W Jakuszycach w sobotę bieg charytatywny

W sobotę 30 marca w Jakuszycach Charytatywny Bieg dla Joli. 

Stowarzyszenie Bieg Piastów w Szklarskiej Porębie-Jakuszycach organizuje bieg charytatywny na nartach i bez nart (każdy zawodnik wybiera sam, jak biegnie), z którego dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację Joli Wojtusiak ze Szklarskiej Poręby, niepełnosprawnej od 13 lat. Rodzina Joli (na zdjęciu towarzyszy jej mama, Pani Jadwiga) potrzebuje pieniędzy na opłacenie turnusów rehabilitacyjnych córki, jak również na zakup windy, która ułatwi wychodzenie z Jolą na spacery.

Na mecie biegu na Polanie Jakuszyckiej, na dystansie około 6 kilometrów na łatwej trasie, będą medale, a za metą loteria fantowa, słodka akcja z wypiekami i inne atrakcje, w tym licytacja 3 voucherów pobytowych. Będzie można wylicytować pobyty weekendowe w obiektach: Norweska Dolina, Blue Mountain i Stanica Górska. Wszystkie położone są w Szklarskiej Porębie.

Medale są wyjątkowe, każdy jest inny. Motywem przewodnim na nich są narty, góry i śnieg. Wykonane zostały przez dzieci z Polkowickiego Centrum Animacji.

Wszystkich, którzy planują wziąć udział w licytacji, prosimy o przygotowanie banknotów o niższych nominałach, np. 10 i 20 zł. Będziemy się przebijać.

Bieg dla Joli odbędzie się w sobotę, 30 marca. Start o godz. 11 na Polanie Jakuszyckiej.

Minimalna kwota wpisowego na bieg, płatnego na konto Joli: 40 zł.

Dane do przelewów: SBL Zakrzewo O/Złotów

89 8944 0003 0000 2088 2000 0010 z dopiskiem na leczenie Wojtusiak Jolanta.

Zapisy na stronach bieg-piastow.pl i datasport.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *