Podbiegi na Łabową i Przehybę – wyniki

Kolejnymi etapami cyklu Vexa Skiroll Tour były podbiegi na Łabową i Przehybę w Beskidzie Sądeckim.

W sobotę rywalizowano na dystansie 7,5 km z przewyższeniem 430 m. W zawodach wzięło udział łącznie 53 zawodniczek i zawodników.

Technika klasyczna (CT)

  1. Monika Judka – Biegówki.eu – Judka Ski Team – 00:38:29
  2. Jadwiga Grynkiewicz – MT-SPORT – 00:43:27
  3. Paulina Szopińska – Startski.pl Rollspeed Team – 00:44:53
  1. Jakub Mroziński – Startski.pl Rollspeed Team – 00:30:17
  2. Wojciech Smykowski – Centrum Treningowe Retro – 00:30:58
  3. Łukasz Bronowicki – LZS Stara Kamienica – 00:31:30

Pobierz wyniki

 kobiety technika klasyczna CT

 mężczyźni technika klasyczna CT

 kategorie wiekowe technika klasyczna CT

Technika dowolna (F)

  1. Patrycja Szwed – TN Biegówki Wesoła / Decathlon Team – 00:38:02
  2. Anna Bezulska – Skipol.pl Team – 00:38:59
  3. Anna Gałek – Karkonosze XC Team – 00:39:37
  1. Grzegorz Fijałkowski – team nabiegowkach.pl – 00:31:54
  2. Andrzej Prud – Skipol.pl Team – 00:32:30
  3. Robert Romanowicz – team nabiegowkach.pl – 00:33:45

Pobierz wyniki

 kobiety dowolnie F

 mężczyźni dowolnie F

 kategorie wiekowe dowolnie F

Pompowane koła (FP)

  1. Martyna Wiśniowska – team nabiegowkach.pl – 1:08:19
  1. Sławomir Siedziński – Skiking.pl Team – 00:35:10
  2. Tadeusz Lis – Skiking.pl Team – 00:35:50
  3. Krzysztof Kapitan – Skiking.pl Team – 00:36:20

Pobierz wyniki

 kobiety pompowane koła FP

 mężczyźni pompowane koła FP

 kategorie wiekowe pompowane koła FP

W niedzielę rywalizacja przeniosła się na Przehybę, gdzie z trasą o długości 6,7 km i przewyższeniu 580 m zmierzyły się 63 osoby.

Technika klasyczna

  1. Monika Judka – Biegówki.eu / Judka Ski Team – 00:43:50
  2. Jadwiga Grynkiewicz – MT-Sport – 00:46:51
  3. Beata Dziura – Startski.pl Rollspeed Team – 00:51:46
  1. Grzegorz Legierski – team nabiegowkach.pl – 00:35:44
  2. Wojciech Smykowski – Centrum Treningowe Retro – 00:35:52
  3. Władysław Olszowski – team nabiegowkach.pl – 00:36:01

Pobierz wyniki

 kobiety technika klasyczna CT

 mężczyźni technika klasyczna CT

Technika dowolna (F)

  1. Anna Gałek – Karkonosze XC Team – 00:46:43
  2. Patrycja Szwed – TN Biegówki Wesoła / Decathlon Team – 00:47:37
  3. Anna Bezulska – Skipol.pl Team – 00:48:03
  1. Jan Kobryń – TN Biegówki Wesoła – 00:37:31
  2. Grzegorz Fijałkowski – team nabiegowkach.pl – 00:40:22
  3. Andrzej Prud – Skipol.pl Team – 00:41:58

Pobierz wyniki

 kobiety dowolnie F

 mężczyźni dowolnie F

Pompowane koła (FP)

  1. Martyna Wiśniowska – team nabiegowkach.pl – 1:17:11
  1. Sławomir Siedziński – Skiking.pl Team – 00:43:16
  2. Tadeusz Lis – Skiking.pl Team – 00:44:30
  3. Wojciech Wahlig – Skiking.pl Team – 00:45:27

Pobierz wyniki

 kobiety pompowane koła FP

 mężczyźni pompowane koła F 

Kamil Zatoński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *