W sobotę zawody na Lisiej Polanie

biegówki zdjęcie salzburgNa polach golfowych 50 km od Warszawy w sobotę 8 lutego Alpina Race.

Bieg Jaćwingów przełożony, w Biegu Sasinów ścigać się będzie można, ale nie na nartach, więc w trybie pilnym na Lisiej Polanie, polach golfowych w miejscowości Pomocna (50 km od Warszawy, gmina Pomiechówek) zorganizowano zawody narciarskie – w sobotę 8 lutego o godz. 12 start biegu na 10 km techniką klasyczną (3×3,3 km), a o godz. 14.30 sprinty na dystansie 1,4 km (technika dowolna).

W programie imprezy jest także wspólne oglądanie relacji telewizyjnej z biegu łączonego kobiet na igrzyskach olimpijskich.

Impreza będzie częścią weekendu na nartach biegowych organizowanego przez TN Biegówki w Warszawie i okolicach.

Na cykl składać się będzie:

* Biegówkowa Masa Krytyczna – Dogrywka – 7 lutego o godz. 20:00 w Warszawie na narciarskiej trasie biegowej nad Wisłą (start przy Pawilonie Plażowym obok Stadionu Narodowego). Impreza rekreacyjna dla każdego. Rajd z latarkami czołówkami poprowadzi Maricn Eckert. Zbiórka na plaży przy Pawilonie Plażowym na przeciwko Stadionu Narodowego. W planie: przemierzenie odcinka od Mostu Poniatowskiego do Mostu Grota-Roweckiego i z powrotem.

* Piknik Wesoła 2014 – 9 lutego od 10:00. Impreza skierowana do rodzin, narciarzy amatorów oraz osób chcących postawić pierwsze kroki na nartach.

KZ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *