Zawody SNS przełożone

Jakuszyce śniegDrugiego w tym sezonie weekendu pod znakiem SNS w Jakuszycach nie będzie. Zawody zaplanowane na 11-12 stycznia przeniesiono na inny termin.

W końcu i Jakuszyce przegrały z pogodą. W miniony weekend udało się co prawda w trudnych warunkach przeprowadzić zawody z cyklu Bieg na Igrzyska i Bieg Tysiąclecia, ale śniegu od tego czasu nie przybyło, temperatura jest wciąż mało zimowa, więc organizatorzy Salomon Nordic Sunday zdecydowali się na przełożenie imprezy, zaplanowanej na 11 i 12 stycznia. Nowy termin ma być podany jeszcze w tym tygodniu.

– Plany mieliśmy ambitne. W pierwszej wersji na ten weekend zaplanowany był bieg na 18 kilometrów (w stronę Szklarskiej Poręby i przez Kopalnię), potem zdecydowaliśmy, że pobiegniemy na trasie Rozdroże pod Cichą Równią – Kopalnia i powrót. Ale teraz nawet tej trasy nie możemy dobrze przygotować – podali organizatorzy.

Wy startowe na termin 11-12 stycznia zostaną przeksięgowane na nowy termin, ale nie na bieg na Kubalonkę, który ma odrębnego organizatora.

Kamil Zatoński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *