Od piątku do niedzieli Puchar Świata w Rybińsku

rybińskTo będą niestety zawody drugiej kategorii, jeśli chodzi o obsadę, ale koniec końców punktów można zdobyć tyle, co w Davos, Lillehammer czy Kuusamo.

Już w estońskim Otepaeae brakowało wielu nazwisk z czołówki biegów narciarskich, a w Rybińsku pod tym względem lepiej nie będzie. Taka to już nowa, świecka tradycja po Tour de Ski – w wielu krajach odbywają się lokalne czempionaty, a tam, gdzie ich nie ma, zawodnicy po prostu odpoczywają po wyczerpującej wielodniówce. Jeszcze inni – jak większość polskiej kadry – wybiera się na uniwersjadę na Słowację. W Rybińsku będzie jednak m. in. Justyna Kowalczyk, będzie też Sylwia Jaśkowiec, będzie też wreszcie armada miejscowych, a na trasach będzie można zobaczyć m. in. byłego mistrza i wicemistrza olimpijskiego z Turynu – Jewgienija Dementiewa.

W piątek biegi na 10/15 km techniką dowolną, w sobotę sprinty łyżwą, a w niedzielę dawno niewidziany bieg łączony na 15/30 km.

Listy startowe biegów na 10/15 km F

Kobiety

1  3385016 MALEC Vedrana  1990  CRO  Fischer
2  3485198 IVANOVA Julia  1985  RUS  Fischer
3  3485008 SABIRZIANOVA Diliara  1981  RUS
4  3295088 DE MARTIN TOPRANIN Virginia  1987  ITA  Rossignol
5  3665014 RUDAKOVA Ekaterina  1984  BLR  Fischer
6  3195056 JEAN Aurore  1985  FRA  Fischer
7  3486326 KALUGER Gabriella  1995  RUS
8  3295144 DEBERTOLIS Ilaria  1989  ITA  Fischer
9  3485846 KHRAMTSOVA Ekaterina  1991  RUS  Atomic
10  3505096 GRAEFNINGS Maria  1985  SWE  Fischer
11  3485841 DAVYDENKOVA Maria  1992  RUS
12  3495008 ORGUE Laura  1986  SPA  Fischer
13  1319976 KOLOMINA Yelena  1981  KAZ  Fischer
14  3485759 ZHUKOVA Natalia  1992  RUS  Fischer
15  3185004 SARASOJA-LILJA Riikka  1982  FIN  Salomon
16  1255374 ROPONEN Riitta-Liisa  1978  FIN  Fischer
17  1371774 KAZAKUL Anastasia  1982  RUS  Fischer
18  3565053 EINFALT Lea  1994  SLO  Rossignol
19  3486077 REPNITSYNA Olga  1992  RUS
20  3195115 AYMONIER Celia  1991  FRA  Fischer
21  3505223 SOEDERLUND Helene  1987  SWE  Fischer
22  3485371 KUZIUKOVA Olga  1985  RUS  Fischer
23  3485342 DOTSENKO Anastasia  1986  RUS  Fischer
24  3565034 CEBASEK Alenka  1989  SLO  Fischer
25  3485170 ILJINA Natalja  1985  RUS  Fischer
26  3535410 DIGGINS Jessica  1991  USA  Salomon
27  3425355 SLIND Silje Oeyre  1988  NOR  Atomic
28  3195010 THOMAS HUGUE Coraline  1984  FRA  Fischer
29  3665105 TIKHONOVA Yulia  1986  BLR  Fischer
30  3435014 JASKOWIEC Sylwia  1986  POL  Fischer
31  3485717 SOBOLEVA Elena  1992  RUS  Fischer
32  3485491 TANYGINA Alevtina  1989  RUS  Fischer
33  3485888 SHUNIAEVA Nadezhda  1993  RUS  Atomic
34  1220648 NYSTAD Claudia  1978  GER  Atomic
35  3485323 CHERNOUSOVA Marina  1983  RUS  Fischer
36  3425483 HAGEN Martine Ek  1991  NOR  Rossignol
37  3535316 BRENNAN Rosie  1988  USA
38  3055067 STADLOBER Teresa  1993  AUT  Fischer
39  3485849 NECHAEVSKAYA Anna  1991  RUS  Fischer
40  3485195 TCHEKALEVA Yulia  1984  RUS  Fischer
41  3195040 FAIVRE PICON Anouk  1986  FRA
42  1293107 BOEHLER Stefanie  1981  GER  Rossignol
43  3295157 SCARDONI Lucia  1991  ITA  Fischer
44  3535261 STEPHEN Elizabeth  1987  USA  Rossignol
45  3425183 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt  1987  NOR  Rossignol
46  3185168 NISKANEN Kerttu  1988  FIN  Fischer
47  3425003 STEIRA Kristin Stoermer  1981  NOR  Madshus
48  3435001 KOWALCZYK Justyna  1983  POL  Fischer

Mężczyźni

1  3660013 LASUTKIN Alexander  1983  BLR  Fischer
2  3500863 ANDERSSON Simon  1991  SWE  Madshus
3  3660045 ASTAPENKA Yury  1990  BLR  Fischer
4  3480016 LEGKOV Alexander  1983  RUS  Rossignol
5  3660023 IVANOU Aliaksei  1980  BLR  Fischer
6  3480828 JAPAROV Dmitriy  1986  RUS  Fischer
7  3670032 AKHMADIYEV Yerdos  1985  KAZ  Fischer
8  3180301 LEHTONEN Lari  1987  FIN  Fischer
9  3481004 SOSNIN Mikhail  1990  RUS
10  3480982 SKOBELEV Vladislav  1987  RUS  Fischer
11  3670006 CHEREPANOV Sergey  1986  KAZ  Fischer
12  3100006 KERSHAW Devon  1982  CAN  Fischer
13  3290321 GARDENER Stefano  1990  ITA
14  3190029 DUVILLARD Robin  1983  FRA  Rossignol
15  3050179 HAUKE Max  1992  AUT  Fischer
16  3200241 BING Thomas  1990  GER  Rossignol
17  3480882 PLOSKONOSOV Dmitriy  1989  RUS
18  3480317 TURYSHEV Sergey  1985  RUS  Fischer
19  3510351 FURGER Roman  1990  SUI  Fischer
20  3100190 BABIKOV Ivan  1980  CAN  Salomon
21  3530511 BJORNSEN Erik  1991  USA  Rossignol
22  3050159 TRITSCHER Bernhard  1988  AUT  Fischer
23  3740021 MIKAYELYAN Sergey  1992  ARM
24  3200356 DOBLER Jonas  1991  GER  Fischer
25  3500143 SVANEBO Anders  1984  SWE  Atomic
26  3290245 NOECKLER Dietmar  1988  ITA  Fischer
27  3660065 SEMENOV Michail  1986  BLR  Atomic
28  3480314 CHERNOUSOV Ilia  1986  RUS  Rossignol
29  3100175 KILLICK Graeme  1989  CAN  Fischer
30  1345875 GAILLARD Jean Marc  1980  FRA  Salomon
31  3480004 DEMENTIEV Eugeniy  1983  RUS  Madshus
32  3420672 SVEEN Simen Andreas  1988  NOR  Madshus
33  3190125 POIRRIER Bastien  1988  FRA  Rossignol
34  3480533 VOLZHENTSEV Stanislav  1985  RUS  Fischer
35  3530378 GELSO Matthew Phillip  1988  USA  Salomon
36  1362656 LIVERS Toni  1983  SUI  Rossignol
37  3421467 RUNDGREEN Mathias  1991  NOR
38  3290379 DE FABIANI Francesco  1993  ITA  Fischer
39  3190105 PERRILLAT BOITEUX Ivan  1985  FRA  One Way
40  3290016 CLARA Roland  1982  ITA  Fischer
41  3290007 HOFER David  1983  ITA  Fischer
42  3180053 HEIKKINEN Matti  1983  FIN  Salomon
43  3420586 HOLUND Hans Christer  1989  NOR
44  3480695 BESSMERTNYKH Alexander  1986  RUS  Madshus
45  3190268 BACKSCHEIDER Adrien  1992  FRA  Fischer
46  3190111 MANIFICAT Maurice  1986  FRA  Salomon
47  3480821 UTKIN Alexander  1986  RUS
48  3480013 VYLEGZHANIN Maxim  1982  RUS  Fischer
49  3480832 SEDOV Petr  1990  RUS  Fischer
50  3100110 HARVEY Alex  1988  CAN  Fischer
51  3480440 GLAVATSKIKH Konstantin  1985  RUS  Fischer
52  3481161 BELOV Evgeniy  1990  RUS  Fischer
53  3481539 USTIUGOV Sergey  1992  RUS  Fischer
54  3510023 COLOGNA Dario  1986  SUI  Fischer

Kamil Zatoński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *