚ w Jakuszycach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *