Uphill w Dusznikach – WYNIKI NIEOFICJALNE

Zobacz nieoficjalne wyniki rywalizacji na trasie z Dusznik do Zieleńca.

W biegu techniką dowolną najszybszy był Tomasz Kałużny, który prowadził od startu do mety i w końcówce urwał się od podążającego za nim Białorusina Jurija Liadaua. Trzecie miejsce zajął drugi z Białorusinów – Walery Szapciboj.

1. Kałużny Tomasz 00:28:29
2. Yuryi Liadau 00:28:54
3. Shaptsiboi Vasili 00:30:04
4. Wojtyła Wojciech 00:30:11
5. Šrůtek David 00:30:16
6. Juruszek Antoni 00:30:26
7. Skowron Michał 00:30:31
8. Leszczyński Norbert 00:30:45
9. Zawada Grzegorz 00:30:54
10. Bałęczny Łukasz 00:31:00
11. Ogorzałek Jakub 00:32:15
12. Koryciński Rafał 00:32:36
13. Ochap Sebastian 00:32:58
14. Franczak Bartosz 00:33:04
15. Shablovski Mikalai 00:33:12
16. Trnavský  Miroslav 00:33:19
17. Romanowicz Robert 00:33:24
18. Ogorzałek Arkadiusz 00:33:32
19. Wojtyła Józef 00:33:52
20. Korzan Marek 00:33:53
21. Prud Andrzej 00:34:15
22. Klempouz Łukasz 00:35:03
23. Bialogłowski Wojciech 00:35:06
24. Budziński Paweł 00:36:12
25. Krawczyk Bartłomiej 00:36:49
26. Rolski Michał 00:36:54
27. Sadownik Mirosław 00:37:23
28. Musielak Michał 00:37:40
29. John Jan 00:38:25
30. Bujanowski Szymon 00:38:59
31. Welzer Dariusz 00:40:59
32. Kaczyński Kamil 00:42:56
33. Myjak Marian 00:43:11
34. Fic Miroslaw 00:43:16
35. Skupień Witold 00:45:28
36. Maciukiewicz Wojciech 00:46:28
37. Gawlik Denis 00:48:05
38. Biskup  Janusz 00:48:24
39. Malinowski Dawid 00:50:07
40. Jandesek Zdenek 00:50:58
41. Marek Mikołaj 00:51:48
42. Żwak Piotr 00:52:29
43. Kaletka Stanisław 00:54:22
44. Czyżewski Jacek 01:06:32

W biegu kobiet triumfowała Czeszka Klara Moravcova, przed juniorką z MKS Istebna – Marceliną Wojtyłą.

1. Klara Moravcova 30:34
2. Wojtyła Marcelina 0:33:40
3. Sakhanenka Sviatlana 0:37:04
4. Hujerová Tereza 00:37:39
5. Gałek Anna 0:38:20
6. Bezulska Anna 0:38:57
7. Ciepiela Aleksandra 0:39:32
8. Wyszyńska Monika 0:43:42
9. Paździorko Marta 0:44:50
10. Budzińska Karolina 0:45:12
11. Kubeckova Vendula 0:50:50
12. Plná Natálie 0:52:44

W rywalizacji na kołach pompowanych wystąpiło trzech zawodników. Najszybszy był Sławomir Siedziński.

1. Siedziński Sławomir 00:38:44
2. Kapitan Krzysztof 00:39:15
3. Lis Tadeusz 00:46:40

W biegu techniką klasyczną bezkonkurencyjna była Emilia Romanowicz.

1. Romanowicz Emilia 00:40:48
2. Rolska Alicja 00:51:08
3. Grynkiewicz Jadwiga 00:51:29
4. Kujawska Joanna 00:52:56
5. Nakas Aleksandra 00:55:18
6. Harfiejeva Lidzia 00:55:50

Bieg mężczyzn również padł łupem reprezentanta Czech – Martin Schwarc minimalnie wyprzedził Grzegorza Legierskiego z teamu nabiegowkach.pl, drużyny, która podobnie jak niedawno w Pieszycach musiała się obejść smakiem i nie wywalczyła żadnego zwycięstwa.

1. Schwarc Martin 00:34:12
2. Legierski Grzegorz 00:34:14
3. Mederski Jacek 00:36:15
4. Bronowicki Łukasz 00:36:45
5. Budzilovich Dymytry 00:37:51
6. Kurowski Jakub 00:37:53
7. Skowron Mieczysław 00:38:17
8. Holub Yury 00:38:57
9. Knapek Ladislav 00:39:11
10. Tokarczyk Marek 00:39:41
11. Hyrnik Jacek 00:40:49
12. Lukianienka Yauheni 00:41:07
13. Tomaszewicz Sylwester 00:41:49
14. Rohacek Jan 00:42:34
15. Korzeniowski Aleksander 00:43:56
16. Dudzinski Robert 00:44:27
17. Jirasek Pavel 00:47:08
18. Zeman Petr 00:47:15
19. Loban Dmitri 00:47:28
20. Stuchlik Zdenek 00:47:29
21. Strzałkowski Artur 00:48:46
22. Chmiel Paweł 00:49:17
23. Bernardy Jakub 00:49:31
24. Sanchez -Tarnawiecki Robert 00:49:54
25. Karoń Tomasz 00:55:06
26. Tyszkowski Michał 00:58:38
27. Pawlak Marek 01:02:31
28. Fortoński Henryk 01:14:32

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *