Habratowie najszybszą rodziną w Rodzinnej Dziesiątce [42. Bieg Piastów]

Rodzina Habratów osiągnęła najlepszy wynik w Rodzinnej Dziesiątce, otwierającej Festiwal Narciarstwa Biegowego w Jakuszycach.

Do wyniku końcowego liczył się czas trzech najlepszych członków teamu. Nie zawsze składał się on wyłącznie z członków rodzin, czasem dochodzili też przyjaciele. Najszybszym teamem był jednak czysto rodzinny Ski Team Habrat, drugie miejsce zajęła rodzina Dziadkowiec-Michoń, trzecie – Kępów.

Rywalizowano na dystansie 10 km techniką klasyczną.

TOP10
1 SKI TEAM HABRAT 103 +

HABRAT PIOTR KOŚCIELISKO 25, 00:33:38
IWANIEC IWONA KOŚCIELISKO 27, 00:46:45
HABRAT JACEK KROSNO 51, 00:44:35
HABRAT JÓZEF KROSNO 65, 01:15:47
2 DZIADKOWIEC-MICHOŃ 105 +

DZIADKOWIEC-MICHOŃ MARIUSZ JELENIA GÓRA 25, 00:34:33
DZIADKOWIEC-MICHOŃ DOROTA MIŁKÓW 49, 00:44:14
DZIADKOWIEC-MICHOŃ KINGA JELENIA GÓRA 31, 01:04:16
3 SKI FAMILY TEAM KĘPA 194 +

KĘPA JÓZEF KIELCE 70, 00:49:01
KĘPA ANDRZEJ KOSZALIN 67, 00:49:21
KĘPA STANISŁAW KIELCE 62, 00:57:21
KRYCH WŁODZIMIERZ TORUŃ 57, 00:51:14
STOKOWIEC KRZYSZTOF KIELCE 63, 00:57:20
KĘPA JANUSZ LUBAŃ 56, 01:07:54
KĘPA ZYGMUNT BILCZA 60, 01:16:55
MUCHA EDWARD LIMANOWA 64, 01:16:21
KĘPA MARCIN KIELCE 41, 01:10:56
KĘPA MARIAN KIELCE 70, 01:21:43
KĘPA IWONA LUBAŃ 54, 01:35:06
4 LINKIEWICZ 148 +

LINKIEWICZ KRZYSZTOF JEŻÓW SUDECKI 44, 00:48:06
MAJER MAJA SZKLARSKA PORĘBA 38, 00:48:35
LINKIEWICZ ANDRZEJ MYSŁAKOWICE 66, 00:54:26
LINKIEWICZ GRZEGORZ SZKLARSKA PORĘBA 39, 00:54:32
LINKIEWICZ RENATA JEŻÓW SUDECKI 44, 01:04:37
5 FRANCZAK 128 +

FRANCZAK BARTOSZ JEŻÓW SUDECKI 30, 00:34:44
FRANCZAK JÓZEF JEŻÓW SUDECKI 65, 00:54:08
FRANCZAK URSZULA JEŻÓW SUDECKI 35, 01:03:40
KUBIAK MAGDALENA STARA ŁOMNICA 33, 01:02:57
6 BUDZIN SKI TEAM 101 +

BUDZIŃSKI PAWEŁ WROCŁAW 31, 00:40:54
BUDZIŃSKA-PRUCHNIK KAROLINA WROCŁAW 34, 00:48:21
PRUCHNIK RADOSŁAW WROCŁAW 36, 01:04:05
DOMSZY KAROLINA WROCŁAW 32, 01:27:48
7 HANISZEWSCY 73 +

HANISZEWSKI KACPER RATOWICE 25, 00:49:51
HANISZEWSKI BŁAŻEJ RATOWICE 29, 00:51:35
WITKOWSKI HUBERT RATOWICE 19, 00:54:53
JASIŃSKI BARTOSZ CZERNICA 24, 01:02:53
HANISZEWSKI LESŁAW RATOWICE 56, 01:01:28
HANISZEWSKI MICHAŁ RATOWICE 23, 01:15:36
HANISZEWSKI WIESLAW RATOWICE 58, 01:10:05
ZIOBROWSKI PIOTR GAJKÓW 49, 01:11:50
GŁOWACKI MARIUSZ JESZKOWICE 58, 01:11:46
NIWA DOROTA WROCŁAW 52, 01:25:24
HANISZEWSKA LIDIA RATOWICE 60, 01:24:44
KRASUSKA ANNA JELCZ-LASKOWICE 35, 01:35:34
SWIRSZ KRZYSZTOF WROCŁAW 45, 01:57:19
SWIRSZ OLIWIA WROCŁAW 14, 01:57:15
KOŁODZIEJCZYK ALEKSANDRA WROCŁAW 43, 01:57:36
8 ŚMIŁKI 78 +

ŚMIŁOWSKI PAWEŁ WARSZAWA 45, 00:56:24
ŚMIŁOWSKI MIKOŁAJ WARSZAWA 19, 00:50:38
ŚMIŁOWSKI HUBERT WARSZAWA 14, 00:54:44
ŚMIŁOWSKI MAREK SZCZECIN 46, 01:09:37
ŚMIŁOWSKI MARCEL SZCZECIN 19, 01:00:09
ŚMIŁOWSKA JOLANTA WARSZAWA 45, 01:19:44
ŚMIŁOWSKI MAKSYMILIAN WARSZAWA 11, 01:21:56
9 PIETRUSZKO 149 +

KONDRACKI ŁUKASZ ZGORZELEC 35, 00:50:57
WOŁOSKOWSKI EUGENIUSZ BOGATYNIA 64, 00:50:43
HANC ROBERT ZGORZELEC 50, 01:02:55
WOJNAROWSKI LUCJAN BOGATYNIA 52, 01:08:49
BEM DARIUSZ BOGATYNIA 43, 01:10:41
MAZURKIEWICZ KATARZYNA BOGATYNIA 48, 01:13:39
PIETRUSZKO JAN BOGATYNIA 61, 01:21:49
WĄSICKI KAZIMIERZ BOGATYNIA 64, 01:21:28
BRZUCHALSKA ZUZANNA BOGATYNIA 15, 01:23:57
SZCZOTKA MIECZYSŁAW BOGATYNIA 68, 01:21:50
PILARSKI RYSZARD BOGATYNIA 65, 01:31:10
KOZAKOWSKI JERZY BOGATYNIA 69, 01:32:26
WOJNAROWSKI JANUSZ BOGATYNIA 58, 01:38:11
10 MARCINIAKI 78 +

MARCINIAK MIKOŁAJ KARPACZ 19, 00:51:52
MARCINIAK BARTŁOMIEJ KARPACZ 44, 00:53:09
MARCINIAK PIOTR KARPACZ 15, 01:01:26
MARCINIAK MAŁGORZATA KARPACZ 45, 01:16:01

Indywidualnie najlepszy czas osiągnął Krzysztof Małkiński (31:28), a wśród pań Emila Romanowicz (36:31).
WYNIKI>>

W niedzielę na Polanie Jakuszyckiej Memoriał Stanisława Michonia – bieg na 15 km Cl.

Kamil Zatoński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *