Uphill Gór Sowich i Pętla Sowiogórska – wyniki

Fot: Tour Vexa

W weekend w Górach Sowich odbyły się pierwsze zawody nartorolkowe cyklu Vexa Skiroll Tour.

W sobotę rywalizowano na dystansie 9 km (przewyższenie 425 m), w niedzielę w biegu płaskim na 30 lub 7 km. Podwójne zwycięstwa odnieśli Jakub Mroziński (w sobotę w technice klasycznej, w niedzielę – dowolnej), Aleksandra Ciepiela i Beata Dziura.

WYNIKI
Technika klasyczna (CT)
Kobiety
1. Karolina Kukuczka – MKS Istebna – 00:44:07
2. Beata Nowok – team nabiegowkach.pl – 00:44:37
3. Monika Judka – biegówki.eu – 00:48:20

Mężczyźni
1. Jakub Mroziński – Start Ski – Rollspeed Team – 00:35:11
2. Grzegorz Legierski – team nabiegowkach.pl – 00:36:12
3. Wojciech Smykowski – CT Retro – 00:36:14

2018-07-28-Uphill-Gor-Sowich-wyniki-CT_kobiety
2018-07-28-Uphill-Gor-Sowich-wyniki-CT_mezczyzni
2018-07-28-Uphill-Gor-Sowich-wyniki-CT_kategorie-wiekowe

Technika dowolna (F)
Kobiety
1. Aleksandra Ciepiela – MKS Karkonosze / SMS Szklarska Poręba – 00:41:08
2. Anna Bezulska – Nowa Ruda Biega – 00:42:08
3. Kasandra Gawra – SMS Szklarska Poręba – 00:49:27

Mężczyźni
1. Stanisław Szczepa (UKR) – 00:34:33
2. Dmytro Riepka (UKR) – 00:34:40
3. Jurij Grynkiw (UKR) – 00:34:43

2018-07-28-Uphill-Gor-Sowich-wyniki-F_kobiety
2018-07-28-Uphill-Gor-Sowich-wyniki-F_mezczyzni
2018-07-28-Uphill-Gor-Sowich-wyniki-F_kategorie-wiekowe

Pompowane koła (FP)
Kobiety
1. Beata Dziura – 1:11:01
Mężczyźni
1. Jan Łacek – team nabiegowkach.pl – 00:41:04
2. Sławomir Siedziński – Skiking.pl Team – 00:41:31
3. Ireneusz Rabski – Skipol.pl Team – 00:42:36
2018-07-28-Uphill-Gor-Sowich-wyniki-FP_mezczyzni

Pętla Sowiogórka (30 km)
Technika klasyczna (CT)
Kobiety
1. Beata Nowok – team nabiegowkach.pl – 1:28:26
2. Monika Judka – biegówki.eu – 1:36:37
3. Joanna Kujawska – team nabiegowkach.pl – 1:41:14
Mężczyźni
1. Łukasz Bronowicki – Enervit Team – 1:10:20
2. Hurij Antochin – OSM-Skigo – 1:10:24
3. Wojciech Smykowski – CT Retro – 1:10:25
20180729_Petla_Sowiogorska_wyniki_30km_CT_kobiety
20180729_Petla_Sowiogorska_wyniki_30km_CT_mezczyzni
20180729_Petla_Sowiogorska_wyniki_30km_CT_kategorie-wiekowe

Technika dowolna (F)
Kobiety
1. Aleksandra Ciepiela – MKS Karkonosze / SMS Szklarska Poręba – 1:17:35
2. Anna Bezulska – Nowa Ruda Biega – 1:22:10
3. Anna Bolechowska-Karoń – 1:36:34
Mężczyźni
1. Jakub Mroziński – Start Ski – Rollspeed Team – 1:08:32
2. Dmytro Riepka (UKR) – 1:08:42
3. Jakub Ogorzałek – Nowa Ruda Biega – 1:09:32
20180729_Petla_Sowiogorska_wyniki_30km_F_kobiety
20180729_Petla_Sowiogorska_wyniki_30km_F_mezczyzni
20180729_Petla_Sowiogorska_wyniki_30km_F_kategorie-wiekowe

Pompowane koła (FP)
Kobiety
1. Beata Dziura – 1:49:00
Mężczyźni
1. ex aequo: Jan Łacek – team nabiegowkach.pl i Tadeusz Lis – Skiking.pl Team – 1:20:21
2. Sławomir Siedziński – Skiking.pl Team – 1:20:29
3. Wojciech Wahlig – Skiking.pl Team – 1:20:58

20180729_Petla_Sowiogorska_wyniki_30km_FP_mezczyzni

Pętla Sowiogórska 7 km
Technika klasyczna (CT)
kobiety nie startowały

Mężczyźni
1. Józef Michałek – team nabiegowkach.pl – 0:17:45
2. Roman Majka – team nabiegowkach.pl – 0:18:51
3. Jan Kliś – 0:22:49

Technika dowolna (F)
1. Kasandra Gawra – SMS Szklarska Poręba – 0:20:35
2. Zuzanna Sadownik – Poliamid Ski Team – 0:23:55
3. Katarzyna Kozłowska – 0:48:48
Mężczyźni
1. Hubert Kiljan – team nabiegowkach.pl – 0:21:21
2. Wojciech Majka – team nabiegowkach.pl – 0:22:20
3. Zenon Stoń – 0:26:53
20180729_Petla_Sowiogorska_wyniki_7km_F_kobiety
20180729_Petla_Sowiogorska_wyniki_7km_F_mezczyzni

Pompowane koła (FP)
Mężczyźni
1. Marta Nowak – Skiking.pl Team – 0:39:07
Kobiety
1. Eugeniusz Marcinowski – Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa – 0:30:17

Kamil Zatoński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *