Pierwszy Bieg Narciarski Jagodna już w niedzielę

bieg_bystrzycki_2013_06_duze spalonaZamiast Bystrzyckiego Biegu Narciarskiego w niedzielę 20 marca na Spalonej odbędzie się I Bieg Narciarski Jagodna. 

-Zawody odbędą się na lekko zmodyfikowanych warunkach i pod inną nazwą, śniegu przybywa i warunki są doskonałe – zapewnia Kamil Łuczaj z Centrum Śnienik, organizatora zawodów.

14 marca Gmina Bystrzycka Kłodzka zrezygnowała z organizacji XXVIII Bystrzyckiego Biegu Narciarskiego, ale wolontariusze oraz Schronisko PTTK Jagodna wraz ze Szkołą Narciarstwa Biegowego SITN PZN „Centrum Śnieżnik” organizują w tym dniu I Wiosenny Piknik Biegówkowy Jagodna 2016.

Głównym wydarzeniem będzie I Bieg Narciarski Jagodna 2016, który zostanie przeprowadzony techniką dowolna na dystansach 7,5 km oraz 15 km. Dodatkowo organizatorzy zapraszają na mini biegi dla najmłodszych na dystansach 0,5 km oraz 1 km. Piknik ma zarówno charakter sportowej rywalizacji dla najlepszych, jak i rekreacji rodzinnej polegającej na uczestniczeniu w biegu narciarskim. Imprezie towarzyszyć będzie ognisko i poczęstunek dla zawodników.

Regulamin I Bieg Narciarski Jagodna 2016 (1)

Kamil Zatoński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *