Nowość od Swixa na trudne warunki

HVC Warm to nowy specyfik w płynie od Swixa, ponoć idealny na warunki od -2 ° C do +10 ° C i wilgotność przekraczającą 70 proc.

 

Producenci smarów co sezon kuszą nowinkami, zwłaszcza tymi z wyższej półki, przeznaczonymi dla zawodowców, szukających ułamków sekund, które pozwalają myśleć o wygranej. Największym wyzwaniem dla serwismenów są temperatury w okolicach zera, kiedy wilgotność jest wysoka. Właśnie na takie warunki Swix przygotował nowość – płynny HVC Warm. Producent zapewnia, że nad jego właściwościami pracował kilka lat, a przyspieszacz przeszedł wiele testów, w tym w zawodach Pucharu Świata. Tera będzie dostępny w powszechnej sprzedaży.

HVC Warm przeznaczony jest zarówno na stary, jak i nowy śnieg, kiedy temperatura powietrza wynosi nie mniej niż -2° C i nie więcej niż +10 ° C. Najlepsze efekty daje, kiedy wilgotność powietrza przekracza 70 proc. Płyn należy nakładać jako ostatnią warstwę, już po nałożeniu proszku z serii Cera F (lub parafin HF lub LF). Opakowanie o objętości 50 ml (co wystarca na 10-15 par) ma specjalny aplikator. Po nałożeniu nie należy szczotkować ani polerować powierzchni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *