Pobiegnij trzy razy, czwarty bieg gratis

Euroloppet zachęca biegaczy nową promocją: każdy, kto w najbliższym sezonie weźmie udział w trzech różnych biegach, w kolejnym pobiegnie za darmo.

Euroloppet to cykl 15 imprez biegówkowych, odbywających się nie tylko we Włoszech, Niemczech czy Austrii, ale także np. na Łotwie i w Hiszpanii. Kalendarz startów można znaleźć tutaj>>

Żeby przyciągnąć narciarzy, zdecydowano, że każdy, kto w najbliższym sezonie weźmie udział w trzech różnych biegach i tym samym otrzyma tytuł Euroloppet Racer, w kolejnym sezonie w jednym z biegów wystartuje za darmo. Bonus to parafina wysokofluorowa firmy Start, o wartości 54 EUR.

Najbliższa okazja do pobiegania pod egidą Euroloppet to La Sgambeda we włoskim Livigno. Zawody zaplanowano na trzeci weekend grudnia. Więcej o La Sgambedzie>>

To niejedyne zachęty od Euroloppet. Każdy posiadacz paszportu (można go zamówić tutaj>>), za który trzeba zapłacić 39 EUR, otrzymuje:

  • prawo do wniesienia najniższej opłaty startowej za każdy bieg niezależnie od terminu,
  • voucher o wartości 25 EUR do sklepu partnerskiego Ski-willy.at (+10% rabatu na zakupy) lub Sportalbert.de (także 10% rabatu)
  • rabaty na wyroby takich firm, jak Start, One Way, Loeffler czy Uvex (więcej>>)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *