Mistrzostwa Warszawy w Sprintach na Nartorolkach – WYNIKI

NataliaPodwójnymi mistrzami Warszawy w sprintach na nartorolkach zostali Arkadiusz Posiadała i Monika Skinder.

Zawody, które odbyły się po raz pierwszy, przyciągnęły na nową rolkostradę w Warszawie-Wesołej ponad 90 zawodników, a frekwencję podbiła obecność młodych biegaczy z klubów UKS Rawa Siedlce i MULKS Oscar Tomaszów Lubelski. Były też mniej liczne reprezentacje UKS Hubala Białystok, MKS Halicz Ustrzyki Dolne i warszawskiego SN Klasyk, biegacze z nieformalnych teamów Nabiegowkach.pl i Skipol.pl, a wreszcie niezrzeszeni amatorzy.

Do pokonania był dystans nieco ponad 1200 metrów, a ze względu na frekwencję zdecydowano o rozegraniu biegów indywidualnych, przy czym do wyniku liczyły się dwa przejazdy. Zawodnicy startowali w odstępach 30-sekundowych, a oddzielnie prowadzono klasyfikację w technice klasycznej, dowolnej i w biegu na rolkach z pompowanymi kołami.

W biegu techniką klasyczną w kategorii OPEN mężczyzn zwyciężył Arkadiusz Posiadała (Rawa), przed Kacprem Janowskim (Hubal) i Grzegorzem Legierskim (Team Nabiegowkach.pl).
Miejsce M. kat. Kategoria Nazwisko Imię Miejscowość Klub Wynik suma
1 1 LIC M Posiadała Arkadiusz – UKS RAWA SIEDLCE 00:05:33.937
2 1 M20-49 Janowski Kacper Białystok UKS HUBAL BIAŁYS 00:05:36.515
3 2 M20-49 Legierski Grzegorz – TEAM NABIEGOWKACH 00:05:42.546
4 3 M20-49 Duk Damian – UKS RAWA SIEDLCE 00:05:45.000
5 4 M20-49 Michałek Piotr – TEAM NABIEGOWKACH 00:05:47.003
6 5 M20-49 Branas Marcin Warszawa-Wesoła SN KLASYK WARSZAW 00:05:56.716
7 2 LIC M Krawczyk Tomasz – MULKS GRUPA OSCAR 00:06:06.475
8 3 LIC M Borkowski Patryk – UKS RAWA SIEDLCE 00:06:07.007
9 4 LIC M Żółkiewski Jan – MULKS GRUPA OSCAR 00:06:15.274
10 1 GIM M Ciećko Dawid – MULKS GRUPA OSCAR 00:06:19.514
11 6 M20-49 Kobryń Jan Bystrzyca Kłodzka TN BIEGÓWKI WESO 00:06:28.500
12 7 M20-49 Sadowski Robert Gołdap SKIPOL.PL TEAM -? 00:06:31.880
13 8 M20-49 Romanowicz Robert Białystok TEAM NABIEGOWKACH 00:06:33.789
14 9 M20-49 Taperek Robert Piaseczno TEAM NABIEGOWKACH 00:06:34.858
15 2 GIM M Pleskacz Emil – MULKS GRUPA OSCAR 00:06:44.056
16 5 LIC M Filipek Karol – UKS RAWA SIEDLCE 00:06:44.741
17 6 LIC M Posiadała Mateusz – UKS RAWA SIEDLCE 00:06:49.012
18 3 GIM M Cielniak Bartosz – MULKS GRUPA OSCAR 00:06:53.883
19 7 LIC M Stokfisz Aleksy – MULKS GRUPA OSCAR 00:06:56.366
20 10 M20-49 Cieślar Kuba Kraków SKIPOL.PL TEAM 00:07:09.503
21 4 GIM M Gumieniak Michał – MULKS GRUPA OSCAR 00:07:12.732
22 1 M50plus Staręga Grzegorz – UKS RAWA SIEDLCE 00:07:13.554
23 5 GIM M Żynel Paweł Białystok UKS HUBAL BIAŁYS 00:07:18.203
24 11 M20-49 Noszczak Przemysław Ząbki RTS NOSKI 00:07:31.689
25 6 GIM M Krajcer Maciej – UKS RAWA SIEDLCE 00:07:38.527
26 12 M20-49 Kruszyński Artur Tymbark – 00:07:43.020
27 7 GIM M Olejarczyk Paweł Warszawa Wesoła – 00:07:56.990
28 1 .SP M Okniński Michał – UKS RAWA SIEDLCE 00:08:05.906
29 13 M20-49 Olejarczyk Krzysztof Warszawa – Wesoła – 00:08:14.192
30 2 .SP M Pietrak Kacper – UKS RAWA SIEDLCE 00:08:32.504
31 8 GIM M Kulik Oliwier – UKS RAWA SIEDLCE 00:08:51.015
32 3 .SP M Kulczyński Kajetan – MULKS GRUPA OSCAR 00:08:53.747
33 4 .SP M Dubas Maciej – MULKS GRUPA OSCAR 00:09:12.929
34 9 GIM M Sosonowski Emanuel Białystok UKS HUBAL BIAŁYS 00:09:17.773
35 5 .SP M Bełz Szymon – MULKS GRUPA OSCAR 00:09:45.518

Posiadała wygrał też biegi techniką dowolną, drugi także był Kacper Janowski, a trzecie miejsce przypadło Krzysztofowi Małkińskiemu (Hubal).

Miejsce M. kat. Numer Kategoria Nazwisko Imię Miejscowość Klub Wynik suma
1 1 278 LIC M Posiadała Arkadiusz – UKS RAWA SIEDLCE 00:04:42.414
2 1 259 M20-49 Janowski Kacper Białystok UKS HUBAL BIAŁYS 00:04:51.290
3 2 261 M20-49 Małkiński Krzysztof Sejny UKS HUBAL BIAŁYS 00:04:51.953
4 2 227 LIC M Krawczyk Tomasz – MULKS GRUPA OSCAR 00:04:52.993
5 3 239 LIC M Żółkiewski Jan – MULKS GRUPA OSCAR 00:04:53.600
6 3 208 M20-49 Popławski Radek Siedlce – 00:04:54.766
7 1 221 GIM M Ciećko Dawid – MULKS GRUPA OSCAR 00:04:56.645
8 4 267 M20-49 Duk Damian – UKS RAWA SIEDLCE 00:04:59.558
9 4 269 LIC M Borkowski Patryk – UKS RAWA SIEDLCE 00:04:59.724
10 5 279 LIC M Posiadała Mateusz – UKS RAWA SIEDLCE 00:05:00.029
11 2 222 GIM M Cielniak Bartosz – MULKS GRUPA OSCAR 00:05:05.283
12 5 249 M20-49 Legierski Grzegorz – TEAM NABIEGOWKACH 00:05:06.788
13 6 204 M20-49 Michałek Piotr – – 00:05:07.248
14 6 238 LIC M Stokfisz Aleksy – MULKS GRUPA OSCAR 00:05:08.145
15 7 241 M20-49 Paszkowski Hubert Gołdap SKIPOL.PL TEAM 00:05:12.730
16 1 251 M50plus Michałek Józef – TEAM NABIEGOWKACH 00:05:14.006
17 8 240 M20-49 Rogala Dariusz Gołdap SKIPOL – TEAM – ? 00:05:18.755
18 7 214 LIC M Neumann Michał Warszawa-Mokotów BKS WP KOŚCIELIS 00:05:19.401
19 9 209 M20-49 Prud Andrzej Gdansk – 00:05:19.969
20 3 282 GIM M Sobiczewski Piotr – UKS RAWA SIEDLCE 00:05:22.313
21 8 268 LIC M Filipek Karol – UKS RAWA SIEDLCE 00:05:23.037
22 10 252 M20-49 Romanowicz Robert Białystok TEAM NABIEGOWKACH 00:05:24.722
23 11 242 M20-49 Saniuk Sebastian Gołdap SKIPOL.PL TEAM 00:05:27.838
24 12 291 M20-49 Chmielewski Michał Warszawa-Wesoła SKIPOL.PL TEAM 00:05:28.759
25 13 244 M20-49 Sadowski Robert Gołdap SKIPOL.PL TEAM -? 00:05:36.678
26 4 234 GIM M Pleskacz Emil – MULKS GRUPA OSCAR 00:05:48.294
27 14 243 M20-49 Żamojtuk Daniel Gołdap SKIPOL.PL TEAM 00:05:49.000
28 2 284 M50plus Staręga Grzegorz – UKS RAWA SIEDLCE 00:05:50.265
29 15 254 M20-49 Kobryń Jan Bystrzyca Kłodzka TN BIEGÓWKI WESO 00:05:56.064
30 16 200 M20-49 Drosio Damian Siedlce – 00:05:56.629
31 5 260 GIM M Jurgiel Michał Białystok UKS HUBAL BIAŁYS 00:05:59.886
32 6 264 GIM M Żynel Paweł Białystok UKS HUBAL BIAŁYS 00:06:02.037
33 17 217 M20-49 Kulik Paweł Siedlce LENIWCE.PL 00:06:03.627
34 7 224 GIM M Gumieniak Michał – MULKS GRUPA OSCAR 00:06:04.503
35 8 263 GIM M Sosnowski Emanuel Białystok UKS HUBAL BIAŁYS 00:06:06.715
36 18 205 M20-49 Musielak Michał Warszawa – 00:06:09.608
37 19 250 M20-49 Łacek Jan – TEAM NABIEGOWKACH 00:06:11.606
38 1 220 .SP M Bełz Szymon – MULKS GRUPA OSCAR 00:06:18.840
39 2 223 .SP M Dubas Maciej – MULKS GRUPA OSCAR 00:06:25.704
40 3 275 .SP M Okniński Michał – UKS RAWA SIEDLCE 00:06:29.304
41 9 272 GIM M Krajcer Maciej – UKS RAWA SIEDLCE 00:06:46.293
42 10 207 GIM M Olejarczyk Paweł Warszawa – Wesoła – 00:06:52.321
43 11 273 GIM M Kulik Oliwier – UKS RAWA SIEDLCE 00:06:58.729
44 4 277 .SP M Pietrak Kacper – UKS RAWA SIEDLCE 00:07:07.736
45 5 229 .SP M Kulczyński Kajetan – MULKS GRUPA OSCAR 00:07:19.245
46 6 270 .SP M Kowalski Igor – UKS RAWA SIEDLCE 00:07:25.357
47 20 206 M20-49 Olejarczyk Krzysztof Warszawa – Wesoła – 00:07:41.597
48 3 211 M50plus Siwicki Grzegorz Warszawa – 00:07:47.751
49 21 256 M20-49 Sokołowski Andrzej Warszawa TN BIEGÓWKI WESO 00:07:50.990
50 22 212 M20-49 Śmietański Ryszard Warszawa – 00:07:56.259
51 4 253 M50plus Karandziej Cezary 05-840 Brwinów TN BIEGÓWKI 00:08:29.497
52 7 290 .SP M Papis Kacper UKS G-8 BIELANY 00:09:56.180
53 23 287 M20-49 Baczkura Jacek UKS G-8 BIELANY 00:11:07.906
54 8 292 .SP M Sitkiewicz Bogusz Warszawa-Wesoła 00:11:49.709

Wśród pań podwójne zwycięstwo odniosła Monika Skinder (MULKS), choć w biegu techniką klasyczną wygrana nad Katarzyną Witek była minimalna.

Miejsce M. kat. Numer Kategoria Nazwisko Imię Miejscowość Klub Wynik suma
1 1 124 GIM K Skinder Monika – MULKS GRUPA OSCAR 00:06:23.664
2 1 136 K20-49 Witek Katarzyna Warszawa – Wesoła TEAMNABIEGÓWKACH 00:06:23.766
3 2 106 K20-49 Kiedrowska Kamila Kartuzy MKS HALICZ USTRZY 00:06:35.801
4 1 119 LIC K Mazurkiewicz Monika – MULKS GRUPA OSCAR 00:06:43.515
5 2 140 LIC K Dakowicz Agata Białystok UKS HUBAL BIAŁYS 00:06:55.168
6 3 100 K20-49 Grzebisz Natalia Siedlce – 00:06:59.155
7 3 162 LIC K Sołoniewicz Monika – UKS RAWA SIEDLCE 00:07:00.044
8 2 117 GIM K Kuśmierz Magdalena – MULKS GRUPA OSCAR 00:07:04.462
9 4 123 LIC K Sendecka Katarzyna – MULKS GRUPA OSCAR 00:07:05.003
10 5 147 LIC K Bielecka Anna – UKS RAWA SIEDLCE 00:07:11.230
11 3 144 GIM K Popko Hanna Białystok UKS HUBAL BIAŁYS 00:07:15.746
12 4 122 GIM K Probola Karina – MULKS GRUPA OSCAR 00:07:16.267
13 4 130 K20-49 Kujawska Joanna Warszawa TEAM NABIEGOWKACH 00:07:19.766
14 5 160 GIM K Prokurat Rozalia – UKS RAWA SIEDLCE 00:07:35.731
15 6 164 LIC K Stefaniuk Justyna – UKS RAWA SIEDLCE 00:07:36.248
16 6 120 GIM K Nieścior Weronika – MULKS GRUPA OSCAR 00:07:38.976
17 7 141 GIM K Filianowcz Magdalena Białystok UKS HUBAL BIAŁYS 00:07:39.975
18 5 165 K20-49 Wesołowska Anita Warszawa-Wesoła TEAM NABIEGÓWKAC 00:07:56.865
19 7 156 LIC K Pawełko Oliwia – UKS RAWA SIEDLCE 00:08:03.955
20 6 135 K20-49 Wiśniowska Martyna – TEAM NABIEGOWKACH 00:08:05.632
21 8 139 GIM K Andruszkiewicz Kamila Białystok UKS HUBAL BIAŁYS 00:09:10.150
22 1 112 .SP K Harbuz Kamila – MULKS GRUPA OSCAR 00:09:27.020
23 2 113 .SP K Juzeluk Weronika – MULKS GRUPA OSCAR 00:09:32.005
24 3 118 .SP K Lewko Wiktoria – MULKS GRUPA OSCAR 00:09:57.358

Sprint techniką dowolną

Miejsce M. kat. Numer Kategoria Nazwisko Imię Miejscowość Klub Wynik suma
1 1 237 GIM K Skinder Monika – MULKS GRUPA OSCAR 00:05:03.431
2 1 232 LIC K Mazurkiewicz Monika – MULKS GRUPA OSCAR 00:05:11.261
3 2 230 GIM K Kuśmierz Magdalena – MULKS GRUPA OSCAR 00:05:23.503
4 1 201 K20-49 Grzebisz Natalia Siedlce – 00:05:37.175
5 2 236 LIC K Sendecka Katarzyna – MULKS GRUPA OSCAR 00:05:39.000
6 3 262 GIM K Popko Hanna Białystok UKS HUBAL BIAŁYS 00:05:47.951
7 3 283 LIC K Sołoniewicz Monika – UKS RAWA SIEDLCE 00:05:51.500
8 4 285 LIC K Stefaniuk Justyna – UKS RAWA SIEDLCE 00:05:56.712
9 5 258 LIC K Dakowicz Agata Białystok UKS HUBAL BIAŁYS 00:06:02.213
10 4 235 GIM K Probola Karina – MULKS GRUPA OSCAR 00:06:04.770
11 2 219 K20-49 Kiedrowska Kamila Kartuzy MKS HALICZ USTRZY 00:06:06.379
12 6 276 LIC K Pawełko Oliwia – UKS RAWA SIEDLCE 00:06:12.458
13 5 280 GIM K Prokurat Rozalia – UKS RAWA SIEDLCE 00:06:18.843
14 7 265 LIC K Bielecka Anna – UKS RAWA SIEDLCE 00:06:22.344
15 1 225 .SP K Harbuz Kamila – MULKS GRUPA OSCAR 00:06:23.666
16 2 226 .SP K Juzeluk Weronika – MULKS GRUPA OSCAR 00:06:33.148
17 3 231 .SP K Lewko Wiktoria – MULKS GRUPA OSCAR 00:06:33.733
18 6 233 GIM K Nieścior Weronika – MULKS GRUPA OSCAR 00:06:39.153
19 7 257 GIM K Andruszkiewicz Kamila Białystok UKS HUBAL BIAŁYS 00:06:45.001
20 8 210 LIC K Rałł Joanna Warszawa – 00:07:14.752
21 8 266 GIM K Proń Natalia – UKS RAWA SIEDLCE 00:07:16.750
22 4 271 .SP K Krajcer Dominika – UKS RAWA SIEDLCE 00:07:38.004
23 3 247 K20-49 Kujawska Joanna Warszawa TEAM NABIEGOWKACH 00:08:01.630
24 4 246 K20-49 Saloni-Sadowska Maria Warszawa SN KLASYK 00:08:08.028
25 5 281 .SP K Radomyska Klaudia – UKS RAWA SIEDLCE 00:08:08.091
26 6 288 .SP K Baczkura Aleksandra UKS G-8 BIELANY 00:13:56.552

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *