Bieg Piastów – ranking wyników na dystansie 6 km CT

Sławomir Sikora zanotował najlepszy czas na dystansie 6 km CT.

Oto nieoficjalny ranking wyników na dystansie 6 km CT w ramach 45 Biegu Piastów.

Oto wyniki, które zawodnicy uzyskali na trasie w Jaksuzycach w określone, wskazane przez Bieg Piastów dni, w których działał pomiar czasu (tzw. typ tradycyjny; nie uwzględniono typu wirtualnego).

OPEN

1. SIKORA SŁAWOMIR (477)XC-SPORT TEAM197500:15:21
2. LEMAŃSKI KAROL (468)197700:17:41
3. ZIEMNIAK MIŁOSZ (226)UKS `OLIMPIJCZYK` SOSNÓWKA200400:18:07
4. JANUSZKIEWICZ GRZEGORZ (31)197600:18:24
5. BORKOWSKI WALDEMAR (470)ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA197200:18:28
6. KSIĘŻAREK ŁUKASZ (75)XC-SPORT TEAM198100:18:50
7. ŠEMBERA JAN (44)SOKOL PODLAZKY200800:19:10
8. PIKULSKI GRZEGORZ (30)TEAM NARTOROLKI BYDGOSZCZ196800:19:31
9. KOMAROWSKI KRZYSZTOF (307)T.N.198300:19:40
10. MUSIELAK MICHAŁ (230)ARENA ADVISORY197800:19:40
11. SOKOŁOWSKI ANDRZEJ (25)TN BIEGÓWKI WESOŁA197000:20:07
12. ZAMIATOWSKA KINGA (582)BELLA LINE BDG197700:20:16
13. MYSZK PAULINA (389)CARTUSIA KARTUZY200300:20:21
14. JASKUŁA ARKADIUSZ (77)MOD-X.ORG197700:21:10
15. MADEJ BARTŁOMIEJ (525)GKS CARTUSIA KARTUZY199700:21:16
16. KASZUBA JAKUB (79)DEBRZNO TEAM198600:21:17
17. MANOWIECKI PIOTR (134)NARTOROLKI POZNAŃ198000:21:21
18. KOŁODZIEJCZYK MIROSŁAW (26)ZABIEGANI Z LEŚNEJ195800:21:31
19. BODZEK STANISŁĄW (613)MUKN POD STRÓŻĄ200800:21:52
20. MARCINOWSKI EUGENIUSZ (285)LINCOLN ELECTRIC BESTER RUN TEAM BIELAWA195600:21:57
21. GÓRSKI MACIEJ (132)198300:22:03
22. STENSEN KAROLINA (446)198400:22:18
23. BRYK ANDRZEJ (385)197000:22:26
24. BRYK GNIEWOMIR (386)200200:22:27
25. KOBAK WIESŁAW (208)196900:22:32
26. OWSIANKA WALDEMAR (154)KTN GŁUCHOŁAZY196200:23:00
27. ŻUREK TOMASZ (529)ST SKI TEAM CZĘSTOCHOWA197900:23:06
28. DĄBROWSKA-DUDA DOMINIKA (534)REGIONALNA DYREKCJA LASÓW PAŃSTWOWYCH W KROŚNIE198700:23:19
29. JANIA JÓZEF (59)BRAK195700:23:22
30. JUDKA TOMASZ (234)BIEGÓWKI.EU197200:23:56
31. KUNICKI RAFAŁ (141)MF ŻARY197500:24:06
32. TRELA ZBIGNIEW (47)196600:24:09
33. KALUZKA TOMASZ (279)197800:24:17
34. KIELCZYK KRZYSZTOF (448)DRUŻYNA MIASTA JELENIA GÓRA197000:24:17
35. MAJOR SYLWIA (528)ST SKI TEAM CZĘSTOCHOWA198300:24:34
36. SZEWCZYK GRZEGORZ (267)196300:25:07
37. KASZUBA ZBIGNIEW (4)DEBRZNO TEAM195700:25:08
38. NOSAL WIKTOR (497)Harklowa200600:25:08
39. ŚWIECA KATARZYNA (295)SPORT-FOTOPRESS199200:25:10
40. WRÓBEL OLWIER (220)BE ACTIVE LEŚNA200700:25:17
41. ŚMIŁOWSKI HUBERT (95)200400:25:20
42. DZIKOWSKA LENA (228)NIE DOTYCZY201300:25:21
43. ZIEMNIAK MARCIN (227)UKS `OLIMPIJCZYK` SOSNÓWKA197800:25:28
44. GRABOWSKI JACEK (251)GONIĆ TOFIKA!196200:25:42
45. FRONC STANISŁAW (73)CROSS GRYFITÓW196100:25:45
46. KUBIELA ZBIGNIEW (82)196300:25:50
47. ŚMIŁOWSKI MAKSYMILIAN (96)ŚMIŁKI TEAM200700:25:55
48. ZIELIŃSKI ADAM (578)GREENS196700:26:05
49. SOŁODUCHA JAROSŁAW (13)195900:26:17
50. WYTRYKUS JAROSŁAW (521)MATEX196600:26:17
51. LISICKI ŁUKASZ (479)FRACTAL FLYBALL TEAM199500:26:39
52. PAWLIK JAROSŁAW (34)JARUNO TEAM196500:26:50
53. SIEMIŃSKI ROMAN (69)196400:26:50
54. KOWALCZYK RYSZARD (200)BIAŁA DOLINA 17196000:26:59
55. CZUBA JERZY (616)CZUBAJÓWKA NARTOROLKÓWKA195700:27:29
56. ŻUKOWSKI LUDWIK (308)TN KLASYK194800:27:32
57. JUDKA WALTER (233)194300:27:42
58. JUDKA ALEKSANDRA (232)BIEGÓWKI.EU201000:27:42
59. OCHENKOWSKI ANDRZEJ (291)AMEX196300:27:46
60. ŻYCHSKA ANNA (611)198900:27:46
61. BARANOWSKI OKTAWIAN (392)CARTUSIA200800:27:56
62. KORBAS SLAWOMIRA (158)TN BIEGÓWKI WESOŁA197400:27:56
63. TOLAK MARTA (89)TN BIEGÓWKI WESOŁA197800:27:56
64. KOŁODZIEJ GRZEGORZ (42)198000:27:57
65. ZASADA JACEK (160)ZSP1196800:28:03
66. MAĆKOWSKI WOJCIECH (66)198100:28:06
67. OWCZAREK ADRIANNA (604)KOMORNIKI MTB TEAM199900:28:12
68. KONARSKI PIOTR (165)WROCŁAW197000:28:22
69. DZIUBA KAZIMIERZ (317)AMATOR195800:28:25
70. ŻAK MACIEJ (354)198800:28:36
71. OWCZAREK ARTUR (605)KOMORNIKI MTB TEAM197000:28:42
72. KRAWIEC WOJCIECH (544)197700:28:59
73. MALESZKA WOJCIECH (461)198000:29:11
74. MALESZKA ANTONI (462)201200:29:12
75. LIS DOROTA (240)SN KLASYK198000:29:32
76. LENKIEWICZ-BARDZIŃSKA AGATA (383)N-CTWO CISNA198200:29:33
77. KUBACKI KAMIL (590)NADLESNICTWO KOMANCZA198300:29:51
78. NOSAL JULITA (499)Harklowa200900:29:51
79. FRACH ROMAN (277)198400:29:54
80. SZCZERBICKA KATARZYNA (384)NADLEŚNICTWO LUTOWISKA198000:30:03
81. ŚWIRNIAK BERNARD (23)STRZEGOMSKA 12-KA195500:30:04
82. WAŚNIEWSKA-KOŁACZYK WANDA (367)196900:30:40
83. KOPERNOK MAREK (266)195100:30:43
84. BROSIG KRZYSZTOF (217)195500:31:09
85. MARKOWSKA RENATA (142)196700:31:15
86. RACHLEWICZ GRZEGORZ (540)196400:31:17
87. WOJTASZEK MACIEJ (542)GELEJZA197600:31:25
88. ZALEWSKA KRYSTYNA (235)BIEGÓWKI.EU195900:31:37
89. OGÓREK JERZY (221)195000:31:43
90. WELTROWSKI GRZEGORZ (539)197500:31:44
91. SZYMCZAK TOMASZ (485)POWAŻNI LUDZIE198100:31:49
92. ANDRZEJEWSKA AMELIA (45)SMYKofSKI200800:32:08
93. TARCHALSKI ZYGMUNT (182)194700:32:10
94. OWCZARSKI KRZYSZTOF (545)SOSNOWA POLANA196500:32:13
95. ROZPARA RAFAŁ (481)POWAŻNI LUDZIE197800:32:13
96. SZYMCZAK JUSTYNA (617)197600:32:29
97. KLEKOTA MAREK (405)LESZNOWOLA197400:32:39
98. NIEMCZYK KATARZYNA (131)GONIĆ TOFIKA198800:32:43
99. MARCZAK MARIUSZ (29)KKN ŚLĄSK WROCŁAW197500:32:45
100. KOWALSKA KATARZYNA (346)NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ197100:32:49
101. SMOGULECKI DANIEL (449)197500:32:58
102. HUBACZ ROBERT (146)197700:33:05
103. GĘBICKA EWA (180)199800:33:15
104. NOSAL ANNA (502)198000:33:15
105. NETTER WŁODZIMIERZ (155)NETTER TEAM197400:33:22
106. LISIKIEWICZ TOMASZ (546)PTG PARTNER ZIELONA GORA197300:33:27
107. RAJEWSKI JERZY (259)195900:33:35
108. BEDNARSKI GRZEGORZ (512)AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA SOL SP. Z O.O.196400:33:42
109. FRACH JERZY (276)197700:33:46
110. FILA ROBERT (511)AUTOFINANSOWANIE.PL197500:33:47
111. SIENKIEL WALERY (253)197100:33:51
112. MOŻEJKO KATARZYNA (241)SN KLASYK197500:34:10
113. MAZUR ZBIGNIEW (615)NIE ZRZESZONY195000:34:13
114. BORCOŃ PIOTR (350)197300:34:22
115. WIELEBSKA JULIA (493)POWAŻNI LUDZIE200900:34:29
116. WIELEBSKI ARTUR (492)POWAŻNI LUDZIE196700:34:35
117. KOSIOROWSKI LESZEK (222)TEAM BIEG PIASTÓW197000:34:41
118. IWANÓW MARIUSZ (162)Łask+196200:34:48
119. SOKOLIŃSKI GRZEGORZ (216)196000:34:49
120. KUCHARCZYK JACEK (329)195100:34:53
121. BRACIK MONIKA (369)WATAHA WOŁOSATE196800:34:55
122. KAMIŃSKI KONRAD (531)197400:34:58
123. KOZICKI MACIEJ (38)199400:35:11
124. ŚWIECA ELŻBIETA (297)SPORT-FOTOPRESS196400:35:11
125. CZERWIŃSKI PAWEŁ (304)MOCNI W GĘBIE198100:35:16
126. KOSTOWSKA JOANNA (432)RAMIĘ W RAMIĘ198400:35:16
127. ŚWIECA EDWARD (296)SPORT-FOTOPRESS195900:35:22
128. FIOR ANNA (589)198100:35:42
129. SZCZEPARSKA LILIANA (5)DEBRZNO TEAM199100:35:44
130. BARANOWSKA LAURA (401)CARTUSIA201000:35:50
131. BOMBA ZYGMUNT (513)195500:35:54
132. LIS JERZY (239)SN KLASYK201200:36:20
133. WIŚNIEWSKA DOROTA (127)BIAŁA DOLINA 17196800:36:25
134. KĘDZIA PRZEMYSŁAW (136)197100:36:33
135. KĘPCZYŃSKI JANUSZ (430)OŻARÓW BIEGA194900:36:41
136. KINDA DAMIAN (63)198000:36:49
137. ROSIK FELIKS (24)STOWARZYSZENIE ROWERZYSTÓW 5 LIPCA195100:36:55
138. ADAMCZYK – KĘDZIA BEATA (108)197300:37:03
139. SZUCHNIK BEATA (328)198100:37:22
140. DOBROWOLSKI ROBERT (17)SPOTTOWI EMERYCI JELENIA GORA195700:37:31
141. PAWLAK MARIUSZ (33)197300:37:42
142. BABIUCH MARTA (565)SN KLASYK197800:37:43
143. DOBROWOLSKA BOŻENA (18)SPORTOWI EMERYCI JELENIA GÓRA195200:37:43
144. ŻYCHSKI PIOTR (610)196500:37:43
145. CHODOR MARIA (169)KSIĘGOWI195600:37:53
146. KOŁECKA KAROLINA (194)198200:38:03
147. KARP DARIUSZ (12)KARP SKI TEAM197300:38:04
148. BIEL IGA (581)200700:38:27
149. CHOROSZY STANISŁAW (410)195300:38:39
150. GRZYWACZEWSKI MARCIN (98)ŚNIEŻNE ŚLIMAKI199800:38:47
151. KUCZAK WALDEMAR (242)PIĘKNY UŚMIECH197000:39:17
152. STRUGAŁA RYSZARD (1)QBRYG195800:39:17
153. KOZŁOWSKA ALEKSANDRA (554)PREDYLEKCJA197900:39:22
154. ŻYTKIEWICZ URSZULA (564)197500:39:22
155. KUCZAK WERONIKA (243)PIĘKNY UŚMIECH201000:39:30
156. KUCZAK MAŁGORZATA (244)PIĘKNY UŚMIECH197000:39:31
157. KLEKOTA MONIKA (406)LESZNOWOLA197300:39:32
158. LISOWSKA ANNA (289)196100:39:33
159. KUBAS MARCIN (530)198300:39:44
160. KOZŁOWSKI JAN (189)196900:39:46
161. CZYŻ AGATA (522)200700:40:16
162. WOLANIN JACEK (245)197400:40:39
163. MACIAZKA GRZEGORZ (585)CZARNI196400:40:42
164. ROZPARA KAROLINA (482)POWAŻNI LUDZIE197900:41:20
165. BUCZYŃSKI ZBIGNIEW (211)WORD195200:41:22
166. BARAN EWELINA (580)RAFAKO196200:41:54
167. MACIĄG WIOLETA (46)198500:42:08
168. DOBOSZYŃSKA-MARKIEWICZ KATARZYNA (556)SN KLASYK197800:42:11
169. CZERWIŃSKI WOJCIECH (303)195600:42:12
170. KRZYSZTOFIK KAMILA (451)Ramię w ramię197600:42:15
171. RÓŻEWICZ WANDA (192)195100:42:15
172. DOLDER-BARCIKOWSKA ALICJA (431)RAMIĘ W RAMIĘ198200:42:18
173. BEDNAREK ROMAN (345)NIGHT RUNNERS196000:42:23
174. WOŁOSZYN MICHAŁ (514)198700:42:25
175. ZASADA EWA (159)196900:42:32
176. GRATKOWSKI PIOTR (322)196100:42:44
177. BEKIER ELŻBIETA (114)KTN GŁUCHOŁAZY196700:42:54
178. OLBERT AGATA (356)MAMA GADULA196900:42:54
179. OLBERT KRZYSZTOF (358)MAMA GADULA197100:42:54
180. MAĆKOWSKA STANISŁAWA (614)196300:42:56
181. KOPYCIŃSKI JANUSZ (343)197600:43:13
182. NOWAK RAFAŁ (412)197600:43:17
183. SAWIŃSKA ANNA (452)NORDICANIA198000:43:19
184. LUZAK NATALIA (86)199600:43:26
185. CZAJKA KRZYSZTOF (84)199400:43:29
186. MICHNIEWICZ TADEUSZ (509)NIEZRZESZONY195900:43:39
187. WOJCIECHOWSKI MIROSŁAW (495)196200:43:44
188. ROSMANOWSKA MONIKA (563)PREDYLEKCJE198300:43:48
189. GABRYCH-WALCZAK JOLANTA (491)URZĘDNICY196200:44:07
190. WALCZAK WIESŁAW (484)196000:44:11
191. SMOLAK ANNA (533)198500:44:12
192. ADAMOWYCZ AGATA (576)BOJADELSKA BRAĆ BIEGOWA199100:44:16
193. DRUPKA PAWEŁ (50)BOJADELSKA BRAĆ BIEGOWA197100:44:16
194. WĄSIK PIOTR (541)TRUCHTACZ.PL197500:44:16
195. BOGUSZ-WĄSIK ANNA (543)197900:44:17
196. LESZKA MAŁGORZATA (186)196700:44:18
197. CZERWIŃSKI MATEUSZ (301)198700:44:38
198. MASTYŁA HALINA (315)195600:44:39
199. KOWALSKI GRZEGORZ (411)201100:44:41
200. MIKOŁAJCZYK SEBASTIAN (57)197400:44:41
201. GUTOWSKA ANNA (87)197800:44:44
202. MIERZEJEWSKA AGNIESZKA (185)196700:44:50
203. WELTROWSKA JUSTYNA (538)UAM POZNAN196900:44:50
204. KOTAS URSZULA (147)KOTASTROFA200900:45:01
205. WOŁOSZYŃSKA-FAR MONIKA (290)197600:45:15
206. PONIATOWSKA-TARKOWSKA EDYTA (457)ŚRUNDUNIA SZCZECIN197900:45:22
207. JACHNIK SABINA (460)SKS HUSARIA197200:45:27
208. WOJCIECHOWSKI TOMASZ (36)LOTNIARZE201300:45:28
209. PIWOWARCZYK ELŻBIETA (35)LOTNIARZE197200:45:29
210. LUBRYKA JULIA (562)200000:45:30
211. BEDNAREK ZOFIA (344)NIGHT RUNNERS196300:45:35
212. NIEWIADOMSKA BARBARA (106)196200:45:41
213. BUGAJ AGATA (445)Ramię w ramię197500:45:55
214. SZYMCZAK ELŻBIETA (490)POWAŻNI LUDZIE195100:46:01
215. MAMULSKA MONIKA (620)PŁAZIK196700:46:19
216. LESZCZYŃSKI LUBOMIR (85)NADLEŚNICTWO ŚWIERADÓW198100:46:26
217. NIEWIADOMSKI ZYGMUNT (151)196100:46:38
218. MICHALSKI PATRYK (56)199100:46:40
219. BUDNIAK MARLENA (608)DOHO CLUB CENTER198900:47:03
220. ROGOZIŃSKA MAŁGORZATA (7)199800:47:08
221. LADRA KLAUDIA (607)DOHO199800:47:24
222. STROJNA DOROTA (458)ŚRUNDUNIA197300:47:34
223. WYSOCKI WALDEMAR (407)196900:47:41
224. RYMARKIEWICZ GABRIELA (318)201100:48:32
225. SEWINA DOMINIK (81)197800:48:37
226. ZYDROŃ WIESŁAW (196)Z KIJKAMI NAM PO DRODZE197600:48:59
227. MARCINKOWSKA SYLWIA (447)Ramię w ramię197500:49:04
228. RYMARKIEWICZ ALEKSANDER (319)201400:49:10
229. SKAWINA MACIEJ (359)195800:49:17
230. SPROGIS ZUZANNA (176)198900:49:17
231. LIPIŃSKA JOLANTA (280)LIPIŃSCY195100:50:21
232. WASILEWICZ MICHAŁ (177)198900:50:30
233. KOMAR KEVIN (571)BISKUPIEC199400:50:38
234. OSTROWSKI DANIEL (532)197700:50:41
235. DOMIN ALEKSANDRA (575)BISKUPIEC199300:50:43
236. GUCKI MIKOŁAJ (286)198100:50:44
237. GUCKI ANTONI (288)201100:50:51
238. GUCKA PAULINA (287)198100:50:53
239. BINIEK PIOTR (271)197100:51:16
240. NOWAK IWONA (341)197500:51:51
241. KASZUBA JOLANTA (6)DEBRZNO TEAM195700:52:03
242. SOBIECKA-TROJANOWSKA URSZULA (282)195300:52:15
243. RYCHLEWSKA KAMILA (118)KTN GŁUCHOŁAZY198100:52:40
244. SIEMIĄTKOWSKA AGATA (231)AGABAS197400:53:13
245. BOGENRYTER MAREK (278)NIEZRZESZONY195200:53:48
246. WĘGLARZ TADEUSZ (351)195800:54:08
247. KOŁUPAJŁO ŁUKASZ (524)198500:54:19
248. GRZEGORCZYK JOANNA (39)BURZA195300:55:41
249. SKRZYPEK PAULINA (207)201200:56:16
250. ŁACNY JACEK (537)BIAŁE ORŁY197900:56:51
251. PIWOWSKA MAGDA (535)BIAŁE ORŁY198200:56:58
252. RYCHLEWSKA ANNA (104)KTN GŁUCHOŁAZY200800:57:40
253. BIEL ELWIRA (579)197600:58:26
254. CZYSZCZOŃ ZBIGNIEW (150)KTN GŁUCHOŁAZY195600:58:59
255. KRUPA ZUZANNA (599)200500:59:03
256. KRUPA ADAM (597)197000:59:24
257. KRUPA STANISŁAW (598)200800:59:35
258. ŻYCKI IRENEUSZ (299)TEAM196901:01:11
259. KOWALSKA IWONA (255)TEAM KOWALSCY196901:01:23
260. MAJ MAREK (48)198001:02:26
261. MIKOŁAJCZAK RENATA (501)196401:05:04
262. MIKOŁAJCZAK ROMAN (498)196301:05:17
263. BINIEK MAREK (596)196501:06:39
264. OŁÓW EWA (503)197901:07:06
265. SKIBIŃSKA ANNA (547)HOCKEY TEAM197301:10:03
266. DRÓŻDŻ BARTOSZ (107)198401:10:48
267. WIERZBICKA MAŁGORZATA (254)195901:13:40
268. KUCZYŃSKA ALEKSANDRA (214)BAŁWANKI198101:14:43
269. NOSAL MIROSŁAW (331)MIRNOS198701:15:27
270. JERZYK-SZAMALEK BOGUSŁAWA (456)ŚRUNDUNIA SZCZECIN196901:16:54
271. KURNATOWSKA MAGDALENA (455)198701:16:54
272. LENARCIK MAŁGORZATA (453)ŚRODUNIA TEAM197301:16:58
273. PIĄTKOWSKA IZABELA (450)198401:16:58
274. SZCZEPANOWSKI ANDRZEJ (454)SZCZECIN ŚRUNDUNIA SZCZECIN197201:17:05
275. BINIEK EWA (595)196401:20:03
276. MAZUR AGNIESZKA (72)197601:21:57
277. DOROSZEWSKA JULIA (62)BRAK197901:22:50
278. DOROSZEWSKI MARIUSZ (61)BRAK196801:22:54
279. DOBREK WOJCIECH (570)WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE196601:23:04
280. KOWALSKI MAREK (256)TEAM KOWALSCY196601:46:55
281. JÓZEFOWICZ MARYSIA (137)CÓRUSIA I MAMUSIA201201:55:54
282. BOMBA IWONA (553)PREDYLEKCJE197520:41:50

Kobiety

1. ZAMIATOWSKA KINGA (582)BELLA LINE BDG197700:20:16
2. MYSZK PAULINA (389)CARTUSIA KARTUZY200300:20:21
3. STENSEN KAROLINA (446)198400:22:18
4. DĄBROWSKA-DUDA DOMINIKA (534)REGIONALNA DYREKCJA LASÓW PAŃSTWOWYCH W KROŚNIE198700:23:19
5. MAJOR SYLWIA (528)ST SKI TEAM CZĘSTOCHOWA198300:24:34
6. ŚWIECA KATARZYNA (295)SPORT-FOTOPRESS199200:25:10
7. DZIKOWSKA LENA (228)NIE DOTYCZY201300:25:21
8. JUDKA ALEKSANDRA (232)BIEGÓWKI.EU201000:27:42
9. ŻYCHSKA ANNA (611)198900:27:46
10. KORBAS SLAWOMIRA (158)TN BIEGÓWKI WESOŁA197400:27:56
11. TOLAK MARTA (89)TN BIEGÓWKI WESOŁA197800:27:56
12. OWCZAREK ADRIANNA (604)KOMORNIKI MTB TEAM199900:28:12
13. LIS DOROTA (240)SN KLASYK198000:29:32
14. LENKIEWICZ-BARDZIŃSKA AGATA (383)N-CTWO CISNA198200:29:33
15. NOSAL JULITA (499)Harklowa200900:29:51
16. SZCZERBICKA KATARZYNA (384)NADLEŚNICTWO LUTOWISKA198000:30:03
17. WAŚNIEWSKA-KOŁACZYK WANDA (367)196900:30:40
18. MARKOWSKA RENATA (142)196700:31:15
19. ZALEWSKA KRYSTYNA (235)BIEGÓWKI.EU195900:31:37
20. ANDRZEJEWSKA AMELIA (45)SMYKofSKI200800:32:08
21. SZYMCZAK JUSTYNA (617)197600:32:29
22. NIEMCZYK KATARZYNA (131)GONIĆ TOFIKA198800:32:43
23. KOWALSKA KATARZYNA (346)NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ197100:32:49
24. GĘBICKA EWA (180)199800:33:15
25. NOSAL ANNA (502)198000:33:15
26. MOŻEJKO KATARZYNA (241)SN KLASYK197500:34:10
27. WIELEBSKA JULIA (493)POWAŻNI LUDZIE200900:34:29
28. BRACIK MONIKA (369)WATAHA WOŁOSATE196800:34:55
29. ŚWIECA ELŻBIETA (297)SPORT-FOTOPRESS196400:35:11
30. KOSTOWSKA JOANNA (432)RAMIĘ W RAMIĘ198400:35:16
31. FIOR ANNA (589)198100:35:42
32. SZCZEPARSKA LILIANA (5)DEBRZNO TEAM199100:35:44
33. BARANOWSKA LAURA (401)CARTUSIA201000:35:50
34. WIŚNIEWSKA DOROTA (127)BIAŁA DOLINA 17196800:36:25
35. ADAMCZYK – KĘDZIA BEATA (108)197300:37:03
36. SZUCHNIK BEATA (328)198100:37:22
37. BABIUCH MARTA (565)SN KLASYK197800:37:43
38. DOBROWOLSKA BOŻENA (18)SPORTOWI EMERYCI JELENIA GÓRA195200:37:43
39. CHODOR MARIA (169)KSIĘGOWI195600:37:53
40. KOŁECKA KAROLINA (194)198200:38:03
41. BIEL IGA (581)200700:38:27
42. KOZŁOWSKA ALEKSANDRA (554)PREDYLEKCJA197900:39:22
43. ŻYTKIEWICZ URSZULA (564)197500:39:22
44. KUCZAK WERONIKA (243)PIĘKNY UŚMIECH201000:39:30
45. KUCZAK MAŁGORZATA (244)PIĘKNY UŚMIECH197000:39:31
46. KLEKOTA MONIKA (406)LESZNOWOLA197300:39:32
47. LISOWSKA ANNA (289)196100:39:33
48. CZYŻ AGATA (522)200700:40:16
49. ROZPARA KAROLINA (482)POWAŻNI LUDZIE197900:41:20
50. BARAN EWELINA (580)RAFAKO196200:41:54
51. MACIĄG WIOLETA (46)198500:42:08
52. DOBOSZYŃSKA-MARKIEWICZ KATARZYNA (556)SN KLASYK197800:42:11
53. KRZYSZTOFIK KAMILA (451)Ramię w ramię197600:42:15
54. RÓŻEWICZ WANDA (192)195100:42:15
55. DOLDER-BARCIKOWSKA ALICJA (431)RAMIĘ W RAMIĘ198200:42:18
56. ZASADA EWA (159)196900:42:32
57. BEKIER ELŻBIETA (114)KTN GŁUCHOŁAZY196700:42:54
58. OLBERT AGATA (356)MAMA GADULA196900:42:54
59. MAĆKOWSKA STANISŁAWA (614)196300:42:56
60. SAWIŃSKA ANNA (452)NORDICANIA198000:43:19
61. LUZAK NATALIA (86)199600:43:26
62. ROSMANOWSKA MONIKA (563)PREDYLEKCJE198300:43:48
63. GABRYCH-WALCZAK JOLANTA (491)URZĘDNICY196200:44:07
64. SMOLAK ANNA (533)198500:44:12
65. ADAMOWYCZ AGATA (576)BOJADELSKA BRAĆ BIEGOWA199100:44:16
66. BOGUSZ-WĄSIK ANNA (543)197900:44:17
67. LESZKA MAŁGORZATA (186)196700:44:18
68. MASTYŁA HALINA (315)195600:44:39
69. GUTOWSKA ANNA (87)197800:44:44
70. MIERZEJEWSKA AGNIESZKA (185)196700:44:50
71. WELTROWSKA JUSTYNA (538)UAM POZNAN196900:44:50
72. KOTAS URSZULA (147)KOTASTROFA200900:45:01
73. WOŁOSZYŃSKA-FAR MONIKA (290)197600:45:15
74. PONIATOWSKA-TARKOWSKA EDYTA (457)ŚRUNDUNIA SZCZECIN197900:45:22
75. JACHNIK SABINA (460)SKS HUSARIA197200:45:27
76. PIWOWARCZYK ELŻBIETA (35)LOTNIARZE197200:45:29
77. LUBRYKA JULIA (562)200000:45:30
78. BEDNAREK ZOFIA (344)NIGHT RUNNERS196300:45:35
79. NIEWIADOMSKA BARBARA (106)196200:45:41
80. BUGAJ AGATA (445)Ramię w ramię197500:45:55
81. SZYMCZAK ELŻBIETA (490)POWAŻNI LUDZIE195100:46:01
82. MAMULSKA MONIKA (620)PŁAZIK196700:46:19
83. BUDNIAK MARLENA (608)DOHO CLUB CENTER198900:47:03
84. ROGOZIŃSKA MAŁGORZATA (7)199800:47:08
85. LADRA KLAUDIA (607)DOHO199800:47:24
86. STROJNA DOROTA (458)ŚRUNDUNIA197300:47:34
87. RYMARKIEWICZ GABRIELA (318)201100:48:32
88. MARCINKOWSKA SYLWIA (447)Ramię w ramię197500:49:04
89. SPROGIS ZUZANNA (176)198900:49:17
90. LIPIŃSKA JOLANTA (280)LIPIŃSCY195100:50:21
91. DOMIN ALEKSANDRA (575)BISKUPIEC199300:50:43
92. GUCKA PAULINA (287)198100:50:53
93. NOWAK IWONA (341)197500:51:51
94. KASZUBA JOLANTA (6)DEBRZNO TEAM195700:52:03
95. SOBIECKA-TROJANOWSKA URSZULA (282)195300:52:15
96. RYCHLEWSKA KAMILA (118)KTN GŁUCHOŁAZY198100:52:40
97. SIEMIĄTKOWSKA AGATA (231)AGABAS197400:53:13
98. GRZEGORCZYK JOANNA (39)BURZA195300:55:41
99. SKRZYPEK PAULINA (207)201200:56:16
100. PIWOWSKA MAGDA (535)BIAŁE ORŁY198200:56:58
101. RYCHLEWSKA ANNA (104)KTN GŁUCHOŁAZY200800:57:40
102. BIEL ELWIRA (579)197600:58:26
103. KRUPA ZUZANNA (599)200500:59:03
104. KOWALSKA IWONA (255)TEAM KOWALSCY196901:01:23
105. MIKOŁAJCZAK RENATA (501)196401:05:04
106. OŁÓW EWA (503)197901:07:06
107. SKIBIŃSKA ANNA (547)HOCKEY TEAM197301:10:03
108. WIERZBICKA MAŁGORZATA (254)195901:13:40
109. KUCZYŃSKA ALEKSANDRA (214)BAŁWANKI198101:14:43
110. JERZYK-SZAMALEK BOGUSŁAWA (456)ŚRUNDUNIA SZCZECIN196901:16:54
111. KURNATOWSKA MAGDALENA (455)198701:16:54
112. LENARCIK MAŁGORZATA (453)ŚRODUNIA TEAM197301:16:58
113. PIĄTKOWSKA IZABELA (450)198401:16:58
114. BINIEK EWA (595)196401:20:03
115. MAZUR AGNIESZKA (72)197601:21:57
116. DOROSZEWSKA JULIA (62)BRAK197901:22:50
117. JÓZEFOWICZ MARYSIA (137)CÓRUSIA I MAMUSIA201201:55:54
118. BOMBA IWONA (553)PREDYLEKCJE197520:41:50

Kamil Zat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *