Wytypuj i wygraj

Tour de Ski zbliża się wielkimi krokami. Wytypuj najlepszych i zgarnij nagrodę.

Brak Marit Bjoergen na starcie Tour de Ski ułatwia zadanie Justynie Kowalczyk. To jednak nie znaczy, że o zwycięstwo będzie łatwo – znakomity początek sezonu miała Kikkan Randall, która pokazała, że czuje się dobrze nie tylko w sprintach. Pod nieobecność koleżanki z kadry faworytką Norwegów będzie Therese Johaug, która przed sezonem odgrażała się, że zamierza walczyć o zwycięstwo w Tour de Ski i w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Czarnym koniem może być też Finka Anne Kylloenen, notująca dobre występy i w sprintach, i w biegach dłuższych.

Wśród panów grono faworytów jest oczywiście szersze, ale trójka największych to Dario Cologna, Petter Northug i Marcus Hellner. Groźni mogą być Rosjanie Maksim Wylegżanin i Aleksander Liegkow. Wielką niewiadomą jest dyspozycja Kanadyjczyka Devona Kershawa, który słabo wypadł w pierwszych zawodach Pucharu Świata w tym sezonie.

Kto Twoim zdaniem wygra kolejną edycją Tour de Ski? Kto znajdzie się na podium? Wpisz w komentarzu TOP3 w rywalizacji pań i panów. Kto będzie najbliżej (decyduje też czas wpisów) ten otrzyma nagrodę – pokrowiec narciarski firmy Salomon.

Zgłoszenia przyjmowane są do 29 grudnia do momentu rozpoczęcia prologu Tour de Ski w Oberhofie.

5 komentarz do “Wytypuj i wygraj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *