Bieg Piastów – wyniki 25 km Cl

Łukasz Bronowicki (na fot z prawej) osiągnął najlepszy czas na dystansie 25 km Cl. [Fot: Marcin Oliva Soto]

Oto nieoficjalny ranking wyników Biegu Piastów na dystansie 25 km stylem klasycznym.

Ranking powstał na bazie wyników, figurujących w bazie datasport.pl na dzień 9 marca . Obejmuje rezultaty osiągnięte począwszy od 20 lutego na oryginalnej trasie w Jakuszycach, we wskazane przez Bieg Piastów dni, w których działał pomiar czasu (tzw. typ tradycyjny; nie uwzględniono typu wirtualnego).

OPEN

1. BRONOWICKI ŁUKASZ (131)198201:09:09
2. MANDZIUK MATEUSZ (800)199001:11:06
3. SIKORA SŁAWOMIR (895)197501:13:03
4. OSYDA ARTUR (82)198501:15:28
5. DERECZENIK RAFAŁ (680)197601:16:54
6. BARCZ SYLWAN (586)197501:17:41
7. MICHALIK TOMASZ (622)197401:17:49
8. URBANIAK DOMINIK (61)197801:17:50
9. KRZYSZKOWSKI GRZEGORZ (64)196301:19:56
10. SZCZYGIEŁ PIOTR (789)197401:20:52
11. TOMASZEWICZ SYLWESTER (916)197801:21:14
12. MIROSŁAW RAFAŁ (884)198101:22:33
13. ANDREASIK TOMASZ (63)197301:24:12
14. HARASYM MACIEJ (62)197701:25:00
15. BAŃDURA ANTONI (735)196101:26:02
16. ZAKRZEWSKI KRZYSZTOF (556)198501:26:39
17. JANUSZKIEWICZ GRZEGORZ (38)197601:27:04
18. JACHURA CEZARY (1082)196401:27:14
19. PIKULSKI GRZEGORZ (178)196801:27:32
20. AMADEIUSZ SZYNKA (885)197501:27:46
21. BRYK ANDRZEJ (426)197001:28:04
22. KOWAL ADAM (715)199901:28:24
23. KULIK MICHAŁ (285)198001:28:36
24. FURS TEODOR (422)197501:28:53
25. LEMAŃSKI KAROL (899)197701:29:04
26. CHATIAN ADAM (266)200201:29:55
27. LIEGIER PAWEŁ (564)198801:30:32
28. BORKOWSKI WALDEMAR (896)197201:30:35
29. ZOREMBA JAN (513)195301:30:39
30. KRZEMIŃSKI GRZEGORZ (973)197201:30:42
31. KOJRO WALDEMAR (70)197501:31:12
32. RUTKOWSKI MICHAŁ (560)195301:31:32
33. MINKO DAWID (165)199001:31:39
34. BONDIA JACEK (522)196901:31:41
35. REMPLEWICZ MARIUSZ (186)198001:31:56
36. RAJ JAKUB (612)198301:32:06
37. GREKOW SŁAWKO (538)196701:32:09
38. BODZEK ARTUR (1030)197501:32:13
39. DARIUSZ PALA (656)196601:32:41
40. SZYMAŃSKI DARIUSZ (169)196201:32:57
41. KULIK ANNA (284)198201:33:08
42. DOMINIAK JAROSŁAW (598)197501:33:23
43. RODAKIEWICZ MICHAŁ (961)198701:33:39
44. WOJCIECHOWSKI WITOLD (194)197401:33:48
45. DRĄŻCZYK RADOSŁAW (778)197901:33:58
46. KOWALSKI KRZYSZTOF (877)198601:34:17
47. DOPIERAŁA PIOTR (781)197801:34:46
48. KSIĘŻAREK ŁUKASZ (669)198101:34:49
49. WITKOWSKI DAMIAN (209)198701:35:25
50. KOSELSKI ROMAN (475)197601:36:26
51. MAGIERECKI KRZYSZTOF (678)196101:37:26
52. ZARZYCKI WOJCIECH (429)197101:38:00
53. GRABIEC MACIEJ (883)197501:38:03
54. SOKOŁOWSKI ANDRZEJ (27)197001:38:43
55. TENDAJ MAREK (675)198201:38:44
56. KOWAL JĘDRZEJ (713)199101:39:01
57. ROGALA TOMASZ (990)196301:39:06
58. DAWCZYK GRZEGORZ (742)197501:39:09
59. KISIEL RADOSŁAW (37)197301:39:43
60. KOZŁOWSKI MARIUSZ (283)197501:40:09
61. JAROSZ IWO (645)199501:40:16
62. SZCZEPEK TOMASZ (625)198401:40:18
63. BRYK GNIEWOMIR (427)200201:40:30
64. FALKOWSKI SEBASTIAN (818)198201:40:30
65. ZAMIATOWSKA KINGA (953)197701:40:35
66. PACHUC GERARD (381)197801:40:42
67. CZECH TOMASZ (385)197901:41:05
68. LESZCZYŃSKI LUBOMIR (222)198101:41:23
69. KWIATKOWSKI KRYSTIAN (640)198101:41:38
70. MIERNIK MARIUSZ (83)196601:42:01
71. BAŃDURA ALEKSANDER (305)199401:42:40
72. DWORNIK DOMINIK (746)200001:42:43
73. OWSIANKA WALDEMAR (820)196201:42:45
74. ZAREMBA LESZEK (301)198301:43:02
75. KALUZKA ERWIN (593)197501:43:13
76. MYŚLIWIECKI MICHAŁ (801)199001:43:14
77. OLEJARCZYK KRZYSZTOF (569)197201:43:38
78. OBARSKI MIROSŁAW (212)198201:43:39
79. MANOWIECKI PIOTR (787)198001:43:44
80. TRACZYK PIOTR (87)198001:43:52
81. KRAKIEWICZ JAKUB (1050)198701:43:55
82. ROSTKOWSKI TOMASZ (286)197501:43:58
83. KOCOŃ TADEUSZ (641)195101:43:59
84. MATYSIAK AGNIESZKA (72)198001:44:05
85. BIARDZKI MAREK (452)198701:44:19
86. HANISZEWSKI KACPER (55)199301:44:31
87. KOWALAK CZESŁAW (502)197101:44:35
88. STENSEN KAROLINA (453)198401:44:46
89. JASKUŁA ARKADIUSZ (105)197701:44:51
90. KUNICKI RAFAŁ (792)197501:44:55
91. TRZCIŃSKI PAWEŁ (73)198001:45:08
92. BUKAŁA ANATOL (726)196901:45:16
93. BULKA BARTOSZ (927)198101:45:22
94. MYSZK PAULINA (438)200301:45:23
95. MARCINOWSKI EUGENIUSZ (471)195601:45:32
96. KALISZ MAGDALENA (647)198101:45:45
97. WALCZAK ZYGMUNT (634)196401:46:09
98. KLATKA ANDRZEJ (623)196601:46:15
99. KREŃ MIŁOSZ (802)196801:46:16
100. GRYCMAN KAZIMIERZ (347)197201:46:19
101. DERLACZ GRZEGORZ (296)197101:46:32
102. STELMACH ROBERT (873)197201:47:04
103. KALITA DARIUSZ (129)196501:47:12
104. MĄCZEWSKI MICHAŁ (654)197201:47:15
105. ZIELINSKI MAREK (101)196801:47:16
106. LETNIOWSKI MACIEJ (214)196901:47:19
107. JAKUBOWSKA-OLECH EDYTA (49)196701:47:38
108. MORYL MATEUSZ (1064)198601:47:42
109. GUGULSKI ANTONI (1043)196201:47:48
110. KOLASA MARCIN (507)198001:48:19
111. ŁUCZYŃSKI PIOTR (921)198901:48:23
112. KURYJ MAREK (539)197801:48:26
113. CIĘŻOBKA LESZEK (509)197901:48:36
114. OLEKSAK ARTUR (294)197201:48:52
115. GREGULA WOJCIECH (219)198601:49:19
116. RADOMSKI ZBIGNIEW (521)195101:49:20
117. RAJ MICHAŁ (613)198501:50:08
118. BOJKOWSKI PIOTR (367)198801:50:20
119. KOBAK WIESŁAW (639)196901:50:24
120. KOŁODZIEJCZYK MIROSŁAW (25)195801:50:30
121. KUBACKI KAMIL (1058)198301:50:40
122. FAJFER GRZEGORZ (22)196501:51:03
123. NOWAK MACIEJ (245)198001:51:09
124. OCHREM ZBIGNIEW (260)195301:51:16
125. STRZELECKI ARKADIUSZ (570)197001:51:37
126. KUSZTAL MARIUSZ (573)197601:51:38
127. DZIECHCIARZ TOMASZ (810)197501:52:07
128. TOMALA JUSTYNA (402)198801:52:20
129. NOWAK AGNIESZKA (246)197401:52:44
130. LIPEK ZBIGNIEW (636)195601:52:57
131. GÓRNICKI MIROSŁAW (104)194901:53:11
132. SZCZERBICKI MICHAŁ (424)197701:53:16
133. KOWALSKI JAN (371)197901:53:25
134. CZUBA JANUSZ (638)196701:53:26
135. KIELCZYK KRZYSZTOF (454)197001:53:26
136. LISICKI ŁUKASZ (892)199501:53:41
137. DĄBROWSKA-DUDA DOMINIKA (901)198701:54:10
138. TRELA ZBIGNIEW (92)196601:54:23
139. KAWULSKI MARCIN (1097)197301:54:28
140. DYMOWSKI MATEUSZ (711)199001:54:40
141. PTASZYŃSKI WOJCIECH (821)196601:54:42
142. ZIMNICKI OLGIERD (913)198101:55:01
143. ELSTER TOMASZ (369)195601:55:07
144. WOJCIECHOWSKI ANDRZEJ (236)197101:55:19
145. TOMASZEWICZ AGATA (917)197901:55:39
146. KRAKOWSKI KRZYSZTOF (325)198101:55:40
147. SKOWROŃSKI PIOTR (480)196501:55:58
148. DEMBKOWSKI MARCIN (310)197901:56:03
149. ZAKRZEWSKI ROBERT (208)197201:56:07
150. ŁUCZYŃSKI WOJCIECH (825)198701:56:27
151. GAWRON ROBERT (723)197701:57:06
152. MANDZIUK STANISŁAW (819)195701:57:06
153. FUTOMA JAN (179)196001:57:21
154. PEŁCZYŃSKI KONRAD (440)198001:57:37
155. LEJA KAROL (769)197401:57:42
156. RECZYŃSKI JAN (875)195801:57:52
157. HOŁUB KRZYSZTOF (615)199501:57:53
158. TARGOSZ JOLANTA (585)197701:58:06
159. WESOŁOWSKI JACEK (874)196901:58:14
160. PISZCZEK MAŁGORZATA (89)196301:58:15
161. ZIELIŃSKI ADAM (956)196701:58:16
162. CZAPLA TOMASZ (809)197601:58:20
163. CURYK ARTUR (259)197401:58:24
164. ERTEL RADOSŁAW (1099)196801:58:24
165. SKALICKY MICHAEL (630)196801:58:32
166. LEPKA PIOTR (775)196501:58:56
167. PAWŁOWSKI MAREK (189)196401:59:05
168. RADECKI MAREK (488)198801:59:07
169. RADECKI JACEK (494)198401:59:18
170. GÓRSKI MACIEJ (784)198301:59:31
171. MALUNG JAROSŁAW (164)197101:59:33
172. SOŁODUCHA JAROSŁAW (106)195901:59:41
173. ZAWIŚLAK MIROSŁAW (444)197001:59:50
174. GIL ROMAN (23)195802:00:08
175. FIDURSKI WIESŁAW (474)195802:00:09
176. BARANKIEWICZ PRZEMYSŁAW (295)197602:00:11
177. WRÓBLEWSKI MICHAŁ (1022)196802:00:18
178. KOWALCZYK RYSZARD (574)196002:00:52
179. NAWROT PIOTR (9)197402:00:52
180. CZABOK BRUNON (308)196702:00:56
181. KAWALEC KRZYSZTOF (75)196702:00:59
182. SZAREJKO JAROSŁAW (334)197202:01:05
183. LIPPA WOJCIECH (491)197502:01:22
184. WAWRZYN TOMASZ (221)197902:01:26
185. DUL WIESŁAW (115)195202:01:47
186. LEDWÓJCIK GRZEGORZ (351)198102:01:53
187. HRYNIEWICZ ANDRZEJ (1068)196002:02:08
188. HANISZEWSKI BARTŁOMIEJ (54)199102:02:26
189. KOŁYSZKO RADOSŁAW (592)198302:02:38
190. CIESIELSKI ARKADIUSZ (975)197302:02:40
191. ROMANOWSKI PIOTR (824)198002:02:45
192. RÓŻYCKA ALEKSANDRA (44)196902:02:45
193. DUDEK ARTUR (244)197302:03:00
194. KISIEL BENIAMIN (39)200402:03:00
195. WOJTKIEWICZ ZENON (549)195002:03:04
196. BARNAŚ GRZEGORZ (1028)196502:03:06
197. Kopytko KRZYSZTOF (979)197202:03:10
198. ADAM KORNALEWICZ (543)197302:03:11
199. PAULUS WOJCIECH (1076)199002:03:17
200. MĄCZEWSKI MACIEJ (655)200402:03:26
201. WIATR MARCIN (780)198002:03:34
202. GRZYWA WOJCIECH (457)197702:03:41
203. BIEDROŃSKA PAULINA (554)198002:03:56
204. KOZIARA GABRIELA (866)200102:04:01
205. GARCZYŃSKI MICHAŁ (386)199102:04:03
206. KOŁODZIEJCZYK MAREK (50)196102:04:03
207. NYCZ RADOSŁAW (580)199502:04:19
208. HAJDAK JAN (1026)198102:04:24
209. PAWLIK JAROSŁAW (19)196502:04:30
210. PILARSKA MALWINA (720)198702:04:41
211. PAKIET WALDEMAR (151)196702:04:42
212. PILECKA IZABELA (681)197002:04:43
213. MAJDAN JERZY (42)196702:04:50
214. MECH PATRYK (950)197802:04:50
215. JANOCHA GRZEGORZ (686)197902:04:58
216. OCHENKOWSKI ANDRZEJ (217)196302:05:04
217. KIBLER ANDRZEJ (727)195802:05:21
218. KOWALSKI EDWARD (451)196502:05:29
219. RODACKI JÓZEF (333)195702:05:35
220. STAFIEJ TOMASZ (332)195802:05:41
221. KASOLIK ZYGMUNT (345)195702:05:42
222. DUDA MIROSLAW (15)196502:05:50
223. DZIUBA KAZIMIERZ (338)195802:06:04
224. CECHOWSKI PIOTR (1053)198002:06:09
225. OTRZĄSEK AGNIESZKA (724)197702:06:14
226. FIDOROWICZ PATRYCJA (318)197902:06:48
227. MAZUR TOMASZ (319)197302:06:48
228. DYMITRUK DOMINIK (368)199002:06:51
229. GRABOWSKI JACEK (587)196202:06:51
230. KOSIOROWSKI LESZEK (69)197002:07:02
231. PAŚNIK PIOTR (588)197902:07:34
232. BRZEŻAŃSKA JOANNA (158)197702:07:39
233. KOWALSKI ALEKSANDER (620)196302:07:43
234. PALME STEPAN II (192)195502:07:50
235. GRZEGORZ MAREK (589)197002:07:58
236. STADNICKI BARTŁOMIEJ (967)197302:08:03
237. LACHOWICZ PRZEMYSŁAW (135)197802:08:15
238. ŁUCZAK RAFAŁ (999)197302:08:17
239. CHROMIŃSKI GRZEGORZ (919)196802:08:27
240. DZIECIĄTKOWSKI PIOTR (872)196702:08:33
241. MARON JACEK (1046)196802:08:44
242. NOWORYTA ANDRZEJ (722)196002:08:59
243. MARKIEWICZ KAMIL (937)197602:09:22
244. KOWAL PAWEŁ (712)196202:09:38
245. FUTOMA TERESA (180)196402:09:47
246. WĄSIK PIOTR (826)197502:09:47
247. ŚWIERKOT PIOTR (389)198102:10:02
248. LEMPACH MAREK (14)197502:10:23
249. GÓRKA TOMASZ (894)198202:10:26
250. GABLER GRZEGORZ (551)198702:10:36
251. KOSIAK WOJCIECH (688)194002:10:45
252. NOWICKI RAFAŁ (88)197602:10:45
253. GACEK JAROSŁAW (862)197502:10:48
254. SOKOŁOWSKA URSZULA (162)197102:10:58
255. PODCZASKI STANISŁAW (315)196802:11:00
256. URYN TOMASZ (687)198002:11:02
257. JAROŃ MICHAŁ (289)197702:11:04
258. GODLEWSKI BOGDAN (903)197402:11:07
259. ZIÓŁEK ŁUKASZ (307)197102:11:09
260. HANISZEWSKI BŁAŻEJ (53)198902:11:18
261. PIOTR SZCZECKI (861)199402:11:20
262. RING PAWEŁ (176)196002:11:33
263. DYRDA ZBIGNIEW (423)196402:11:36
264. PAWŁOWSKI JAN (279)199102:11:38
265. KRAWIEC WOJCIECH (952)197702:11:39
266. KARP DARIUSZ (148)197302:11:42
267. JACEK BORZYSZKOWSKI (863)197402:11:56
268. KUCHARCZYK JACEK (298)195102:12:03
269. KUBIELA ZBIGNIEW (220)196302:12:13
270. KOŁODZIEJ GRZEGORZ (77)198002:12:22
271. BRZOZA-BRZEZINA PIOTR (41)200402:12:33
272. BRZOZA-BRZEZINA MICHAŁ (16)197602:12:35
273. CZUBAŁA MACIEJ (525)196202:12:37
274. BAZAŁA JĘDRZEJ (970)200502:12:50
275. GĘBALSKA AGNIESZKA (353)198802:12:54
276. SZYMCZAK HUBERT (759)199302:12:57
277. BACZEK EWA (541)197702:13:02
278. KACPRZYŃSKI GRZEGORZ (721)197702:13:06
279. ROBAK KONRAD (1027)198002:13:22
280. LESZKO JERZY (215)195502:13:25
281. MAKOWIECKA ZIELIŃSKA JOANNA (102)196702:13:27
282. WOJTKOWSKI MAREK (267)196502:13:29
283. JAROŃ ADAM (290)201002:13:31
284. SZCZERBICKA KATARZYNA (425)198002:13:39
285. LITWIN ADAM (17)197502:13:41
286. POLOCZEK KAMIL (486)198902:13:41
287. GUŹDZIOŁ ANETA (265)197802:14:07
288. SZKLARZ SZYMON (282)199602:14:27
289. GOŁASZEWSKA EWA (743)197702:14:30
290. KULCZYK LESZEK (213)196302:14:39
291. PUKIŃSKI MAREK (689)196402:14:46
292. FRONC STANISŁAW (117)196102:14:54
293. KWIATKOWSKI HENRYK (487)196102:15:06
294. LEPCZYŃSKI PAWEŁ (392)197102:15:06
295. SZEWCZYK GRZEGORZ (263)196302:15:09
296. JANIA JÓZEF (202)195702:15:19
297. CEBULSKI MIROSŁAW (946)196802:15:21
298. BAZAŁA PAWEŁ (962)200702:15:27
299. BAZAŁA MACIEJ (972)197602:15:28
300. CIOSK ANDRZEJ (718)198102:15:37
301. WILAS MIECZYSŁAW (614)196102:15:43
302. GÓRAL ROBERT (798)196802:15:44
303. KUROWSKI TOMASZ (79)197202:15:47
304. ZIMNOWODZKI PAWEŁ (439)197902:15:49
305. SALIK ZDZISŁAW (163)197302:15:55
306. RYBACZUK SŁAWOMIR (171)195302:16:07
307. SZULEPA MACIEJ (571)196702:16:31
308. KRUK BARTOSZ (738)197302:16:45
309. TŁUCZEK DARIUSZ (690)197102:16:45
310. PRZYWÓSKI KRYSTIAN (938)198002:17:11
311. DOMIN ANNA (302)196802:17:19
312. LENKIEWICZ-BARDZIŃSKA AGATA (421)198202:17:31
313. KASPEREK JAKUB (1039)198802:17:43
314. NOWAK ANDRZEJ (159)195202:17:53
315. GZYL ROBERT (490)198102:17:54
316. OWCZARSKI KRZYSZTOF (951)196502:18:00
317. PRĄDZYŃSKI DARIUSZ (240)195402:18:05
318. KABAT MIROSŁAW (1065)196002:18:06
319. STARONIEWICZ JANUSZ (262)195402:18:10
320. MOSKWA ROBERT (611)197202:18:20
321. KAFLIK MARCIN (1072)197302:18:25
322. STRUSKA MONIKA (1090)197902:18:27
323. MAĆKOWSKI WOJCIECH (206)198102:18:32
324. DRESCIK CEZARY (356)196102:18:33
325. NOWAK KAROL (46)199602:18:39
326. RÓŻYCKI MAREK (293)197602:18:48
327. PAWLIKOWSKI JÓZEF (321)195102:18:59
328. KĘSY-KOWALSKA HANNA (601)196702:19:14
329. TRUPKIEWICZ JAKUB (1031)197802:19:23
330. JAROSZ HUBERT (684)197502:19:29
331. WŁODARCZYK PAULINA (644)199502:19:41
332. KAŁUSKI ŁUKASZ (492)197702:19:42
333. LENDZION JERZY (864)196202:19:49
334. KRZEMPEK ANDRZEJ (518)195302:20:06
335. CZAIŃSKI FRANCISZEK (118)195202:20:10
336. OBSZAŃSKI STANISŁAW (529)196202:20:19
337. ŁACIŃSKI MICHAŁ (306)196302:20:27
338. LEWICZ ZENON (147)195702:20:29
339. WYTRYKUS JAROSŁAW (869)196602:20:30
340. KUBACKI TOMASZ (1059)198902:20:38
341. WALCZAK FILIP (632)199702:20:39
342. ZAWADA MATEUSZ (548)198402:20:42
343. STRZALKOWSKI JERZY (755)195102:20:57
344. PELCNER MARCIN (986)197002:20:59
345. IWANÓW MARIUSZ (237)196202:21:26
346. TASARSKI GERARD (536)196802:21:31
347. STRYJEK MAREK (667)197702:22:08
348. LIS DOROTA (702)198002:22:24
349. TOLAK MARTA (13)197802:22:28
350. ZYCH ANETA (26)198302:22:28
351. JURKIEWICZ MARIUSZ (1036)198002:22:30
352. KITA JAKUB (993)200102:22:38
353. STRAMECKI GRZEGORZ (944)196902:23:11
354. MAREK PRZYCHODZKI (544)198102:23:25
355. KIEDRZYN MARIUSZ (127)196302:23:29
356. BARAN BARTOSZ (974)199102:23:32
357. KWOLEK JAROSŁAW (540)196402:23:55
358. DĄBROWSKI STANISŁAW (67)194602:24:02
359. OWCZORZ ANDRZEJ (350)195902:24:02
360. PAŚNIK JOANNA (584)197902:24:04
361. WELTROWSKI GRZEGORZ (828)197502:24:06
362. CIBOR DAGOMIR (980)199402:24:21
363. PÓŁROLA MICHAŁ (577)197602:24:40
364. PIERSA JANUSZ (430)195802:24:46
365. MIĄSO KAROLINA (604)200402:24:53
366. WRONICZ ZYGMUNT (517)194402:24:55
367. CURYK MARIA (257)197702:25:22
368. MALEŃSKI ANDRZEJ (43)197502:25:28
369. ŻAK MACIEJ (391)198802:25:34
370. RODZIEWICZ-CYGAN ŁUKASZ (57)197602:25:48
371. KWIECIŃSKA ANNA (572)197902:26:31
372. BANAŚ TOMASZ (808)198402:26:42
373. KONTOWSKI ŁUKASZ (172)198002:27:09
374. SORDYL JAKUB (762)197102:27:10
375. ŁUKASZEWICZ PAWEŁ (1038)196902:27:25
376. SZYMELFENIG GABRIELA (235)198402:27:29
377. MIROSŁAW KATARZYNA (716)199002:27:34
378. TARCHALSKI ZYGMUNT (537)194702:27:37
379. NEHRING GUGULSKA MAGDALENA (1045)196602:27:50
380. MIELCAREK EWA (1034)198102:27:53
381. NOWAK TOMASZ (814)196302:28:18
382. SIMIŃSKI MARIAN (51)194502:28:25
383. NIEMCZYK MICHAŁ (591)198902:28:29
384. FILIPOWICZ BARBARA (68)198002:28:41
385. ŚMIŁOWSKA JOLANTA (553)197302:28:44
386. ZGORZELSKI SZYMON (940)196902:28:52
387. WAŚNIEWSKA-KOŁACZYK WANDA (405)196902:29:10
388. Kubieniec Kazimierz (251)195402:29:16
389. DEC MICHAŁ (626)198002:29:22
390. KRĘŻEL MARIUSZ (794)196902:29:33
391. RYBICKI SZYMON (81)197502:29:39
392. PAWEŁ KOCHALSKI (852)198602:29:40
393. TUREK GRACJAN (888)199902:29:50
394. SIERGIEJEWICZ MICHAŁ (550)198302:29:53
395. BARAN RYSZARD (978)196202:29:55
396. ŁOWICKI PIOTR (856)197902:30:07
397. WEBER ALINA (174)197602:30:17
398. ZIARNIK JANUSZ (252)195402:30:30
399. PAŹDZIORA MIROSŁAW (346)197502:31:04
400. WOJTASZEK MACIEJ (954)197602:31:10
401. GROCHOWSKI DAWID (140)200102:31:35
402. PAWLAK MARIUSZ (18)197302:31:51
403. WOLARZ PIOTR (1060)198002:31:51
404. MICIAK MARZENA (605)196802:32:04
405. OLACZEK ŁUKASZ (918)197902:32:05
406. ROSZKOWSKA SYLWIA (232)198102:32:11
407. ROGALA BARBARA (991)196302:32:32
408. SZULGAN SERGIUSZ (806)198602:32:35
409. SZKLANY ROBERT (661)197102:32:46
410. WOJCIECHOWSKI MICHAŁ (128)197702:33:02
411. KACZYŃSKI JERZY (328)198102:33:06
412. MATYSCHOK-NYCKOWSKA AGATA (116)197702:33:06
413. GUTOWSKI MAREK (608)197502:33:17
414. PIONTEK ANDRZEJ (456)196502:33:28
415. KUCZYŃSKI ROBERT (3)197602:33:30
416. WNUK TOMASZ (254)198102:33:31
417. KWAŚNIAK WOJCIECH (567)197202:33:47
418. JĘDRASIEWICZ MAREK (218)197402:33:51
419. LEWANDOWSKA ZUZANNA (281)199202:34:01
420. PYZIK ANNA (113)197102:34:13
421. KOSZCZKA KAROL (532)197602:34:34
422. KOSZCZKA MAGDALENA (534)197602:34:35
423. ERTEL JACEK (1087)200402:34:48
424. FELCZYŃSKA MAŁGORZATA (603)198002:34:51
425. TWARDOCHLEB EDWARD (166)195602:34:51
426. MATUSIAK MARCIN (177)198002:34:57
427. NOWAKOWSKA-KOTAS MARTA (799)198002:35:03
428. MARCIN ADAMCZYK (854)198202:35:05
429. DAWID ANDRZEJ (646)197402:35:07
430. NOWAKOWSKI JERZY (653)195002:35:13
431. KRYLA MICHAŁ (700)199002:35:42
432. MARKOWSKI ADAM (130)196102:35:52
433. KOŻUCH EMANUEL (657)197402:35:53
434. MARKOWSKA RENATA (793)196702:35:54
435. BEDNARSKI GRZEGORZ (880)196402:35:57
436. WALCZAK DAWID (633)199102:36:00
437. OLSZÓWKA ADAM (5)197802:36:07
438. ADAMCZEWSKI SZYMON (506)197802:36:20
439. CZYLKOWSKI DOMINIK (1057)198002:36:49
440. KUNCEWICZ-JUREK KATARZYNA (149)195602:37:01
441. MACIEJEWSKI ROMAN (188)196802:37:04
442. BANDZAREWICZ PIOTR (851)199302:37:17
443. SZNAJDROWICZ-KRĘCICHWOST KAJA (1)198902:37:18
444. BROSIG KRZYSZTOF (668)195502:37:21
445. KALIŚ GRZEGORZ (606)196002:37:22
446. KOTUŁA DAMIAN (602)198802:38:23
447. LEWANDOWSKI SEBASTIAN (71)198802:38:23
448. BEDNAREK DARIUSZ (610)197202:38:38
449. NETTER WŁODZIMIERZ (822)197402:39:09
450. STRUGAŁA RYSZARD (324)195802:39:51
451. KISIECKI MARCIN (902)198102:40:09
452. WOJTUKIEWICZ JERZY (343)196302:40:09
453. BOBOWSKI ZYGMUNT (45)195102:40:31
454. LITWINIUK NATALIA (893)198602:40:33
455. KOWALSKI DARIUSZ (342)196502:40:46
456. LASOTA MARCIN (396)198502:40:56
457. BRZOZOWSKI RYSZARD (337)196602:40:59
458. SIEMIŃSKI ROMAN (211)196402:40:59
459. WODNICKI STANISŁAW (547)195502:41:01
460. KRYNICKA ŁEBEK AGNIESZKA (365)197602:41:14
461. KARTUNOWICZ STANISŁAW (223)195702:41:16
462. SROKA BARBARA (736)196502:41:27
463. GIERSZEWSKA GRAŻYNA (599)197002:41:34
464. ŁEBEK TOMASZ (366)197502:41:36
465. MŁODNICKA MONIKA (931)197502:41:47
466. KOZUBAL JUSTYNA (482)197502:41:51
467. GIERSZEWSKI JAROSŁAW (597)196402:42:04
468. PIETRAS MARCIN (679)198902:42:10
469. ORŁOWSKA ALEKSANDRA (455)198302:42:14
470. BALCER KRZYSZTOF (935)197702:42:17
471. FILA ROBERT (882)197502:42:18
472. TRACZEWSKA EWA (248)196402:42:22
473. POPŁAWSKI MAREK (557)196902:42:43
474. PAWLUCZUK PIOTR (1047)196902:42:51
475. SOBIESKA-KNAGA ANNA (734)197302:42:52
476. WÓJCIK ZBIGNIEW (904)196302:43:02
477. WRÓBEL OLWIER (29)200702:43:19
478. POPIÓŁ IRENEUSZ (443)197102:43:24
479. WŁASNOWOLSKI MARCIN (313)196202:43:25
480. PYZIK MATEUSZ (114)199402:43:26
481. DRÓŻDŻ BARTOSZ (737)198402:43:27
482. RUDA-ERTEL KRYSTYNA (1098)196902:43:33
483. ANTOCHOWSKI JAN (413)195302:43:54
484. BARTNIK MAREK (329)198202:44:05
485. KORBABICZ EMIL (269)195802:44:08
486. GAMBUSZ RYSZARD (434)195902:44:16
487. BOROWIEC MAGDALENA (495)198102:44:30
488. KOZAK MARTA (621)198502:44:36
489. KAJMOWICZ JOLANTA (933)197702:45:08
490. SOPICKI MARCIN (934)197602:45:10
491. SZYBKOWSKA-SZKLINIARZ JOANNA (470)196602:45:11
492. NAWROCKI JACEK (156)196502:45:18
493. WYSOCKI WALDEMAR (446)196902:45:25
494. KRZEMIŃSKA IWONA ELŻBIETA (627)198802:45:40
495. PTASZYŃSKA ANNA (733)197002:46:25
496. CHMIEL PAWEŁ (1063)198002:46:27
497. LEWICKA ANNA (74)197502:46:45
498. DACH WOJCIECH (138)196902:46:46
499. KOŁODZIEJCZAK MAŁGORZATA (239)195502:47:13
500. WIŚNIEWSKI BARTOSZ (565)199402:47:15
501. SIKORSKI JULIUSZ (297)197302:47:44
502. SKAWINA MACIEJ (399)195802:47:48
503. SUDOŁ- KORNALEWICZ ALINA (542)197402:48:04
504. FISCHER UDO (145)195502:48:37
505. PIĘKNIK GRZEGORZ (233)196002:48:40
506. KORYCIŃSKI PIOTR (965)197902:49:12
507. LITWINIUK ROBERT (155)197502:49:13
508. SPITALNIAK MARCIN (493)198402:49:15
509. KAROLAK JÓZEF (753)194802:49:17
510. KULIG Krzysztof (357)195502:49:49
511. KORYCIŃSKI JERZY (552)195202:49:57
512. KRAKIEWICZ ADAM (1052)195902:50:11
513. KUREK BOLESŁAW (964)195702:50:14
514. KOŃ ALEKSANDRA (168)197902:50:52
515. NAŚCISZEWSKI GERARD (865)194602:51:00
516. TRACZYK PATRYCJA (85)199902:51:02
517. TRACZYK KLAUDIA (84)200502:51:04
518. ŁUCZYK BEATA (126)197502:51:26
519. ZYSKA WOJCIECH (579)195702:51:54
520. NOWAK ŁUKASZ (331)198202:51:57
521. RENCZMIŃ PIOTR (360)198202:52:02
522. RAJEWSKI JERZY (6)195902:52:12
523. RENCZMIŃ IZABELA (361)198102:52:14
524. ANNA FUTOMA (184)198902:52:16
525. KIERZKOWSKA MAŁGORZATA (776)197202:52:18
526. LIPEK ELŻBIETA (637)195702:52:27
527. SOKOŁOWSKA ELWIRA (504)196702:52:30
528. GĄSIOR PAULINA (796)198102:52:37
529. MILEWSKI JAROSŁAW (1044)197702:52:40
530. GRANOWSKI JERZY (1048)195602:52:48
531. PIERON ANNA (1041)197502:52:54
532. DUDKA KATARZYNA (397)196802:53:06
533. KRÓLIKOWSKI TOMASZ (922)198802:53:14
534. MADUSIOK JOLANDA (987)198902:53:27
535. JASTRZĘBSKI WOJCIECH (897)194802:53:45
536. DRYJA OLA (635)196502:53:51
537. JAŁÓWKO BOLESŁAW (740)195402:54:19
538. JAŁÓWKO JAKUB (95)198702:54:19
539. KRZESIŃSKI RYSZARD (813)196402:54:19
540. GAJDA RADOSŁAW (216)198802:54:42
541. NOWAK KATARZYNA (850)198002:54:49
542. JASTRZĄB PRZEMYSŁAW (984)197402:55:07
543. ZAWODNIK Anonimowy (1002)196302:55:14
544. SZELĄGOWSKA MAŁGORZATA (32)197302:55:32
545. KASZEWSKA AGNIESZKA (170)197702:55:33
546. SZCZEPARSKA LILIANA (134)199102:55:50
547. HRYNIEWICZ EWA (1069)195802:56:27
548. LEŚNIAK ANNA (173)195902:56:49
549. JAŁOZA IRENEUSZ (1004)197302:56:56
550. WĘGŁOWSKI MACIEJ (1066)197102:57:05
551. ŁAKOMY ANNA (1042)197502:57:17
552. DUTKA ŁUKASZ (1071)198102:57:29
553. KOŁODZIEJCZYK KATARZYNA (1091)197802:57:40
554. HAJEK TOMAS (108)197502:57:48
555. DUTKA ARTUR (278)198002:58:09
556. PLITT ALEKSANDRA (153)198502:58:21
557. HEBDOWSKA KAMILA (198)199702:58:33
558. KRUK JOANNA (764)200202:58:41
559. DANIELEWSKA MONIKA (146)198402:59:18
560. HEBDOWSKA MAŁGORZATA (52)196702:59:19
561. NIEDŹWIEDŹ GRZEGORZ (1051)197202:59:55
562. MIĄSO DOMINIKA (607)199503:00:04
563. ŻYTKIEWICZ KRZYSZTOF (936)197303:00:25
564. HEBDOWSKI PAWEŁ (196)196503:01:22
565. CZECH DOROTA (238)197603:01:35
566. KORSZEŃ NATALIA (1093)199703:01:53
567. HEBDOWSKA EDYTA (197)199403:02:20
568. RACHTAN-MAŁYCHA MAGDA (441)197903:02:34
569. BIEŃ ANNA (860)199103:03:10
570. BIEŃ KATARZYNA (859)196503:03:28
571. WNĘK ZDZISŁAW (99)195703:04:01
572. SKOKOWSKI WIKTOR (887)198003:05:42
573. BOMBA IWONA (900)197503:05:59
574. RÓŻYCKI DARIUSZ (528)196603:05:59
575. LIPIŃSKA URSZULA (963)197203:06:32
576. POSPIECH BARBARA (1054)196703:07:26
577. PUŁAWSKA MAŁGORZATA (374)197003:07:36
578. CHOROSZY STANISŁAW (363)195303:08:00
579. ŻOŁNIER-MORDARSKA KATARZYNA (992)198103:08:23
580. MACIĄG WIOLETA (91)198503:10:55
581. OCHREM IWONA (258)195803:11:00
582. PIECYK DOROTA (747)197503:11:35
583. FOKS MAREK (139)196603:11:50
584. FOKS ELŻBIETA (142)196503:11:53
585. KOŁODZIEJCZYK ALEKSANDRA (996)197503:11:53
586. SWIRSZ KRZYSZTOF (997)197303:11:56
587. ŻUBER IGOR (483)197603:12:12
588. WIŚNIEWSKI MACIEJ (1096)197303:12:50
589. MOŻEJKO KATARZYNA (703)197503:13:47
590. SOKOLIŃSKI GRZEGORZ (666)196003:14:35
591. WĄTROBIŃSKI ANDRZEJ (664)196303:14:41
592. KUCZYŃSKI KRZYSZTOF (659)197703:15:48
593. ZASADA EWA (231)196903:16:10
594. ZASADA JACEK (234)196803:16:17
595. MIKORZEWSKI MAREK (191)196103:17:36
596. BOGACZYŃSKA-STANIEWICZ JOANNA (193)196703:17:41
597. STANIEWICZ WITOLD (133)196703:17:43
598. JAGOŚ DARIUSZ (1024)197603:17:54
599. TOPORKÓW MARCIN (7)198203:17:54
600. KIERZEK EWA (924)197703:17:55
601. KOSIOR MICHAŁ (1077)199203:20:02
602. JARCZEWSKA MARLENA (398)197103:23:07
603. CHMIELIK-WÓJCICKA MONIKA (1092)197503:24:54
604. KOZŁOWSKA ALEKSANDRA (908)197903:26:22
605. NAJDA EWA (1083)197403:26:49
606. NAJDA MARIUSZ (1085)197403:26:56
607. LISIECKI DARIUSZ (1088)196803:29:54
608. TORNYOS ZSIGMOND (195)195803:30:26
609. INCZEWSKI SEBASTIAN (805)197003:30:35
610. DĄBROWSKI IRENEUSZ (994)197003:33:02
611. WELTROWSKA JUSTYNA (829)196903:33:32
612. KWIECIEŃ KALINA (109)198103:33:40
613. SICZYŃSKA MAŁGORZATA (247)197703:33:45
614. SICZYŃSKA MAJA (253)200703:33:47
615. KAPELLA ZBIGNIEW (416)195303:34:49
616. PAWŁOWSKI ROMAN (152)196103:34:52
617. BARAN EWELINA (977)196203:35:46
618. DASZYŃSKA MONIKA (941)197903:36:06
619. BONIEC ANNA (857)196903:36:25
620. RYBACKI JANUSZ (858)197303:36:43
621. BARTOSZ ĆWIELUCH (670)198603:38:41
622. KUFEL DARIUSZ (960)196403:39:07
623. STRUMPF-RYBICKA ANNA (80)197503:41:44
624. PRUSZYŃSKA EDYTA (1056)198603:42:52
625. CUDNIK MAŁGORZATA (774)195703:43:39
626. NAWROCKA WIOLETTA (157)196703:44:25
627. PANASZEK ELŻBIETA (161)196803:44:41
628. SZKUDLAREK AGNIESZKA (697)198003:44:43
629. MARCINIAK MACIEJ (256)197903:46:45
630. HARASIM JOLANTA (150)196603:47:56
631. MARGAS NATALIA (827)198803:50:01
632. SEWINA DOMINIK (187)197803:54:01
633. BĄK DAWID (94)198903:56:26
634. JAŁÓWKO MAGDALENA (93)198803:56:29
635. SKALSKA – KOZDROWSKA MAGDALENA (516)197303:57:25
636. KASPEROWICZ TOMASZ (97)197603:59:17
637. KASPEROWICZ ZOSIA (98)200403:59:19
638. ROSMANOWSKA MONIKA (939)198304:01:16
639. DZIAŁKOWSKI IRENEUSZ (58)196704:02:23
640. LISOWSKA ANNA (472)196104:02:47
641. LITWINIUK EWA (103)197604:03:09
642. STASZCZYK ANETA (730)196704:03:46
643. STASZCZYK MAREK (790)196804:03:52
644. ZYDROŃ WIESŁAW (568)197604:04:03
645. WĘGLIŃSKA JOANNA (372)199304:14:59
646. KAŁAMARSKA WIKTORIA (816)197204:17:37
647. ŁODZIŃSKA BEATA (190)196804:25:27
648. ŁYSOŃ PIOTR (304)196604:26:50
649. LESZCZEWICZ WOJCIECH (327)198804:44:32
650. ROGOZIŃSKA HONORATA (326)199604:44:32
651. WAŁĘGA EDMUND (394)194304:53:37
652. PUWAŁOWSKI ROBERT (989)197805:46:33
653. FRONIA MARCIN (1075)197724:02:49
654. SZPITER TOMASZ (682)1969134:23:01

Kobiety

1. KULIK ANNA (284)NADLEŚNICTWO ŚWIERADÓW198201:33:08
2. ZAMIATOWSKA KINGA (953)BELLA LINE BDG197701:40:35
3. MATYSIAK AGNIESZKA (72)198001:44:05
4. STENSEN KAROLINA (453)198401:44:46
5. MYSZK PAULINA (438)CARTUSIA KARTUZY200301:45:23
6. KALISZ MAGDALENA (647)QUEST TEAM198101:45:45
7. JAKUBOWSKA-OLECH EDYTA (49)AMATOR ŚWIECIE196701:47:38
8. TOMALA JUSTYNA (402)GDYŃSKI DYWIZJON OKRĘTÓW BOJOWYCH198801:52:20
9. NOWAK AGNIESZKA (246)KP PSP DZIERŻONIÓW197401:52:44
10. DĄBROWSKA-DUDA DOMINIKA (901)REGIONALNA DYREKCJA LASÓW PAŃSTWOWYCH W KROŚNIE198701:54:10
11. TOMASZEWICZ AGATA (917)NADLEŚNICTWO LĄDEK ZDRÓJ197901:55:39
12. TARGOSZ JOLANTA (585)TECHNIKUM TEB EDUKACJA197701:58:06
13. PISZCZEK MAŁGORZATA (89)MMP BOCHNIA196301:58:15
14. RÓŻYCKA ALEKSANDRA (44)DRUŻYNA MIASTA JELENIA GÓRA196902:02:45
15. BIEDROŃSKA PAULINA (554)198002:03:56
16. KOZIARA GABRIELA (866)200102:04:01
17. PILARSKA MALWINA (720)GŁOWNO198702:04:41
18. PILECKA IZABELA (681)197002:04:43
19. OTRZĄSEK AGNIESZKA (724)MORS TEAM LĘBORK197702:06:14
20. FIDOROWICZ PATRYCJA (318)BIAŁA DOLINA 17197902:06:48
21. BRZEŻAŃSKA JOANNA (158)197702:07:39
22. FUTOMA TERESA (180)196402:09:47
23. SOKOŁOWSKA URSZULA (162)JELENIA PLAST SPORT TEAM197102:10:58
24. GĘBALSKA AGNIESZKA (353)TN BIEGÓWKI GEBALSCY TEAM198802:12:54
25. BACZEK EWA (541)XTRABIKE BOLESŁAWIC197702:13:02
26. MAKOWIECKA ZIELIŃSKA JOANNA (102)DYNAMIT196702:13:27
27. SZCZERBICKA KATARZYNA (425)NADLEŚNICTWO LUTOWISKA198002:13:39
28. GUŹDZIOŁ ANETA (265)197802:14:07
29. GOŁASZEWSKA EWA (743)K2 SERWIS197702:14:30
30. DOMIN ANNA (302)BISKUPIECKA FEDERACJA SPORTU196802:17:19

Kamil Zatoński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *