SworneRace wyłoni najlepszych amatorów

15 sierpnia w okolicach Swornychgaci odbędą się nartorolkowe Mistrzostwa Polski Amatorów PZN w biegach długodystansowych.

W sobotniej rywalizacji do pokonania będzie 30 km techniką dowolną. Ten bieg będzie mieć status Mistrzostw Polski Amatorów PZN, a organizatorzy zapewnią uczestnikom sprzęt tak, by każdy miał takie same szanse.

Będą to nartorolki firmy Marwe, na których w Pucharze Polski PZN ścigają się zawodnicy.

Na niedzielę 16 sierpnia zaplanowano natomiast start na 30 km techniką klasyczną. Ten bieg nie będzie miał już rangi mistrzowskiej, a zawodnicy wystąpią na własnym sprzęcie. Przewidziano też rywalizację dla miłośników tzw. nartorolek terenowych.

Trasa, po której ścigać się będą biegacze, to odcinek o długości 7,5 km, który trzeba będzie pokonać czterokrotnie (wahadłowo).

Tak wygląda fragment trasy, na którym jest najdłuższy zjazd:

Jeszcze trzy tygodnie do startu SworneRACE 😍. Tymczasem na Waszą prośbę zamieszczamy filmik z najdłuższym zjazdem. Zjazd jest wyprofilowany i bezpieczny 💪. Filmik nakręcono, jadąc samochodem, tak więc staraliśmy się oddać rzeczywistość najmocniej jak się dało :). Nie zapomnijcie, że biegamy na 7,5 km wahadłowo. Zatem zjazd jest również podbiegiem 😁.Różnica poziomów na prezentowanym odcinku wynosi 40 metrów :). Nie ma sie czego bać! Ścigamy się 13-14 lipca!☀️ i 🔥 będzie! Wpadajcie do nas!#sworne i bawimy się razem!

Opublikowany przez Swornerace Niedziela, 23 czerwca 2019

Kamil Zatoński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *