Niespodzianki w Bieszczadach

Trasy w Ustjanowej – zdjęcie z 2016 r. Fot: Marek Konopka

W drugim dniu zawodów o Puchar Bieszczadów warto odnotować dwa wyniki – wygraną Wiktora Czai z Mateuszem Haratykiem oraz Magdaleny Kobielusz z Elizą Rucką.

W niedzielę rywalizowano w biegach dystansowych techniką dowolną.

SENIORZY (13 km)
1 7 KUNC ŁUKASZ 1992 UKS REGLE KOŚCIELISKO 00:47:06,3 120.0 I
2 6 PRADZIAD ANDRZEJ 1994 UKS REGLE KOŚCIELISKO 00:48:06,2 +00:00:59,9 100.0 I
3 3 JANOWSKI KACPER 1994 UKS HUBAL BIAŁYSTOK 00:52:52,8 +00:05:46,5 80.0 II

SENIORKI (10 km)
1 105 WARŁO AGATA 1997 NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA 00:33:09,3 120.0 I
2 104 SZYSZKA ANDŻELIKA 1995 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 00:34:04,6 +00:00:55,3 100.0 I
3 103 KIEDROWSKA KAMILA 1995 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 00:38:47,1 +00:05:37,8 80.0 I

JUNIOR A (13 km)
1 17 CZAJA WIKTOR 1999 KS JEDNOŚĆ NOWY SĄCZ/SMS Zakopane 00:46:23,7 60.0 I
2 18 HARATYK MATEUSZ 1998 NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA 00:46:28,6 +00:00:04,9 50.0 I
3 16 POPIELUCH MACIEJ 1998 KS JEDNOŚĆ NOWY SĄCZ 00:47:27,6 +00:01:03,9 40.0 I

JUNIORKA A (10 KM)
1 113 KOŁODZIEJ KLAUDIA 1998 LKS WITÓW SKI MSZANA GÓRNA 00:33:59,0 60.0 I
112 KALETA WERONIKA 1999 LKS „MARKAM” WIŚNIOWA – OSIECZANY/SMS 50.0 I
Zakopane
2 00:34:54,7 +00:00:55,7
3 110 PYTEL KLAUDIA 1999 SSR LZS SOKÓŁ SZCZYRK/SMS Szczyrk 00:35:45,5 +00:01:46,5 40.0 I

JUNIOR B (10 KM)
1 36 DAMIAN DAWID 2000 KS JEDNOŚĆ NOWY SĄCZ/SMS Zakopane 00:28:46,0 60.0 I
32 GŁAZ BARTOSZ 2000 MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW 50.0 II
LUBELSKI/SMS Zakopane
2 00:30:11,2 +00:01:25,2
3 38 ŻÓŁKIEWSKI JAN 2000 MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI 00:31:38,0 +00:02:52,0 40.0 II

JUNIORKA B (7,5 KM)
1 136 KOBIELUSZ MAGDALENA 2000 SSR LZS SOKÓŁ SZCZYRK/SMS Szczyrk 00:26:11,7 60.0 I
2 117 RUCKA ELIZA 2000 MKS ISTEBNA 00:26:14,7 +00:00:03,0 50.0 II
3 135 KUŚMIERZ MAGDALENA 2001 MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI 00:28:33,1 +00:02:21,4 40.0 II

JUNIORKA C (5 KM)
1 65 BUGARA ROBERT 2002 UKS REGLE KOŚCIELISKO 00:14:22,7 60.0 II
2 61 BRYJA SEBASTIAN 2002 UKS REGLE KOŚCIELISKO/SMS Zakopane 00:14:27,2 +00:00:04,5 50.0 II
3 66 SOBICZEWSKI PIOTR 2002 UKS RAWA SIEDLCE 00:15:02,4 +00:00:39,7 40.0 II

JUNIORKA C (5 KM)
1 167 KOHUTOVA KAROLINA 2002 NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA 00:17:04,9 60.0 II
2 165 KUKUCZKA KAROLINA 2002 MKS ISTEBNA 00:17:59,8 +00:00:54,9 50.0 II
3 163 PROKURAT ROZALIA 2003 UKS RAWA SIEDLCE 00:18:28,6 +00:01:23,7 40.0 II

JUNIOR D (2,5 KM)
1 209 REIZER JAN 2004 MKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE JELENIA GÓRA 00:10:02,8 II
2 204 CELEJ MACIEJ 2004 UKS REGLE KOŚCIELISKO 00:10:05,1 +00:00:02,3 III
3 208 OKNIŃSKI MICHAŁ 2004 UKS RAWA SIEDLCE 00:10:08,3 +00:00:05,5 III

JUNIORKA D (2,5 KM)
1 214 KOŁODZIEJ ALEKSANDRA 2004 LKS WITÓW SKI MSZANA GÓRNA 00:12:44,3
2 211 SMOTER PATRYCJA 2004 LKS WITÓW SKI MSZANA GÓRNA 00:13:27,0 +00:00:42,7
3 213 JANIA MARTA 2004 LKS WITÓW SKI MSZANA GÓRNA 00:15:12,4 +00:02:28,1

02_WYNIKI_OFICJALNA_NIEDZIELA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *