W Małopolsce śniegu jak na lekarstwo. Popradzki i Leśników odwołany

Bieg Popradzki i Zawody o Puchar Leśników Krynickich zostały odwołane.

„Ze względu na małą pokrywę śnieżną i najbliższą prognozę pogody oraz brak możliwości wykonania trasy biegowej ratrakiem, organizator odwołuje zawody biegowe z dnia 28.01.2018 r. Jednocześnie będą czynione starania by te zawody zorganizować w innym terminie. W przypadku nieodbycia się zawodów opłaty startowe będą zwrócone na konto uczestnika lub mogą być przełożone na kolejny rok” – poinformował Marian Dobosz, dyrektor Biegu Popradzkiego. 

Podobne wieści napłynęły z Krynicy.

III Otwarte Zawody o Puchar Leśników Krynickich , które miały się odbyć w dniu 27.01.2018 r – z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych zostają  przełożone. Nowy termin zostanie podany w kolejnym komunikacie w terminie po 1 lutego 2018 roku. Wpisowe wpłacone przez zawodników zostanie przeniesione na nowy termin. Osoby, które nie będą mogły startować w nowym terminie otrzymają zwrot wpisowego na konto bankowe” – podano.

Ze względu na niedostatek śniegu przełożono również zawody Karlovska 50, które miały się odbyć w ten weekend w Velkych Karlovicach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *