W sobotę zawody na Lisiej Polanie

biegówki zdjęcie salzburgNa polach golfowych 50 km od Warszawy w sobotę 8 lutego Alpina Race.

Bieg Jaćwingów przełożony, w Biegu Sasinów ścigać się będzie można, ale nie na nartach, więc w trybie pilnym na Lisiej Polanie, polach golfowych w miejscowości Pomocna (50 km od Warszawy, gmina Pomiechówek) zorganizowano zawody narciarskie – w sobotę 8 lutego o godz. 12 start biegu na 10 km techniką klasyczną (3×3,3 km), a o godz. 14.30 sprinty na dystansie 1,4 km (technika dowolna).

W programie imprezy jest także wspólne oglądanie relacji telewizyjnej z biegu łączonego kobiet na igrzyskach olimpijskich.

Impreza będzie częścią weekendu na nartach biegowych organizowanego przez TN Biegówki w Warszawie i okolicach.

Na cykl składać się będzie:

* Biegówkowa Masa Krytyczna – Dogrywka – 7 lutego o godz. 20:00 w Warszawie na narciarskiej trasie biegowej nad Wisłą (start przy Pawilonie Plażowym obok Stadionu Narodowego). Impreza rekreacyjna dla każdego. Rajd z latarkami czołówkami poprowadzi Maricn Eckert. Zbiórka na plaży przy Pawilonie Plażowym na przeciwko Stadionu Narodowego. W planie: przemierzenie odcinka od Mostu Poniatowskiego do Mostu Grota-Roweckiego i z powrotem.

* Piknik Wesoła 2014 – 9 lutego od 10:00. Impreza skierowana do rodzin, narciarzy amatorów oraz osób chcących postawić pierwsze kroki na nartach.

KZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *