PŚ w Davos i OPA Cup w Valdidentro – listy startowe

fis_2009-02-13_11-49-34W zawodach Pucharu Świata w Davos wystartuje czwórka naszych reprezentantów. W Valdidentro – w sumie kilkunastu.

Kwalifikacje niedzielnych sprintów techniką dowolną w Davos rozpoczną się o godz. 12.00. Z numerem 62. przystąpi do nich Urszula Łętocha, której w tym sezonie w dwóch próbach – w Ruka i Lillehammer – nie udało się jeszcze zbliżyć do awansu do ćwierćfinału. Z ostatnim, 71., numerem, na trasę wybiegnie Ewelina Marcisz, wracająca na pucharową karuzelę po wielomiesięcznej przerwie, spowodowanej problemami ze zdrowiem.

O 12.38 zaplanowano start prologu mężczyzn. Z 34 numerem wystartuje Maciej Staręga, któremu w Davos zwykle nieźle szło – w 2014 r. odpadł dopiero w półfinale. Drugim z naszych reprezentantów w tych zawodach będzie Paweł Klisz (numer 86).

Lista startowa Davos sprint F kobiety

Lista startowa Sprint F Davos mężczyźni

W Valdidentro we Włoszech w zawodach OPA Cup w niedzielę biegi dystansowe techniką dowolną (junior/ka, senior/ka). Na starcie reprezentanci naszej kadry młodzieżowej, a także kilku biegaczy spoza kadr, m.in. Mikołaj Michałek, Mateusz Haratyk, Mateusz Szczotka oraz biegaczki z MKS Karkonosze.

u20-k-10-km-f

u20-m-10-km-f

senior-15-km-f

seniorka-10-km-f

Kamil Zatoński

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *