Nartorolkowy Klasyk 12 lipca

plakat_DNI_LASOWKI_normal12 lipca w Lasówce w Kotlinie Kłodzkiej odbędą się kolejne w tym sezonie zawody nartorolkowe dla amatorów.

Zawody przeprowadzone zostaną techniką klasyczną na dystansie 8 km. Jak podają organizatorzy, tras jest urozmaicona, ale na tyle łatwa, że z pokonaniem jej nie powinni mieć problemu nawet mniej wprawni miłośnicy nartorolek.

„Klasyk w Lasówce” odbędzie się 12 lipca o godz. 14, a bieg będzie częścią Dni Lasówki. Udział jest bezpłatny, a zgłoszenia on-line należy w terminie od 21 czerwca 2014 r. do 11 lipca 2014r. za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na stronie www.lasowka.info.

Zgłoszenia można też dokonać w dniu zawodów w godzinach 9.00-13.00 w biurze zawodów na Wiejskiej Polanie w Lasówce.

Kontakt telefoniczny w sprawie zgłoszeń: Jakub Bernady 602-110 802.

Zawodnicy startują na własną odpowiedzialność, osoby niepełnoletnie za pisemną zgodą rodziców lub prawnych opiekunów. Numery startowe będą wydawane w dniu zawodów w godzinach 9.00-13.00 w biurze zawodów na Wiejskiej Polanie w Lasówce.

Zawodnicy startują wyłącznie na nartorolkach do techniki klasycznej. Każdy uczestnik zobowiązany jest do posiadania nartorolek do techniki klasycznej (kółka czarne maksymalna średnica 90mm), kasku, kijów, butów narciarskich. Dodatkowe ochraniacze nie są wymagane, jednak zaleca się ich zastosowanie.

W kalendarzu zawodów nartorolkowych są jeszcze:
– 27 lipca w Gołdapi półmaraton WIĘCEJ>>
– od 15 do 17 sierpnia nartorolkowe święto w Dusznikach-Zdroju, w tym m.in. bieg pod górę na dystansie 12 km WIĘCEJ>>

Kamil Zatoński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *