Jest nowa strona Euroloppet

Pojawiła się nowa strona internetowa cyklu Euroloppet. Są też nowi partnerzy, którzy kuszą zniżkami dla posiadaczy paszportów.W maju, po kongresie EUC – Europejskiego Stowarzyszenia Maratonów Narciarskich, pisaliśmy, że do rodziny europejskich biegów długodystansowych wejdą trzy nowe imprezy, w tym dwie – w Hiszpanii i Austrii – już od najbliższego sezonu (więcej – tutaj>>). Organizatorzy robią co mogą, by nie tracić dystansu do rodziny Worldloppet , która jest dużo bardziej popularna, m.in. dlatego, że skupia najbardziej rozpoznawalne biegówkowe imprezy masowe, takie jak Bieg Wazów czy Birkebeinerennett. Kuszą więc licznymi nowościami i promocjami.

Od dwóch lat w ramach Euroloppet rozgrywane są więc Mistrzostwa Europy w Narciarskich Biegach Długodystansowych. W klasyfikacji sumowane są wyniki dwóch wybranych biegów – jednego techniką dowolną, drugiego – klasyczną. W najbliższym sezonie do ME zaliczane będą Koasalauf (50 km F)  i Sumavsky Skimarathon (43 km Cl).

Najnowsza zmiana to nowa, bardziej przejrzysta strona www Euroloppet (www.euroloppet.com) , dostępna na razie w dwóch wersjach językowych – niemieckiej i angielskiej.

W ramach programu wspierającego, posiadacze paszportu Euroloppet (jego koszt to 39 EUR – zobacz, co można dostać w pakiecie powitalnym>> ) mogą skorzystać z atrakcyjnych zniżek w dwóch znakomicie zaopatrzonych sklepach dla biegaczy narciarskich – www.sportalbert.de i – to tegoroczna nowość – austriackiego www.ski-willy.at. W obu zakupy można robić z 10 proc. rabatem. Partnerami Euroloppet są też producent okularów Uvex (tu jego promocyjna oferta>>), producent smarów i akcesiorów serwisowych Start (zobacz ofertę promocyjną>>), producent m.in. kijów – firma Leki (oferta>>) oraz producent odzieży Loeffler (oferta>>) . Nowym partnerem został One Way (oferta>>)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *