Bieg Piastów – wyniki Nocnej Dwunastki

Nocna Dwunastka

Oto nieoficjalny ranking wyników Biegu Piastów na dystansie 12 km CT (Nocna Dwunastka).

W rankingu uwzględniono wyniki zawodników, którzy pokonali trasę z czipem w wyznaczone przez Bieg Piastów dni (z pomiarem czasu, a więc typ „tradycyjny”, a nie wirtualny).

OPEN

1. GAŁEK ANNA (110)XC-SPORT TEAM198200:36:11
2. DERECZENIK RAFAŁ (75)KGHM POLKOWICE SIEROSZOWICE197600:37:35
3. JANUSZKIEWICZ GRZEGORZ (23)197600:38:45
4. ZIEMNIAK MIŁOSZ (74)UKS `OLIMPIJCZYK` SOSNÓWKA200400:38:55
5. BROJ MICHAL (114)CYKLOFAN197900:40:35
6. PIOTROWSKI ANDRZEJ (157)196900:40:40
7. TRACZYK PIOTR (37)198000:40:43
8. KSIĘŻAREK ŁUKASZ (59)XC-SPORT TEAM198100:40:48
9. PIOTROWSKA BERNADETA (158)197000:41:05
10. RUTKOWSKI MICHAŁ (95)195300:41:20
11. LAZIK TOMASZ (116)CYKLOFAN199300:41:55
12. RAJ JAKUB (56)NADLEŚNICTWO ŚNIEŻKA198300:41:55
13. SIĘBOR BOGUSŁAW (155)KONOPISKA195400:42:06
14. OSKULSKI ROBERT (32)KOWARY BIEGAJĄ197300:44:38
15. JASKUŁA ARKADIUSZ (60)MOD-X.ORG197700:44:50
16. PACHUC GERARD (161)197800:44:58
17. ZIELIŃSKI MAREK (148)196800:45:46
18. NALEPA ŁUKASZ (167)KGHM ZG RUN198000:46:00
19. KAŁUSKI ŁUKASZ (118)CYKLOFAN197700:46:56
20. RAJ MICHAŁ (54)LBG KOSTRZYCA198500:49:13
21. ŁACIŃSKI PAWEŁ (127)IN4MATES198500:49:24
22. ZIEMNIAK MARCIN (126)UKS `OLIMPIJCZYK` SOSNÓWKA197800:50:03
23. WODYCZKO JACEK (131)GRUPA BIEGOWA CHTMO196500:50:25
24. LESZKO MICHAŁ (50)UKS SOKOŁOWSKO198000:50:33
25. OSIECKI IRENEUSZ (128)COMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAM196000:50:33
26. GÓŹDŹ WOJTEK (66)SPELEOKLUB ŚWIĘTOKRZYSKI197400:52:25
27. PRUSAKOWSKI GRZEGORZ (85)196800:52:35
28. PAWŁOWICZ MONIKA (55)198300:52:36
29. OCHENKOWSKI ANDRZEJ (100)AMEX196300:53:01
30. GRABOWSKI JACEK (105)GONIĆ TOFIKA!196200:53:04
31. LIPPA WOJCIECH (121)CYKLOFAN197500:53:04
32. SZTAFA MAREK (102)198500:53:07
33. PIETRASZKIEWICZ ADAM (79)197300:53:40
34. KOŚCIÓW KATARZYNA (117)CYKLOFAN197300:53:46
35. KUNICKI RAFAŁ (8)MF ŻARY197500:53:51
36. KUBIELA ZBIGNIEW (52)196300:55:13
37. LEPCZYŃSKI PAWEŁ (170)197100:58:06
38. GĘBALSKA AGNIESZKA (145)TN BIEGÓWKI GEBALSCY TEAM198800:58:37
39. GĘBALSKI ZBIGNIEW (143)TN BIEGÓWKI GEBALSCY TEAM195401:00:17
40. GUZIK MACIEJ (138)199501:00:55
41. PIOTROWICZ MARTA (83)200001:01:43
42. KĘPA ANDRZEJ (107)FAMILY TEAM KĘPA SPORT195101:03:32
43. ZIELIŃSKI JACEK (159)4ERGO197301:03:51
44. ZIELIŃSKA MONIKA (164)4ERGO198201:04:14
45. MUSUR ADAM (90)KB SZERSZEŃ OLEŚNICA195301:04:32
46. SZELĄGOWSKA MAŁGORZATA (20)KS SZRENICA197301:04:43
47. JANISZYN SŁAWOMIR (152)197401:04:46
48. RÓŻYCKA ALEKSANDRA (33)DRUŻYNA MIASTA JELENIA GÓRA196901:06:49
49. SZTAFA BOGDAN (104)FUNDACJA BYŁYCH FUNKCJONARIUSZY BIURA OCHRONY RZĄDU195901:08:39
50. NETTER WŁODZIMIERZ (3)NETTER TEAM197401:08:51
51. JAŁÓWKO BOLESŁAW (1)JAŁÓWKO195401:09:22
52. JAŁÓWKO JAKUB (42)JAŁÓWKO198701:09:23
53. OLEJNICZAK HALINA (156)STREFA TLENU196001:10:40
54. PIETRASZKIEWICZ JOANNA (80)197601:11:13
55. LITWICKI NORBERT (139)NIE197201:12:10
56. BĄK DAWID (40)JAŁÓWKO198901:13:05
57. PAWLAK MARIUSZ (26)197301:14:30
58. TRACZYK PATRYCJA (36)199901:14:42
59. SZTAFA PAWEŁ (125)FUNDACJA BYŁYCH FUNKCJONARIUSZY BIURA OCHRONY RZĄDU198801:14:52
60. JANUSZEWICZ JERZY (21)195301:15:14
61. NYCKOWSKI WIKTOR (65)197701:16:07
62. DOBROWOLSKA BOŻENA (17)SPORTOWI EMERYCI JELENIA GÓRA195201:17:07
63. DOBROWOLSKI ROBERT (16)SPORTOWI EMERYCI JELENIA GÓRA195701:17:07
64. JANUSZEWICZ JOANNA (22)195801:17:25
65. GNIEWOSZ RADOSŁAW (81)KGHM POLSKA MIEDŹ O/ZWR197601:17:57
66. BOBOWSKI ZYGMUNT (24)195101:18:15
67. KOZAK MARTA (61)VEGE RUNNERS198501:20:59
68. PIOTROWICZ KAROL (82)TEAM PIOTROWICZ195701:21:32
69. RAJEWSKI JERZY (5)195901:21:45
70. SOKOLIŃSKI GRZEGORZ (71)196001:22:15
71. KLUJ RYSZARD (51)MADERA TEAM196501:24:41
72. WOJCIECHOWSKI WITOLD (27)LOTNIARZE197401:29:35
73. PERDAK ZBIGNIEW (62)ZIEMIA OPOLSKA195901:30:25
74. BILSKI KAMIL (115)198201:30:57
75. JAŁÓWKO MAGDALENA (41)JAŁÓWKO198801:32:29
76. PALICA MONIKA (146)198001:32:48
77. BUJAKOWSKA KARINA (48)MADERA TEAM197501:33:17
78. MAKSYMOWICZ MAGDALENA (165)U ROBACZKA197701:35:46
79. MAZUR AGNIESZKA (49)197601:37:22
80. MIELCAREK GRZEGORZ (58)197901:39:15
81. PAWŁUSIÓW JERZY (141)197801:39:16
82. MIELCAREK KRZYSZTOF (57)200801:39:25
83. PRZYŁUSKA MIROSLAWA (25)RAZ SZCZECIN195201:40:40
84. JANISŁAWSKI MACIEJ (190)TM TEAM199101:41:46
85. SZNAJDROWICZ-KRĘCICHWOST KAJA (14)198901:55:03
86. GÓRSKI JERZY (150)195401:55:08
87. MARON AGNIESZKA (191)JACK TEAM / ADIDAS RUNNERS WARSAW197401:56:31
88. BOZIGÓRSKI ARTUR (149)197501:57:59
89. URBAŃCZYK KRZYSZTOF (147)SKS196001:58:55

Kobiety

1. GAŁEK ANNA (110)XC-SPORT TEAM198200:36:11
2. PIOTROWSKA BERNADETA (158)197000:41:05
3. PAWŁOWICZ MONIKA (55)198300:52:36
4. KOŚCIÓW KATARZYNA (117)CYKLOFAN197300:53:46
5. GĘBALSKA AGNIESZKA (145)TN BIEGÓWKI GEBALSCY TEAM198800:58:37
6. PIOTROWICZ MARTA (83)200001:01:43
7. ZIELIŃSKA MONIKA (164)4ERGO198201:04:14
8. SZELĄGOWSKA MAŁGORZATA (20)KS SZRENICA197301:04:43
9. RÓŻYCKA ALEKSANDRA (33)DRUŻYNA MIASTA JELENIA GÓRA196901:06:49
10. OLEJNICZAK HALINA (156)STREFA TLENU196001:10:40
11. PIETRASZKIEWICZ JOANNA (80)197601:11:13
12. TRACZYK PATRYCJA (36)199901:14:42
13. DOBROWOLSKA BOŻENA (17)SPORTOWI EMERYCI JELENIA GÓRA195201:17:07
14. JANUSZEWICZ JOANNA (22)195801:17:25
15. KOZAK MARTA (61)VEGE RUNNERS198501:20:59
16. JAŁÓWKO MAGDALENA (41)JAŁÓWKO198801:32:29
17. PALICA MONIKA (146)198001:32:48
18. BUJAKOWSKA KARINA (48)MADERA TEAM197501:33:17
19. MAKSYMOWICZ MAGDALENA (165)U ROBACZKA197701:35:46
20. MAZUR AGNIESZKA (49)197601:37:22
21. PRZYŁUSKA MIROSLAWA (25)RAZ SZCZECIN195201:40:40
22. SZNAJDROWICZ-KRĘCICHWOST KAJA (14)198901:55:03
23. MARON AGNIESZKA (191)JACK TEAM / ADIDAS RUNNERS WARSAW197401:56:31

Opracował: Kamil Zatoński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *