Buty do techniki łyżwowej (TEST)

Fischer RCS Carbonlite SkateFischer RCS Carbonlite Skate to zdaniem niemieckim testerów najlepsze buty do techniki łyżwowej. 

W teście, przeprowadzonym w niemieckim Oberhofie, sprawdzono 6 topowych modeli butów do techniki dowolnej. W skali 1 do 15 oceniano m.in. to, jak komfortowo można założyć but, jak trzyma piętę i jaką daje stabilizację kostki. Podsumowaliśmy średnie noty. Wynik końcowy to zwycięstwo Fischer RCS Carbonlite Skate, tuż przed Atomic WorldCup Skate, który daje najlepszy stosunek ceny do wartości. Tę samą ilość punktów co but Atomika otrzymał Salomon S-Lab Skate Pro, a niewiele mniej produkty Rossignola i Madshusa. Zdecydowanie od stawki odstawał natomiast but Alpiny, któremu wytknięto problem z zakładaniem i trzymaniem pięty.

miejscemodelpunktycena katalogowa w EUR
1.Fischer RCS Carbonlite66349,95
2.Atomic WorldCup65329,95
3.Salomon S-lab Skate Pro65379,95
4.Madshus Supernano64499,95
5.Rossignol X-ium WC63299,95
6.Alpina Elite Skate Pro55,5399,95

Źródło: xc-ski.de

Kamil Zatoński info@biegowki24.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *