Bieg Jaćwingów odwołany [AKTUALIZACJA]

W Gołdapi najpierw obficie spadł śnieg, ale niestety ociepliło się i spadł deszcz. Biegu Jaćwingów w terminie 27-28 stycznia nie będzie.

„Ostateczna decyzja zgodnie z regulaminem mogła być podjęta w dniu jutrzejszym tj. 26 stycznia. Ze względu na prośby od wielu zawodników i analizie w różnych źródłach pogodowych kierownictwo postanowiło odwołać zawody już dziś” – poinformowali organizatorzy biegu.

„Bieg Jaćwingów w terminie 27-28 stycznia oraz 3-4 lutego nie odbędzie się. Zawody zostają odwołane do pojawienia się odpowiedniej ilości pokrywy śnieżnej. Jak tylko warunki na to pozwolą, z przyjemnością poinformujemy Państwa o nowym terminie Biegu Jaćwingów. Nie wykluczone, że będzie to 24-25 lutego.

Ważna informacja dla wszystkich, którzy dokonali zgłoszenia i wpłacili opłatę startową. Państwa wpisowe może zostać zwrócone na numer konta, z jakiego wpłynęła opłata startowa. Wystarczy wysłać maila na osir@osirgoldap.pl z informacją o zwrocie wpisowego. Ponadto zainteresowanych nowym terminem Biegu informujemy, że Państwa wpisowe automatycznie przejdzie na nowy termin.

W razie pytań lub problemów jesteśmy do państwa dyspozycji pod numerem telefonu 530706361″ – dodano.

 

Jeszcze kilka dni temu trasy w Lesie Kumieć wyglądały tak:

 

W programie zawodów były
Biegi Główne K i M (20kmF – 18kmCL )
od 1.10.2017 r. do 01.02.2018 r. – 40zł (od biegu) (decyduje data wpływu na rachunek organizatora)

Biegi Średnie K i M (10kmF – 10,8 kmCL)
od 1.10.2017 r. do 01.02.2018 r. – 20zł (od biegu) (decyduje data wpływu na rachunek organizatora)

Zawodniczki i zawodnicy startujący w dwóch biegach głównych płacą za każdy start 75% wyżej wymienionej kwoty. Zawodniczki i zawodnicy, którzy w XXVIII Biegu Jaćwingów w biegach głównych zajmowali miejsca I – III zwolnieni są z opłaty startowej na danym dystansie.

Kamil Zatoński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *