Bieg Piastów – wyniki 30 km FT

Fot; Marcin Oliva Soto

Oto nieoficjalny ranking wyników Biegu Piastów na dystansie 30 km techniką dowolną.

Ranking powstał na bazie wyników, figurujących w bazie datasport.pl na dzień 10 marca godz. 8:36. Uwzględniono tylko typ „tradycyjny”, a więc pokonanie oryginalnej trasy z czipem w wyznaczone przez organizatora dni z pomiarem czasu.

Wyniki czołówki nie są porównywalne, ponieważ pierwszego dnia część zawodników przez błąd na mapie trasy (oznaczenia były prawidłowe) nie przebiegli pętli wokół Krogulca (około 3 km).

DANE ZOSTANĄ WKRÓTCE ZAKTUALIZOWANE. Prosimy o cierpliwość.

OPEN

1. MARŠÁLEK MARTIN (13)197601:14:10
2. PANCERZ PRZEMYSŁAW (146)199801:17:08
3. PETR PAVEL (69)196901:20:06
4. GAŁEK ANNA (32)198201:24:38
5. MROZIŃSKI JAKUB (94)197501:28:36
6. PANCERZ ŁUKASZ (147)199401:32:21
7. SZLENDAK ŁUKASZ (63)198301:34:53
8. FIC MIROSLAW (266)198001:36:13
9. JĘDRASIEWICZ PAWEŁ (41)198701:36:49
10. DORNIAK RADOSŁAW (16)197601:37:44
11. URBANIAK DOMINIK (8)197801:37:49
12. NADACHOWSKI ARTUR (111)200001:39:01
13. GROMYKO ADRIAN (78)199701:39:32
14. ŁYŚ MICHAŁ (25)197801:39:58
15. KULEJ MICHAŁ (11)198301:41:04
16. POLAK GRZEGORZ (19)197101:42:03
17. WOJTAS GRZEGORZ (168)196501:42:13
18. KAPITAN KRZYSZTOF (18)196401:43:12
19. TRACZYK PIOTR (79)198001:46:08
20. WOJCIECHOWSKI WITOLD (48)197401:46:24
21. CHATIAN ADAM (133)200201:46:32
22. BARCZ SYLWAN (148)197501:46:47
23. KORZETKOWSKI MAREK (190)198101:47:03
24. BUJANOWSKI SZYMON (26)200201:47:08
25. WACHOWIAK MAREK (58)199501:47:16
26. WACHOWIAK JAROSŁAW (59)196801:47:19
27. SZCZEPEK TOMASZ (4)198401:47:33
28. ROGALA ADAM (17)199501:47:38
29. MAJER MACIEJ (43)198101:47:51
30. PODKAŃSKI BARTOSZ (173)198101:48:17
31. BABIJ GRZEGORZ (268)198001:48:18
32. SZWED PATRYCJA (21)198901:48:24
33. BUŁKA ŁUKASZ (262)197201:48:37
34. URBANOWSKI GRZEGORZ (20)195901:48:46
35. MIROSŁAW RAFAŁ (218)198101:49:05
36. GŁUSZAK KAROL (144)196301:49:21
37. SZCZYGIEŁ PIOTR (109)197401:50:55
38. FIJAK JAN (143)197301:51:20
39. LIPPA WOJCIECH (138)197501:51:54
40. GASPARSKI ARKADIUSZ (223)197701:52:16
41. GASPARSKI BARTŁOMIEJ (160)197701:52:42
42. JASKUŁA ARKADIUSZ (54)197701:53:55
43. WAWRZYNIAK BOGUSŁAW (237)196501:53:56
44. JASKUŁA KORNEL (55)198401:54:13
45. TENDAJ MAREK (71)198201:54:15
46. ADAMSKI SZYMON (187)197501:54:36
47. ZAKRZEWSKI KRZYSZTOF (154)198501:54:52
48. GRZYWACZ KRZYSZTOF (155)195901:54:57
49. SOCHACKI ADAM (83)196901:55:55
50. KOMAROWSKI KRZYSZTOF (124)198301:56:25
51. KOŃCA ADAM (9)198101:57:13
52. ZOREMBA JAN (86)195301:57:23
53. MUSIELAK MICHAŁ (73)197801:57:31
54. JASKÓŁOWSKI DAMIAN (14)198401:57:47
55. FALKOWSKI SEBASTIAN (199)198201:58:14
56. PYTEL ADRIAN (186)198901:58:25
57. KLIMONT BOGDAN (12)196601:58:29
58. KARBOWIAK HUBERT (202)196901:58:36
59. KIELCZYK KRZYSZTOF (224)197001:58:37
60. CABAŁA ADAM (181)197501:58:41
61. ŚRENIOWSKI JAN (193)200001:59:17
62. SIĘBOR BOGUSŁAW (167)195401:59:36
63. BUCHLA MARCIN (267)197401:59:43
64. BINDUGA MIROSŁAW (120)197201:59:47
65. NOWICKI ROBERT (256)197202:01:03
66. CYRWUS JACEK (132)196802:01:35
67. RZEPKA JULIUSZ (61)197802:02:07
68. IWANICKI KRZYSZTOF (216)198202:03:01
69. KITA MICHAŁ (117)197502:03:06
70. SAGAN ROBERT (272)196802:03:12
71. CHROMIŃSKI GRZEGORZ (209)196802:03:15
72. LAZIK TOMASZ (141)199302:03:36
73. WORONIEC GRZEGORZ (3)197702:03:59
74. ŁUCZYN MARCIN (271)198302:04:04
75. CZABOK BRUNON (131)196702:04:11
76. ORŁOWSKI BARTŁOMIEJ (127)199002:04:17
77. KALITA DARIUSZ (57)196502:04:53
78. PIGLA ANDRZEJ (265)197102:05:40
79. ZAPOTOCZNY STANISLAW (261)195902:06:22
80. RADOMSKI ZBIGNIEW (92)195102:07:41
81. KOŁECKA KAROLINA (72)198202:08:23
82. OSIECKI IRENEUSZ (130)196002:08:54
83. KUJAWA SZYMON (65)200302:09:23
84. ZIGANSHIN RUSTAM (273)197602:09:30
85. GRETKIEREWICZ TOMASZ (62)197902:09:31
86. KURPIŃSKI WALDEMAR (162)196502:09:47
87. KOZLOWSKI BARTOSZ (64)198002:10:05
88. TOMASZEWSKI ROBERT (105)196902:11:29
89. JAGIELSKI JANUSZ (151)196002:11:35
90. GRZESZCZAK JOANNA (34)198702:11:44
91. LIPNICKA MARTA (174)198602:12:10
92. KĘPCZYŃSKI TOMASZ (259)197102:12:12
93. KOLASA MARCIN (84)198002:12:30
94. NIKODEM KRZYSZTOF (52)197502:12:44
95. WOJSZEL MONIKA (42)197702:13:10
96. FIDOR JAROSŁAW (47)197502:13:44
97. TOMALA JUSTYNA (161)198802:14:29
98. MARKOWSKI ADAM (219)197702:16:20
99. STELMACH ROBERT (213)197202:16:41
100. ZIELINSKI MAREK (37)196802:17:04
101. PIETRZAK ADAM (101)198302:18:40
102. IWANICKI JAN (215)195202:20:48
103. SZMIGIEL JAKUB (176)197402:21:16
104. ZYCH ANETA (66)198302:23:50
105. CZUBAŁA MACIEJ (95)196202:23:52
106. PAWŁOWSKA ADA (177)198602:24:40
107. LINDERT WOJCIECH (188)198602:25:37
108. DZIECIĄTKOWSKI PIOTR (214)196702:26:04
109. GURTOWSKI TOMASZ (114)197202:26:12
110. KOWALSKI EDWARD (189)196502:27:43
111. BIAŁECKI WOJCIECH (180)196002:29:04
112. PATER SYLWESTER (30)196402:30:41
113. MARKIEWICZ KAMIL (274)197602:30:48
114. KARABA JANUSZ (113)196202:31:23
115. KUNICKI RAFAŁ (107)197502:33:40
116. KOSIOROWSKI LESZEK (10)197002:35:17
117. OPERACZ RADOSŁAW (152)197002:35:25
118. KURPIŃSKI ALEKSANDER (163)199602:37:20
119. OCHENKOWSKI ANDRZEJ (51)196302:38:22
120. DRAGA IZABELA (164)198602:39:36
121. GOŚCIEJ ANDRZEJ (156)194702:42:21
122. KOŚCIÓW KATARZYNA (139)197302:47:14
123. KAŁUSKI ŁUKASZ (137)197702:47:52
124. MAŁYCHA STEFAN (192)197802:47:53
125. SZMYTKIEWICZ JAN (220)195702:49:09
126. FURS TEODOR (158)197502:49:10
127. NOVICKI PIOTR (171)198002:49:28
128. SZCZERBICKI MICHAŁ (159)197702:50:00
129. KARP DARIUSZ (60)197302:50:45
130. MARUSZCZAK PIOTR (182)200202:51:37
131. DOBOSZ SŁAWOMIR (15)198002:54:32
132. TRACZYK KLAUDIA (81)200502:57:35
133. TRACZYK PATRYCJA (80)199902:57:36
134. LENDZION JERZY (210)196202:59:43
135. KRAWCZYK MARCIN (172)198403:03:29
136. DEMBOWSKI ADRIAN (204)197903:08:17
137. FIJAŁKOWSKI MATEUSZ (269)199003:14:23
138. IWANOWSKI PIOTR (122)196903:15:01
139. MALEŃSKI ANDRZEJ (50)197503:20:21
140. JELEŃSKI STANISŁAW (29)194703:21:46
141. GZYL ROBERT (140)198103:23:36
142. PAZDAN PIOTR (35)197203:27:54
143. BRYJAK PIOTR (270)197803:30:54
144. KOŚMIDER MAGDALENA (39)198703:41:49
145. MALCZENKO ARKADIUSZ (211)197103:42:39
146. CZYŻ JACEK (212)197003:43:53
147. HULEWICZ AGNIESZKA (40)198503:43:57
148. JABŁOŃSKI RAFAŁ (135)197903:45:44
149. GŁUCH KRZYSZTOF (23)197804:30:56
150. KAŁAMARSKI MACIEJ (116)197104:35:44
151. HOŁOWATY RYSZARD (1)196105:25:46
152. WODYCZKO JACEK (125)1965134:23:01

KOBIETY

1. GAŁEK ANNA (32)198201:24:38
2. SZWED PATRYCJA (21)198901:48:24
3. KOŁECKA KAROLINA (72)198202:08:23
4. GRZESZCZAK JOANNA (34)198702:11:44
5. LIPNICKA MARTA (174)198602:12:10
6. WOJSZEL MONIKA (42)197702:13:10
7. TOMALA JUSTYNA (161)198802:14:29
8. ZYCH ANETA (66)198302:23:50
9. PAWŁOWSKA ADA (177)198602:24:40
10. DRAGA IZABELA (164)198602:39:36
11. KOŚCIÓW KATARZYNA (139)197302:47:14
12. TRACZYK KLAUDIA (81)200502:57:35
13. TRACZYK PATRYCJA (80)199902:57:36
14. KOŚMIDER MAGDALENA (39)198703:41:49
15. HULEWICZ AGNIESZKA (40)198503:43:57

Kamil Zatoński

10 komentarz do “Bieg Piastów – wyniki 30 km FT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *