Łyjak i Jurczak najszybsi w Memoriale Staszka Bodzka

Róża Łyjak i Tomasz Jurczak zwyciężyli w biegu głównym Memoriału Staszka Bodzka.

Zawody odbyły się 9 lutego w Opawie. W biegu głównym rywalizowano techniką dowolną na dystansie 8 km.

KOBIETY

1 191 Łyjak Róża K MKS Karkonosze Sporty Zimowe 8 km 00:25:17.58
2 176 Mikołajczyk Weronika K MKS Karkonosze / SMS Szczyrk 8 km 00:26:28.86
3 175 Mikołajczyk Aleksandra K MKS Karkonosze / SMS Szczyrk 8 km 00:26:53.77
4 144 Trzaska Karolina K MUKN POD STRÓŻĄ MISZKOWICE 8 km 00:28:07.82
5 209 Sinkiewicz Anna K 8 km 00:30:53.86
6 140 Kracmarova Lenka K Kupkolo MTB Trilogy 8 km 00:34:06.27
7 143 Świeca Katarzyna K Sport-fotopress 8 km 00:34:10.67
8 216 Pisarska Barbara K 8 km 00:34:20.44
9 142 Skalska Monika K UKS Sokołowsko 8 km 00:46:00.1

MĘŻCZYŹNI
1 153 Jurczak Tomasz M MUKN POD STRÓŻĄ MISZKOWICE 8 km 00:20:42.55
2 150 Filip Daniel M Czarny Bór Gmina Ludzi z Pasj 8 km 00:21:54.85
3 172 Wierzbowski Ireneusz M MKS Karkonosze 8 km 00:22:43.95
4 177 Poręba Waldemar M Czarny Bór 8 km 00:23:17.65
5 148 Cheba Adrian M MKS Karkonosze / SMS Karpacz 8 km 00:23:45.07
6 169 Skalski Filip M UKS Sokołowsko 8 km 00:24:02.06
7 146 Białogłowski Wojtek M Krzeszów 8 km 00:24:19.04
8 164 Nowicki Andrzej M UKS Sokołowsko 8 km 00:24:40.03
9 160 Majka Roman M teamnabiegowkach.pl 8 km 00:25:06.69
10 155 Kracmar Vlastimil M Kupkolo MTB Trilogy 8 km 00:25:12.13
11 208 Wójcik Wiesław M 8 km 00:25:25.52
12 192 Filip Łyjak M MKS Karkonosze 8 km 00:26:04.75
13 173 Witulski Waldemar M Team Podgórzyn 8 km 00:26:08.58
14 163 Mazurek Artur M Czarny Bór Gmina Ludzi z Pasj 8 km 00:26:18.97
15 170 Stefanow Marcin M Ski Nordic Wałbrzych 8 km 00:26:29.61
16 210 Sinkiewicz Mariusz M 8 km 00:26:39.37
17 165 Pancerz Łukasz M Borówno 8 km 00:26:51.13
18 199 Osyda Artur M Jelenia Góra 8 km 00:27:37.32
19 207 Myjak Marian M 8 km 00:27:48.38
20 204 Zaleski Piotr M Czarny Bór 8 km 00:28:03.60
21 203 Słonina Rafał M TEAM DECATHLON 8 km 00:28:07.11
22 156 Krajewski Michał M Lubawka 8 km 00:28:21.73
23 221 Arendarczyk Władysław M 8 km 00:28:28.69
24 145 Adamczyk Mateusz M Opawa 8 km 00:28:31.04
25 158 Kwiatkowski Piotr M Wałbrzych 8 km 00:29:37.13
26 152 Harasym Maciej M Lubawka 8 km 00:29:58.01
27 189 Urbaniak Dominik M Jelenia Góra 8 km 00:30:42.31
28 154 Kędzierski Piotr M UKS Sokołowsko 8 km 00:31:05.42
29 147 Biskup Janusz M Amator 8 km 00:32:49.50
30 157 Kurczewski Krzysztof M Krzeszów 8 km 00:34:31.59
31 212 Zając Robert M 8 km 00:34:42.73
32 213 Pełczyński Konrad M 8 km 00:37:46.38
33 171 Walasik Marcin M UKS Sokołowsko 8 km 00:38:24.90
34 220 Marchewa Łukasz M 8 km 00:41:04.82
35 193 Zimnowodzki Paweł M UKS Sokołowsko 8 km 00:43:18.75
36 214 Stramecki Grzegorz M 8 km 00:43:51.13
37 167 Reizer Wojciech M Jelenia Góra 8 km 00:45:13.82
38 226 Przeworski M 8 km 00:46:41.23
39 151 Fortoński Henryk M Ski Nordic Wałbrzych 8 km 00:49:18.13
40 206 Sawrycz Sławomir M 8 km 00:50:10.05
41 149 Dudek Henryk M Lubawka 8 km 00:52:21.97
42 161 Mania Piotr M niezrzeszony Szczecin 8 km 01:03:54.67
43 218 Żuk Józef M 8 km 01:08:58.2

WYNIKI>>

Relacja WIDEO

Kamil Zatoński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *