Czwórka Polaków na starcie 15-tki łyżwą

meta val di fiemmeMaciej Kreczmer, Jan Antolec, Sebastian Gazurek i Maciej Staręga staną na starcie środowego biegu na 15 km techniką dowolną w Val di Fiemme.

Sukcesem będzie, jeśli któryś zajmie miejsce w czołowej 30-tce.

Faworytami rywalizacją są Szwajcar Dario Cologna, który we Włoszech zdobył już złoty medal w biegu łączonym, Rosjanin Aleksander Liegkow (10 dni temu w Davos na tym dystansie był trzeci) oraz Szwedzi Johan Olsson, zwycięzca biegu w Davos i Marcus Hellner. Groźni powinni być też oczywiście Norwegowie: Martin Johnsrud Sundby oraz Petter Northug, choć ten ostatni rzadko dobrze wypadał w biegach interwałowych łyżwą.

Lista startowa:
1 SLETTEMARK Oeystein 1967 DAN
2 STANDEN Alexander 1990 GBR
3 YEGHOYAN Artur 1990 ARM
4 ZHOU Hu 1989 CHN
5 MOELLER Martin 1980 DAN
6 PALICI Viorel Andrei 1989 ROU
7 POHL Andrew 1989 NZL
8 MLYNAR Peter 1988 SVK
9 SLOTINS Roberts 1991 LAT
10 WATSON Callum 1989 AUS
11 VAHTRA Eeri 1988 EST
12 TSINZOV Veselin 1986 BUL
13 HAUKE Max 1992 AUT
14 BILOSYUK Myroslav 1985 UKR
15 LASUTKIN Alexander 1983 BLR
16 NOUSIAINEN Ville 1983 FIN
17 KRECZMER Maciej 1981 POL
18 VELICHKO Yevgeniy 1987 KAZ
19 IVANOU Aliaksei 1980 BLR
20 HERBURGER Aurelius 1990 AUT
21 LENTING Akira 1990 JPN
22 MUSGRAVE Andrew 1990 GBR
23 CHEBOTKO Nikolay 1982 KAZ
24 PEPENE Paul Constantin 1988 ROU
25 BJORNSEN Erik 1991 USA
26 TRITSCHER Bernhard 1988 AUT
27 NARUSE Nobu 1984 JPN
28 ELLIOTT Tad 1988 USA
29 SIMILAE Tero 1980 FIN
30 SEMENOV Michail 1986 BLR
31 STAROSTIN Mark 1990 KAZ
32 MAGAL Jiri 1977 CZE
33 MORIGGL Thomas 1981 ITA
34 LEHTONEN Lari 1987 FIN
35 DUVILLARD Robin 1983 FRA
36 LIVERS Toni 1983 SUI
37 TEICHMANN Axel 1979 GER
38 FISCHER Remo 1981 SUI
39 REHEMAA Aivar 1982 EST
40 CLEMENTI Fabio 1990 ITA
41 RAZYM Ales 1986 CZE
42 WIBAULT Mathias 1985 FRA
43 DOLIDOVICH Sergei 1973 BLR
44 NISHIKAWA Graham 1983 CAN
45 USTIUGOV Sergey 1992 RUS
46 BAJCICAK Martin 1976 SVK
47 JAKS Martin 1986 CZE
48 HOFFMAN Noah 1989 USA
49 KROGH Finn Haagen 1990 NOR
50 RICHARDSSON Daniel 1982 SWE
51 KERSHAW Devon 1982 CAN
52 STROLIA Vytautas 1992 LTU
53 DUERR Johannes 1987 AUT
54 XU Wenlong 1987 CHN
55 HOFER David 1983 ITA
56 PEREKHODA Ruslan 1987 UKR
57 GAILLARD Jean Marc 1980 FRA
58 ANTOLEC Jan 1990 POL
59 TSCHARNKE Tim 1989 GER
60 GAZUREK Sebastian 1990 POL
61 DOTZLER Hannes 1990 GER
62 VOLOTKA Denis 1985 KAZ
63 HALFVARSSON Calle 1989 SWE
64 DADIC Edi 1993 CRO
65 HEIKKINEN Matti 1983 FIN
66 KUMMEL Peeter 1982 EST
67 PERL Curdin 1984 SUI
68 HOGIU Petrica 1991 ROU
69 BABIKOV Ivan 1980 CAN
70 STAREGA Maciej 1990 POL
71 SUNDBY Martin Johnsrud 1984 NOR
72 LIEPINS Arvis 1990 LAT
73 BAUER Lukas 1977 CZE
74 ROJO Imanol 1990 SPA
75 CLARA Roland 1982 ITA
76 MOELGAARD Lasse 1986 DAN
77 OLSSON Johan 1980 SWE
78 SHVIDKIY Oleksiy 1986 UKR
79 MANIFICAT Maurice 1986 FRA
80 YOUNG Andrew 1992 GBR
81 ANGERER Tobias 1977 GER
82 ROJO Ioseba 1988 SPA
83 HELLNER Marcus 1985 SWE
84 HAELG Philipp 1991 LIE
85 VYLEGZHANIN Maxim 1982 RUS
86 MIKAYELYAN Sergey 1992 ARM
87 ROETHE Sjur 1988 NOR
88 GUTIERREZ Javier 1985 SPA
89 NORTHUG Petter jr. 1986 NOR
90 KOONS Nils 1988 NZL
91 CHERNOUSOV Ilia 1986 RUS
92 VILARRUBLA Vicenc 1981 SPA
93 LEGKOV Alexander 1983 RUS
94 SHTUN Vitaliy 1986 UKR
95 COLOGNA Dario 1986 SUI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *