Kowalczyk z numerem 3 w skiathlonie

Kuusamo Kowalczyk Bjoergen Johaug KallaZ jedynką Therese Johaug, a obok niej Marit Bjoergen i Justyna Kowalczyk. Zobacz listę startową biegu łączonego na 15 km.

Bieg rozpocznie się o godz. 11 polskiego czasu (w Soczi będzie godz. 14), a 61 zawodniczek będzie miało do pokonania najpierw dwie pętle po niespełna 3,9 km techniką klasyczną, a później – po zmianie nart i kijów – kolejne dwie, prawie 4-kilometrowe pętle techniką dowolną.

Faworytki do medali to oprócz wspomnianej trójki Szwedka Charlotte Kalla, Norweżki Heidi Weng i Kristin Stoermer Steira, a w dalszej kolejności Finki Kerttu Niskanen i Krista Lahteenmaki oraz Rosjanka Julia Czekaliewa.

W biegu wystąpią w sumie cztery nasze reprezentantki – oprócz Kowalczyk także Kornelia Kubińska, Paulina Maciuszek i Agnieszka Szymańczak.

1 JOHAUG Therese 1988 NOR
2 BJOERGEN Marit 1980 NOR
3 KOWALCZYK Justyna 1983 POL
4 WENG Heidi 1991 NOR
5 NISKANEN Kerttu 1988 FIN
6 KALLA Charlotte 1987 SWE
7 LAHTEENMAKI Krista 1990 FIN
8 TCHEKALEVA Yulia 1984 RUS
9 SAARINEN Aino-Kaisa 1979 FIN
10 KYLLOENEN Anne 1987 FIN
11 STEIRA Kristin Stoermer 1981 NOR
12 STEPHEN Elizabeth 1987 USA
13 ISHIDA Masako 1980 JPN
14 VRABCOVA – NYVLTOVA Eva 1986 CZE
15 DIGGINS Jessica 1991 USA
16 ZELLER Katrin 1979 GER
17 BOEHLER Stefanie 1981 GER
18 NYSTAD Claudia 1978 GER
19 LINDBORG Sara 1983 SWE
20 JEAN Aurore 1985 FRA
21 KUZIUKOVA Olga 1985 RUS
22 SMUTNA Katerina 1983 AUT
23 BJORNSEN Sadie 1989 USA
24 HUGUE Coraline 1984 FRA
25 KHAZOVA Irina 1984 RUS
26 FESSEL Nicole 1983 GER
27 WIKEN Emma 1989 SWE
28 FAIVRE PICON Anouk 1986 FRA
29 PILLER Marina 1984 ITA
30 SHEVCHENKO Valentina 1975 UKR
31 ZHUKOVA Natalia 1992 RUS
32 AGREITER Debora 1991 ITA
33 AYMONIER Celia 1991 FRA
34 BROOKS Holly 1982 USA
35 STADLOBER Teresa 1993 AUT
36 BROCARD Elisa 1984 ITA
37 JEZERSEK Barbara 1986 SLO
38 ORGUE Laura 1986 SPA
39 JOHANSSON NORGREN Britta 1983 SWE
40 SANNIKOVA Alena 1980 BLR
41 MACIUSZEK Paulina 1985 POL
42 ANTYPENKO Tetyana 1981 UKR
43 NOVAKOVA Petra 1993 CZE
44 ANTSYBOR Maryna 1987 UKR
45 AMMAR Amanda 1986 CAN
46 KOLOMINA Yelena 1981 KAZ
47 DE MARTIN TOPRANIN Virginia 1987 ITA
48 OSSIPOVA Tatyana 1987 KAZ
49 NISHIKAWA Emily 1989 CAN
50 GRIGOROVA-BURGOVA Antoniya 1986 BUL
51 LI Hongxue 1984 CHN
52 GRYGORENKO Kateryna 1985 UKR
53 MORAVCOVA Klara 1983 CZE
54 LEE Chae-won 1981 KOR
55 SZYMANCZAK Agnieszka 1984 POL
56 KUBINSKA Kornelia 1985 POL
57 WEBSTER Brittany 1987 CAN
58 MALEC Vedrana 1990 CRO
59 CETINKAYA Kelime 1982 TUR
60 SARA Timea 1992 ROU
61 SLONOVA Anastasia 1991 KAZ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *