Sport-Ski Willy.at partnerem biegowki24.pl

Sport-Ski Willy.at, austriacki sklep z artykułami dla biegaczy narciarskich, został partnerem serwisu biegowki24.pl

Szukasz nart, butów, dobrej odzieży? Irytuje Cię, że w Polsce wybór jest niewielki i musisz kupować to, co jest na półkach, a nie to, co chciałbyś? W austriackim sklepie dla biegaczy narciarskich Sport-Ski Willy.at kupisz w najlepszych cenach najwyższej klasy produkty dla narciarzy, a fachowa obsługa pomoże  wybrać sprzęt, który idealnie spełni Twoje potrzeby i oczekiwania!

Sport-Ski Willy.at nie bez przyczyny reklamuje się jako sklep, któremu zawodnicy elity Pucharu Świata ufają od lat.  Sklep ma siedzibę w słynnym Ramsau am Dachstein, gdzie niemal przez cały rok trenują zawodnicy z całego świata. Od 2011 r. sklep jest też oficjalnym partnerem cyklu biegów Euroloppet.

Narty firm: Fischer, Atomic, Rossignol, Madshus, Peltonen, Salomon… Modele dla początkujących i tych, którzy mają najwyższe oczekiwania. Kije, buty, wiązania, odzież sportowa i wiele innych akcesoriów – oferta zaspokoi nawet najbardziej wybrednych i wymagających biegaczy.

Wszystko to w najlepszych cenach i z szybką dostawą.

Wiele ofert specjalnych, np.:

15% rabatu za zakup kompletów: narty, wiązania i buty

10% rabatu dla posiadaczy paszportu Euroloppet. Dla tych, którzy staną się jego posiadaczami, voucher na zakupy o wartości 25 EUR

Do tego loteria i możliwość nabycia bonów zakupowych, które będą doskonałym prezentem na Gwiazdkę!

Sklep prowadzi też sprzedaż sprzętu dla narciarzy alpejczyków i uprawiających turystyką górską. Zajrzyj na www.ski-willy.at

Chcesz wiedzieć więcej? Pisz na adres info@biegowki24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *