Bieg Piastów – wyniki 50 km Cl

Fot: Jacek Deneka/Bieg Piastów

Oto nieoficjalny ranking wyników Biegu Piastów na dystansie 50 km stylem klasycznym.

Ranking powstał na bazie wyników, figurujących w bazie datasport.pl na dzień 6 marca godz. 15:39. Obejmuje rezultaty osiągnięte począwszy od 20 lutego na oryginalnej trasie w Jakuszycach (bieg z czipem w wybrane, wskazane przez Bieg Piastów dni)

Kilka uwag:

  • Wyniki nie są do końca porównywalne ze względu na róznice w stanie trasy, warunki pogodowe itd.
  • W niektorych przypadkach rezultaty były po pewnym czasie korygowne (jak np. wynik Artura Osydy), w innych – zapis GPS nie odpowiada wynikowi z czipa (np. Waldemar Witulski).
  • Na trasie nie stali sędziowie, nikt więc nie pilował zachowania techniki klasycznej (np. zawodnik z nr 317 podbiegał łyżwą, co widział niżej podpisany).

OPEN

1. KLISZ PAWEŁ (503)XC SPORT199202:46:33
2. MICHALIK TOMASZ (305)197402:46:53
3. OSYDA ARTUR (54)MIASTO JELENIA GÓRA TEAM198502:49:31
4. WITULSKI WALDEMAR (423)TEAM PODGÓRZYN196002:50:08
5. DERECZENIK RAFAŁ (349)KGHM197602:54:19
6. ZATOŃSKI KAMIL (533)SN KLASYK198102:55:05
7. NOSAL KRZYSZTOF (278)197802:57:12
8. BARCZ SYLWAN (444)BIKE TEAM CHOJNA197503:00:43
9. HAJEK MIREK (639)LIBEREC 30195503:02:21
10. URBANIAK DOMINIK (571)TMD RACE197803:02:27
11. TRYZNA JAN (875)SILVINI MADSHUS TEAM198103:02:36
12. CIECIERA PAWEŁ (327)QUEST TEAM198103:03:48
13. MIGDAŁ PIOTR (17)197203:09:34
14. BUŁKA ŁUKASZ (758)IMPRODEX TEAM197203:10:26
15. RICHTER JENS (235)196903:10:52
16. ZIEWIEC SERGIUSZ (486)KP PSP STARACHOWICE199103:12:48
17. PAWLIK NIKODEM (262)197603:12:54
18. ŁYŚ MICHAŁ (317)DOBRA ZMIANA197803:13:10
19. ORTYŃSKI WITOLD (192)KGHM195803:13:19
20. JANUSZKIEWICZ GRZEGORZ (552)197603:14:17
21. ZAKRZEWSKI KRZYSZTOF (665)SKIPOL.PL198503:14:48
22. HARASYM MACIEJ (271)197703:16:08
23. LORENC LUKAS (122)SKI TEAM JIMRAMOV199003:16:57
24. WOJCIECHOWSKI WITOLD (566)LOTNIARZE197403:16:59
25. PLUTA AGNIESZKA (13)197503:21:46
26. MIROSŁAW RAFAŁ (283)KS STRAŻAK198103:22:16
27. SIĘBOR BOGUSŁAW (159)KONOPISKA195403:26:41
28. POLAK GRZEGORZ (33)JELENIA PLAST SPORTTEAM197103:27:35
29. DVOŘÁK JIŘÍ (410)195803:27:55
30. BAŃDURA ANTONI (704)NADLEŚNICTWO BARDO ŚL.196103:29:14
31. LESZKO MICHAŁ (29)UKS SOKOŁOWSKO198003:29:29
32. KOWALSKI PAWEŁ (868)ŚWIĘTOKRZYSKI KLUB ALPINISTYCZNY197503:30:03
33. SOPRYCH MAREK (161)KS DĄBROWICA197103:30:50
34. SOBOLEWSKI JAKUB (208)BRACTWO BIEGOWE BGK197703:31:13
35. WOŹNIAK GRZEGORZ (532)197803:32:39
36. TENDAJ MAREK (343)198203:33:49
37. SUCHY FRANCISZEK (400)TKKF BESKIDEK195203:33:50
38. PIKULSKI GRZEGORZ (598)TEAM NARTOROLKI BYDGOSZCZ196803:35:08
39. TRACZYK PIOTR (41)198003:35:25
40. MEISSNER JANUSZ (517)CARTUSIA196103:36:48
41. NIEMIR ALEKSANDER (365)KB MANIAC POZNAŃ196503:36:54
42. GRZYBOWSKI KRZYSZTOF (237)LKS SKAŁA TUMLIN196703:37:10
43. BROJ ADRIAN (466)BROJ TEAM ŹLINICE196803:37:33
44. KOSZCZKA KAROL (421)IŁAWA BIEGA197603:38:07
45. WIECZERNIAK GRZEGORZ (72)197703:39:29
46. KRZESZOWSKI ARTUR (289)SKAŁA TUMLIN197103:40:39
47. CZEKIRDA RADOSŁAW (428)WIELISZEW HERON TEAM196603:41:01
48. WOZNIAK KRZYSZTOF (294)CANOE MASTERS BYDGOSZCZ196303:41:11
49. DOPIERAŁA PIOTR (618)MARTOMBIKE.PL TEAM197803:41:23
50. SEWERYN GRZEGORZ (392)197203:42:07
51. SKUPINSKI ARKADIUSZ (534)198003:42:25
52. SZCZYGIEŁ PIOTR (628)KROSSKI REMSPORT197403:42:31
53. KOJRO WALDEMAR (94)JELENIA PLAST SPORT TEAM197503:42:40
54. KUNTOŠ JIŘÍ (588)DRAKUN197303:42:44
55. CHATIAN ROBERT (493)197503:43:23
56. PACHUC GERARD (181)197803:43:28
57. SEWERYN MARIUSZ (433)SEWERYNPRACOWNIA197503:44:07
58. OLEJNIK JAKUB (692)200103:44:16
59. REMPLEWICZ MARIUSZ (599)JW 3937 MRZEŻYNO198003:45:18
60. ŁAWECKI SZYMON (680)KG PSP197803:45:21
61. WÓJCIK BARTOSZ (891)KRAKOWSKA IZBA ADWOKACKA197803:45:22
62. CABAŁA ADAM (137)CABAX197503:45:28
63. KAŁOWSKI TOMASZ (282)196403:45:32
64. JAROSIŃSKI ROMAN (753)197003:45:38
65. SPYCHALSKI KRZYSZTOF (620)FUNDACJA MOGĘ-CHCĘ-POTRAFIĘ198003:46:16
66. SIWAK RYSZARD (407)TEAM RYŚ SKI197503:46:18
67. PYZIK JACEK (513)197003:46:26
68. JAKUBOWSKA-OLECH EDYTA (542)AMATOR ŚWIECIE196703:46:34
69. DOMINIAK JAROSŁAW (752)PROSHARE CYCLING CLUB197503:47:28
70. KREŃ MIŁOSZ (643)MTB LUBAWKA196803:47:52
71. ROGALA TOMASZ (780)196303:48:15
72. PATKOWSKI MATEUSZ (634)197903:49:05
73. MARCINIAK BARTŁOMIEJ (366)ŚNIEŻNA PANTERA MARCINIAKI197403:49:06
74. ŻYWCZYK ZBIGNIEW (202)196503:49:57
75. MUCHA ROBERT (644)196703:50:26
76. KIELIN GRZEGORZ (465)BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM197603:50:31
77. SZPITER TOMASZ (350)OLAWS ZŁOTORYJA196903:51:05
78. CECH JAN (334)KRUSNOHORSKY ROGAININGOVY KLUB197903:51:20
79. KAISER JOERG (425)SAXONIA DRESDEN196003:51:24
80. KRÓLIKOWSKI PAWEŁ (879)196203:52:01
81. RAJ JAKUB (24)NADLEŚNICTWO ŚNIEŻKA198303:52:20
82. NADACHOWSKI MAREK (629)OSTRÓW WIELKOPOLSKI MASTERS TEAM197203:53:50
83. OLEKSAK ARTUR (175)TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA197203:53:50
84. MUCHA MARCIN (624)200203:54:00
85. SROKA WOJCIECH (652)SOWIE TEAM198203:54:03
86. GOMOLA PAWEŁ (773)GOMOLA TRANS AIRCO196403:54:29
87. KRÓL TOMASZ (647)POZA HORYZONTY197503:54:36
88. KITA SEBASTIAN (769)197303:55:25
89. GOLANOWSKI KRZYSZTOF (22)GO2TRI TRIATHLON197403:55:56
90. KASZUBA JAKUB (581)DEBRZNO TEAM198603:56:16
91. STEFAŃSKI TOMASZ (291)SKAŁA TUMLIN197103:56:16
92. MADEJ BARTŁOMIEJ (207)GKS CARTUSIA KARTUZY199703:56:25
93. NALEPA ŁUKASZ (162)KGHM ZG RUN198003:57:01
94. KOWALCZYK RADOSŁAW (527)KALISZ197503:57:20
95. ŁUCZYŃSKI PIOTR (218)198903:57:24
96. FIDURSKI WIESŁAW (467)MASTERS ZLOTOW195803:57:27
97. BRYK ANDRZEJ (195)197003:57:28
98. FURS TEODOR (193)PIERDZĄCE ZAJĄCE197503:57:28
99. BRYK GNIEWOMIR (196)200203:57:32
100. KOWALIK JAROSŁAW (142)196803:57:33
101. FIDOR JAROSŁAW (563)197503:57:37
102. KLIŚ JAN (206)195303:57:39
103. MACIASZEK ADAM (270)TURECKIE TOWARZYSTWO TURYSTYCZNE199203:57:52
104. STAŃCZYK ANDRZEJ (707)POWOLI DO CELU196003:58:05
105. KRZYSTOLIK LAURENCJUSZ (201)ALL SPORT LARS CLUB197603:58:21
106. MINKO DAWID (531)NADLEŚNICTWO ŚWIERADÓW199003:58:23
107. LESZCZYŃSKI LUBOMIR (28)NADLEŚNICTWO ŚWIERADÓW198103:58:47
108. MIELIMĄKA ADAM (300)197103:58:53
109. SZCZEPEK TOMASZ (309)HENRYKOWIANKA198403:59:47
110. SCHULZ FRANK (550)SCHULZ SPORTREISEN195804:00:14
111. KISIEL RADOSŁAW (551)SZALONA PACZKA Z CHATKI ROBACZKA197304:00:21
112. ROSTKOWSKI PIOTR (524)LZS `PROFI` JELENIA GÓRA195904:00:47
113. MAGDZIAK SŁAWOMIR (4)196404:00:51
114. KUCZAK WALDEMAR (360)PIĘKNY UŚMIECH197004:01:30
115. KĘPCZYŃSKI TOMASZ (779)197104:01:43
116. JASKUŁA ARKADIUSZ (595)MOD-X.ORG197704:01:49
117. SKRABA KRZYSZTOF (593)KSRG RUDNA197104:02:27
118. KAŁUSKI ŁUKASZ (411)CYKLOFAN197704:02:33
119. BUKAŁA ANATOL (710)KTN GŁUCHOŁAZY196904:02:36
120. ŚMIŁOWSKI PAWEŁ (304)SN KLASYK – ŚMIŁKI TEAM197304:02:37
121. PALICH TOMASZ (409)SCANFIL POLAND196704:02:46
122. ZARZYCKI WOJCIECH (197)KS SPYCH197104:03:02
123. ZIETAK KRZYSZTOF (621)NARTOROLKI BYDGOSZCZ196504:03:16
124. HRYNOWIECKI PAWEŁ (8)198204:03:35
125. GUZIŃSKI ANDRZEJ (266)SKIPOL.PL TEAM196404:04:38
126. PTASZYŃSKI WOJCIECH (659)SPEED FEET `16196604:04:50
127. KRAUS TOMÁŠ (325)BRANOVSKÝ STATEK197304:05:40
128. KAPIARZ JULIA (390)199804:06:01
129. WEBER KRZYSZTOF (567)200204:06:07
130. CYRWUS JACEK (575)196804:06:21
131. GAJEWSKI JAROSŁAW (440)TRISPORT BYDGOSZCZ196804:06:39
132. MIKOŁAJEWICZ GRZEGORZ (690)197804:06:43
133. JĘDRZEJEWSKI PAWEŁ (288)FUN WIND196304:06:48
134. PRUSAKOWSKI GRZEGORZ (367)196804:06:48
135. MIERNIK MARIUSZ (55)196604:06:49
136. BALIŃSKA-SEWERYN PATRYCJA (434)SEWERYNPRACOWNIA197704:06:57
137. KOŃCA ADAM (564)4 KOŃCE198104:08:24
138. JANEK ŁUKASZ (123)AXIANS TEAM198404:08:27
139. WITKOWSKI HUBERT (448)199904:09:00
140. LAZIK TOMASZ (481)CYKLOFAN199304:09:03
141. SZCZEPAŃSKI PIOTR (445)AKN RATRAK197104:09:04
142. WIERZBICKI JĘDRZEJ (385)197004:09:37
143. KIELCZYK KRZYSZTOF (258)DRUŻYNA MIASTA JELENIA GÓRA197004:09:41
144. PISULSKI KRZYSZTOF (535)197904:10:07
145. RAKOCZY MARCIN (68)SPELEOKLUB ŚWIĘTOKRZYSKI197604:10:38
146. KURPIŃSKI WALDEMAR (167)196504:10:48
147. STELMACH ROBERT (290)197204:11:20
148. SZMEL EWA (145)STACJA JAKUSZYCE SALOMON TEAM195804:11:48
149. GRABOWSKI STANISŁAW (777)EKSKADRA195104:12:09
150. PINTAL KAMIL (766)197304:12:09
Na liście są w sumie 493 nazwiska.

KOBIETY

1. PLUTA AGNIESZKA (13)197503:21:46
2. JAKUBOWSKA-OLECH EDYTA (542)AMATOR ŚWIECIE196703:46:34
3. KAPIARZ JULIA (390)199804:06:01
4. BALIŃSKA-SEWERYN PATRYCJA (434)SEWERYNPRACOWNIA197704:06:57
5. SZMEL EWA (145)STACJA JAKUSZYCE SALOMON TEAM195804:11:48
6. ZIMMERMANN JÖRG (128)BERNAUER LAUFFREUNDE197204:15:09
7. EKERT EWA (485)GT RAT198404:19:09
8. DĘBICKA BRYGIDA (172)DKWS197904:21:21
9. KUBIAK KAROLINA (138)197704:28:26
10. ZYCH ANETA (539)TN BIEGÓWKI WESOŁA198304:28:27
11. RÓŻYCKA ALEKSANDRA (555)DRUŻYNA MIASTA JELENIA GÓRA196904:30:05
12. KAISER MONIKA (424)SAXONIA DRESDEN196004:30:35
13. KOŁECKA KAROLINA (346)198204:33:57
14. STROJNA-GRZYBOWSKA MARTA (457)KALMAR RUNNERS198704:35:03
15. MIELNIK MONIKA (387)196804:37:16
16. MAJOR SYLWIA (213)ST SKI TEAM CZĘSTOCHOWA198304:40:52
17. PRZYBYŁ ALEKSANDRA (119)198004:44:28
18. KOŚCIÓW KATARZYNA (482)CYKLOFAN197304:47:00
19. ADAMOVÁ EVA (586)DRAKUN198204:47:26
20. WEBER ALINA (565)197604:47:48
21. ZIEWIEC BARBARA (484)STARACHOWICKI KLUB MORSÓW WEKTOR199104:48:31
22. PAWŁOWICZ MONIKA (520)198304:51:53
23. BIELA CELINA (763)BIELAKI198204:52:49
24. PILARSKA MALWINA (379)GŁOWNO198704:53:55
25. KOSZCZKA MAGDALENA (422)IŁAWA BIEGA197605:01:11
26. MAJER MAJA (600)BIEGAMDLAZDROWIA.PL198005:03:58
27. CZECHOWSKA-MADEJ KATARZYNA (408)MIŁEK TRIATHLON TEAM198105:08:13
28. GĘBALSKA AGNIESZKA (148)TN BIEGÓWKI GEBALSCY TEAM198805:13:47
29. GĘBALSKA JOANNA (147)TN BIEGÓWKI GEBALSCY TEAM199105:15:47
30. WEBER HANNA (568)DRUŻYNA SZPIKU197005:16:39
Na liście jest 77 nazwisk.

Na podstawie danych datasport.pl opracował Kamil Zatoński.

3 komentarz do “Bieg Piastów – wyniki 50 km Cl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *