Mistrzostwa Polski Seniorów: Rawa i Markam ze złotymi medalami

Fot: PZN

Drużyny UKS Rawa Siedlce I i LKS Markam Wiśniowa Osieczany I zdobyły złote medale w team sprincie „łyżwą” na Mistrzostwach Polski Seniorów w Jakuszycach.

Pierwsi na start wyszli mężczyźni. Do faworytów należały pierwsze drużyny z Siedlec (Paweł Klisz i Maciej Staręga) i Katowic (Kacper i Jan Antolcowie) oraz MKS Istebna (Dominik i Kamil Burzy).

Złoty medal zdobył UKS Rawa Siedlce I (20:12.97), przed klubem z Istebnej (20:22.82) i AZS AWF Katowice (20:58.09).

Czwarte miejsce dla UKS Regle Kościelisko (w składzie juniorskim – Robert Bugara i Sebastian Bryja), na piątym miejscu rywalizację ukończył pierwszy skład MKS Karkonosze (Michał Boreczek i Michał Skowron), szóste i siódme miejsce dla składów nr II i IV UKS Rawa Siedlce, ósme – KS AZS AWF Katowice II.

WYNIKI>>

Złoty medal wśród pań z ogromną przewagą wywalczyły kadrowiczki z LKS Markam Wiśniowa Osieczany I – Urszula Łętocha i Weronika Kaleta (24:01.26). Drugie miejsce dla MKS Istebna (Karolina Kukuczka i Marcelina Wojtyła) – 25:55.07, trzecie dla LKS Witów Ski Mszana Górna (Ewelina Kołodziej i Klaudia Kołodziej) – 26:32.54. Czwarte miejsce dla drugiego składu LKS Markam, piąte dla MKS Halicz Ustrzyki Dolne, szóste dla NKS Trójwieś Beskidzka.

WYNIKI>>

Kamil Zatoński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *