Bieg Piastów – ranking wyników 15 km CT

Fot: Jacek Deneka/Bieg Piastów

Oto nieoficjalny ranking wyników Memoriału Stanisława Michonia w ramach Biegu Piastów.

Oto nieoficjalny ranking wyników Memoriału Stanisława Michonia – biegu na 15 km stylem klasycznym, który można było „zaliczyć” indywidualnie w wybrane dni w Jakuszycach (z czipem), począwszy od 20 lutego.

Najlepsze wyniki osiągnęli Wojciech Smykowski i Anna Gałek.

OPEN

1. SMYKOWSKI WOJCIECH (265)SMYKOFSKI198200:43:09
2. GAŁEK ANNA (212)XC-SPORT TEAM198200:47:47
3. DERECZENIK RAFAŁ (202)KGHM POLKOWICE SIEROSZOWICE197600:48:41
4. SKALSKI FILIP (86)UKS SOKOŁOWSKO197400:48:57
5. ANDRZEJEWSKA MAGDALENA (266)SMYKOFSKI197700:52:27
6. POLAK GRZEGORZ (54)JELENIA PLAST SPORT TEAM197100:52:36
7. ANDREASIK TOMASZ (58)TMD RACE197300:53:54
8. TRACZYK PIOTR (36)198000:55:02
9. ZAREMBA LESZEK (308)TISA198300:55:59
10. GEDE- NIEWIADOMSKI ŁUKASZ (29)200400:56:04
11. OSKULSKI ROBERT (25)KOWARY BIEGAJĄ197300:56:22
12. KSIĘŻAREK ŁUKASZ (129)XC-SPORT TEAM198100:56:41
13. MAJECKI ROBERT (397)3 BRT199300:59:09
14. GEDE-NIEWIADOMSKI WIKTOR (30)200201:00:09
15. KRZEMIŃSKI GRZEGORZ (380)SILVINI MADSHUS TEAM197201:00:11
16. CIOSK ANDRZEJ (175)KM PSP JELENIA GÓRA198101:00:28
17. ELSTER TOMASZ (74)195601:01:29
18. KOŁODZIEJCZYK MIROSŁAW (81)ZABIEGANI Z LEŚNEJ195801:02:36
19. JASKUŁA ARKADIUSZ (125)MOD-X.ORG197701:02:53
20. KALITA DARIUSZ (127)TEMMPO WAŁBRZYCH196501:03:26
21. DAWCZYK GRZEGORZ (3)MF ŻARY197501:04:22
22. JAKUBOWSKA-OLECH EDYTA (142)AMATOR ŚWIECIE196701:04:24
23. ŚWIGUT PIOTR (278)TRANSREM196101:04:55
24. HOŁY KAZIMIERZ (319)GDYNIA195201:06:33
25. LASKOWSKI MARCIN (16)200701:06:38
26. WIERZBICKI JĘDRZEJ (181)197001:07:33
27. ZAKRAWACZ SZYMON (6)SKLEP ZE ZDROWĄ ŻYWNOŚCIĄ SPIŻARNIA WAŁBRZYCH197501:08:08
28. KRANZ JACEK (313)WATAHA WOŁOSATE198701:08:37
29. PRUSAKOWSKI GRZEGORZ (161)196801:09:10
30. LASKOWSKI MACIEJ (15)WROCŁAW196301:10:11
31. MIERNIK MARIUSZ (31)196601:10:15
32. JANUSZKIEWICZ MICHAŁ (2)198201:12:59
33. JANOCHA GRZEGORZ (203)197901:13:16
34. FALKIEWICZ KRZYSZTOF (12)197101:14:39
35. PAWŁOWSKI JAN (343)FOCZKI NA STATKU199101:14:39
36. ZIKMUND MICHAL (46)199101:14:45
37. BRZEŻAŃSKA JOANNA (140)197701:14:46
38. PAWLIK JAROSŁAW (19)JARUNO TEAM196501:14:48
39. BORUC ROBERT (231)BRAK197901:14:55
40. GÓRNICKI MIROSŁAW (138)LZS PROFI JELENIA GÓRA194901:15:26
41. ROSTKOWSKI PIOTR (137)LZS `PROFI` JELENIA GÓRA195901:15:29
42. SZYMKO TADEUSZ (139)LZS PROFI JELENIA GÓRA195901:15:31
43. TRELA ZBIGNIEW (39)196601:15:48
44. WROTECKI MAREK (225)196001:16:16
45. SZTAFA MAREK (268)198501:16:32
46. WIĄCEK MARZENA (65)197001:16:33
47. MAŃKA ADAM (170)UJESCISKO GDAŃSK197901:17:05
48. KRANZ PRZEMYSŁAW (314)WATAHA WOŁOSATE198701:17:25
49. ROMAN MAREK (346)195401:17:28
50. GIL ROMAN (147)195801:17:33
51. JANIA JÓZEF (55)BRAK195701:17:47
52. OCHENKOWSKI ANDRZEJ (358)AMEX196301:17:47
53. KOŁODZIEJCZYK MAREK (80)196101:18:17
54. GUMIENIAK MICHAŁ (272)197501:18:40
55. OWCZAREK ADRIANNA (418)KOMORNIKI MTB TEAM199901:18:40
56. ŚWIRNIAK BERNARD (141)STRZEGOMSKA 12-KA195501:18:56
57. TASARSKI GERARD (226)196801:19:43
58. MIELNIK MONIKA (166)196801:20:05
59. STRZALKOWSKI JERZY (236)195101:20:34
60. SIEMIŃSKI ROMAN (61)196401:20:43
61. GÓRAL ROBERT (156)JAKUSZYCKIE WATAHY196801:20:54
62. KOPYTKO PIOTR (240)200501:21:03
63. GORLACH KRZYSZTOF (352)ZREMB JELENIA GÓRA197401:21:24
64. JURKOWSKI WITOLD (239)199401:21:31
65. KONARSKI PIOTR (180)WROCŁAW197001:21:45
66. KULA PIOTR (396)196901:22:05
67. KĘPIŃSKI LESZEK (258)FAMILY TEAM KĘPA SPORT195701:22:08
68. BIEDROŃSKA PAULINA (243)198001:22:12
69. PLUTA ZYGMUNT (76)195201:23:22
70. KWIATKOWSKI SŁAWOMIR (386)KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA196901:23:35
71. KRUK BARTOSZ (153)197301:23:42
72. KULCZYK LESZEK (64)TIM BARCINEK196301:23:53
73. GUZIK MACIEJ (338)199501:24:02
74. MAŃKA AGNIESZKA (171)UJESCISKO GDAŃSK197801:24:15
75. GRABOWSKI JACEK (274)GONIĆ TOFIKA!196201:24:21
76. DOBROWOLSKI JAROSŁAW (420)197201:24:44
77. MAZUR KRZYSZTOF (321)MARATONYPOLSKIE.PL TEAM196401:26:02
78. PAWŁOWSKA ZUZANNA (342)FOCZKI NA STATKU199201:26:05
79. ZIÓŁEK ŁUKASZ (312)JAKUSZYCKIE WATAHY197101:26:07
80. ŚLĘZAK JOANNA (291)198201:26:33
81. HANISZEWSKI BŁAŻEJ (100)198901:26:37
82. ŚLĘZAK WOJCIECH (292)198601:26:41
83. DOMIN ANNA (309)196801:26:50
84. KĘDZIA URSZULA (325)RODZINA KĘDZIÓW200301:26:55
85. KĘPIŃSKA ELŻBIETA (260)KĘPA SPORT TARNÓW196501:27:03
86. KOZUBAL TOMASZ (290)197101:27:17
87. MATYSCHOK-NYCKOWSKA AGATA (135)197701:27:57
88. MARTUSEWICZ JAROSŁAW (327)196901:27:58
89. WRÓBLEWSKI KRZYSZTOF (303)197401:28:27
90. KĘDZIA WERONIKA (334)200501:28:57
91. KOŁODZIEJ GRZEGORZ (27)198001:28:59
92. KRZYŚKO MACIEJ (379)AKTYWNE CHOSZCZNO196401:29:18
93. STEPNIKOWSKI MACIEJ (242)197301:29:37
94. DĄBROWSKI STANISŁAW (354)194601:29:39
95. KISIELIŃSKI JAKUB (356)200001:29:47
96. NETTER WŁODZIMIERZ (158)NETTER TEAM197401:30:04
97. WAGNER GABRIELA (426)SIOSTRY WU198001:30:11
98. BARNA ELWIRA (124)APARTINVEST NIERUCHOMOŚCI198501:30:15
99. PIOTROWICZ MARTA (213)200001:30:20
100. KISIELIŃSKI TOMASZ (357)196601:30:36
101. PAWLAK BARTOSZ (369)FOCZKI NA STATKU199101:30:36
102. BRACIK PAWEŁ (315)WATAHA WOŁOSATE196401:30:37
103. DIDYK KRZYSZTOF (244)ZSO RZEPIN196101:31:15
104. SIWCZAK MARCIN (66)APARTINVEST NIERUCHOMOŚCI197201:32:01
105. GRALA DOROTA (117)197801:32:07
106. DAWIDZIUK KRZYSZTOF (9)KLUB KOLARSKI HRMAX OLEŚNICA198201:32:10
107. JASIŃSKI BARTOSZ (87)199401:32:19
108. GOŁOS ALEKSANDRA (168)198401:32:21
109. TYLKOWSKI BARTLOMIEJ (111)198601:32:26
110. LESICKI RAFAŁ (10)KLUB KOLARSKI HRMAX OLEŚNICA197601:32:36
111. KAFLIK MARCIN (136)KS TĘCZA197301:33:13
112. DZIUBA KAZIMIERZ (348)195801:33:53
113. BRUDNICKI JERZY (306)196701:34:44
114. KOZUBAL JAN (289)200701:35:15
115. ZIEMNIAK MIŁOSZ (199)UKS `OLIMPIJCZYK` SOSNÓWKA200401:35:17
116. BURY OSKAR (403)DRUŻYNA MIASTA JELENIA GÓRA198801:35:25
117. GRUDZIŃSKI DARIUSZ (423)BROWAR DOMOWY SZPAS198801:35:33
118. JAROŃ ADAM (295)201001:36:03
119. JAROŃ MICHAŁ (296)TN BIEGÓWKI WESOŁA197701:36:03
120. SKRENTNA EWELINA (230)199701:36:32
121. SKRENTNY ANDRZEJ (228)196301:36:34
122. KWAŚNIAK WOJCIECH (247)SOLANO TEAM197201:38:01
123. DRZAZGA RYSZARD (424)195401:38:05
124. ANDRZEJEWSKA AMELIA (281)SMYKOFSKI200801:38:10
125. KARP DARIUSZ (132)KARP SKI TEAM197301:38:16
126. ZYDROŃ MAREK (255)196201:38:17
127. ZIÓŁEK JAKUB (5)JAKUSZYCKIE WATAHY200101:38:18
128. STARZYŃSKI PIOTR (414)197901:38:33
129. MAMYS TOMASZ (126)BRAK197201:38:49
130. TYSPER DARIUSZ (381)D.T.SPORT198601:38:53
131. LEŚNIEWSKI TOMASZ (353)196201:39:10
132. NYCKOWSKI WIKTOR (134)197701:39:10
133. ZASUCHA GRZEGORZ (249)STOWARZYSZENIE PULS ŚLĄSKA196201:39:40
134. SZELĄGOWSKA MAŁGORZATA (143)KS SZRENICA197301:39:59
135. KASZEWSKA AGNIESZKA (188)197701:40:01
136. WOJTKOWSKA KATARZYNA (301)199401:40:11
137. WOJTKOWSKA ZOFIA (302)200001:40:12
138. PIETRAŚ ROBERT (169)TEKNEQUIP KALISZ195901:40:36
139. ZASUCHA DANUTA (251)196501:40:42
140. ZIÓŁEK KRZYSZTOF (307)JAKUSZYCKIE WATAHY200501:40:52
141. BARAN LESZEK (267)FUNDACJA BYŁYCH FUNKCJONARIUSZY BIURA OCHRONY RZĄDU196101:41:36
142. ORŁOWSKA EWA (298)PKO197601:41:36
143. ORŁOWSKI SZYMON (299)201001:41:36
144. SZTAFA BOGDAN (269)FUNDACJA BYŁYCH FUNKCJONARIUSZY BIURA OCHRONY RZĄDU195901:41:37
145. MARASEK TOMASZ (393)STOWARZYSZENIEPZMIĘCI JERZEGO ROGACKIEGO NIECH ZABRZMI PIEŚŃ197601:41:39
146. PIERZCHAŁA PIOTR (318)197801:41:55
147. MUSIAŁ MAREK (45)195501:41:59
148. JANICKA PAULA (368)FOCZKI NA STATKU199101:42:53
149. OWCZAREK ARTUR (419)KOMORNIKI MTB TEAM197001:43:18
150. PAWLAK MARIUSZ (18)197301:44:51
151. GOŁOS MONIKA (167)197901:45:05
152. SZERUGA BEATA (415)AMATORKA197701:45:10
153. LIPIŃSKI MAREK (275)BRAK195201:45:23
154. TROJANEK IRENEUSZ (304)195801:45:27
155. KOWALSKI MAREK (282)TEAM KOWALSCY196601:46:09
156. KSIĄŻEK SEBASTIAN (406)SMYKOFSKI197801:46:40
157. LENDA PIOTR (4)MF ŻARY196901:47:14
158. PTASZYŃSKA ANNA (326)SPEED FEET 16197001:47:25
159. ADAMCZEWSKI SZYMON (178)197801:47:47
160. STECKO KATARZYNA (70)DRUŻYNA MIASTA JELENIA GÓRA198601:47:58
161. BIELEŃ MARIUSZ (73)DRUŻYNA MIASTA JELENIA GÓRA198601:48:02
162. KLUJ RYSZARD (63)MADERA TEAM196501:48:06
163. MOLSKA MAŁGORZATA (22)OSP KŁODAWA196801:48:39
164. OLSZEWSKI JACEK (300)RYKOWISKO197701:49:38
165. TRACZYK PATRYCJA (33)199901:49:44
166. GĘBICKA EWA (220)199801:49:55
167. TWARDY WIESŁAW (72)196101:49:58
168. WERELICH JAKUB (392)MEDIACLICK.PL198501:50:39
169. KOMADOWSKA MONIKA (310)KART PLAST POLAND198701:50:47
170. WRODARCZYK WITOLD (401)ADEQUATE TEAM197201:51:20
171. BORAWSKA OLGA (399)198801:51:35
172. ZASADA EWA (192)196901:51:55
173. ZASADA JACEK (229)ZSP1196801:51:57
174. BUJAKOWSKA KARINA (62)MADERA TEAM197501:52:16
175. GÓRAL MAŁGORZATA (311)JAKUSZYCKIE WATAHY196901:52:16
176. MUSUR ADAM (182)KB SZERSZEŃ OLEŚNICA195301:52:25
177. BARYLEWICZ JULIUSZ (42)BRAK196201:52:26
178. PEREIRA RUBEN (408)198601:52:30
179. BINIEK RYSZARD (28)TEAM29ER195301:53:17
180. DUDZIŃSKI SŁAWOMIR (227)195501:53:35
181. MAĆKOWIAK JADWIGA (286)195501:53:35
182. KUKULSKA MARZENA (409)198601:53:43
183. WIŚNIOWSKI PIOTR (35)197001:53:59
184. TOMKOWIAK-KĘDZIA DANUTA (324)RODZINA KĘDZIÓW197201:54:07
185. GOŁĘBIEWSKA JADWIGA (344)196101:54:15
186. NOWAK TOMASZ (53)197101:54:22
187. TAJCHMAN KONRAD (254)198901:54:23
188. TOMASIAK JULIA (398)GOCOŁ200401:54:39
189. CIEŚLIŃSKA MIERNIK ELŻBIETA (384)196701:54:43
190. MAJ MAREK (41)198001:55:18
191. BINDUGA MAŁGORZATA (390)LABINDUS TEAM199301:55:41
192. LABUS SZYMON (389)LABINDUS TEAM199401:55:43
193. GRALAK-ŁACHOWSKA DAGMARA (385)198201:55:46
194. PAZDAN AMELIA (43)200301:55:47
195. KSIĄŻEK SYLWIA (378)197801:56:10
196. KRUK JOANNA (154)200201:56:35
197. PIOTROWICZ KAROL (160)TEAM PIOTROWICZ195701:56:43
198. WĄTROBIŃSKA RÓŻA (102)196301:56:51
199. ZAWODNIK Anonimowy (329)197601:57:45
200. ZAWODNIK Anonimowy (293)SASKA196901:57:57
201. BRACIK MONIKA (335)SKI TEAM SOWNO196801:58:25
202. GAWRYCKI JERZY (317)195301:58:40
203. BECK JANA (391)TSV BÄRENSTEIN E.V.197701:58:56
204. DRZEWIECKI MAREK (109)ALKOTURYŚCI197801:59:15
205. JURKOWSKI ARTUR (241)TEAM JURKOWSKI196701:59:27
206. MACIĄG WIOLETA (38)198501:59:30
207. JEŻ KRZYSZTOF (118)#LUŹNEPIĄTKI198402:00:00
208. JEŻ BARBARA (150)#LUŹNEPIĄTKI198602:00:10
209. PAZDAN IZABELA (50)197302:00:37
210. KURZAWSKA JOLANTA (429)AKTYWNI ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO194902:00:40
211. CZECHOWICZ BARTOSZ (110)ALKOTURYŚCI197802:00:42
212. ZAWADZKI KRYSTIAN (114)ALKOTURYŚCI197602:00:42
213. GOSTKOWSKI REMIGIUSZ (108)ALKOTURYŚCI197802:00:44
214. GAWECKI MARCIN (113)ALKOTURYŚCI197502:00:45
215. WASILEWSKI MARCIN (107)ALKOTURYŚCI197502:00:47
216. WASILEWSKI GRZEGORZ (112)ALKOTURYŚCI196602:00:48
217. KRAWCZENIUK KAROLINA (68)198702:01:09
218. IWANOWSKI DANIEL (67)HUBAL BIAŁYSTOK198502:01:11
219. FIJAK ALICJA (331)BIEGÓWKI.EU197602:01:19
220. ZĘBIK DOROTA (333)197102:01:39
221. BOCHEŃSKA MAGDALENA (322)197602:01:41
222. OLBERT AGATA (221)MAMA GADUŁA196902:02:31
223. OLBERT KRZYSZTOF (364)MAMA GADUŁA197102:02:40
224. MATLAK GRZEGORZ (151)3M RUNNING TEAM197902:03:15
225. LESIŃSKI PIOTR (155)ATOS198202:03:17
226. RYNIO ROMAN (394)196702:03:23
227. GÓŹDŹ WOJTEK (89)SPELEOKLUB ŚWIĘTOKRZYSKI197402:03:39
228. LEWICZ ZENON (131)LEWICZ195702:03:58
229. KLAUS RAFAŁ (21)196202:05:01
230. PLUTA AGNIESZKA (77)197502:06:22
231. WOLTMAN-OSTROWSKA MAŁGORZATA (23)196902:07:57
232. LINOWSKI DOMINIK (211)SKI TEAM LOS ANGELES198002:07:58
233. MATYKIEWICZ BEATA (24)196902:07:59
234. MOLIŃSKI PAWEŁ (270)KGHM ZG RUDNA198102:08:05
235. KOZUBAL JUSTYNA (287)197502:08:43
236. HATKA JAKUB (271)KGHM POLKOWICE SIEROSZOWICE198302:08:50
237. GRATKOWSKI PIOTR (402)196102:08:53
238. KĘDZIA DAWID (323)RODZINA KĘDZIÓW197102:09:24
239. ZIÓŁEK DOROTA (14)JAKUSZYCKIE WATAHY196802:13:32
240. RADZIKOWSKI WALDEMAR (176)194602:14:26
241. ORŁOWSKA MAŁGORZATA (264)197902:14:37
242. BIELSKI JACEK (355)ZAGŁĘBIE LUBIN197702:15:44
243. GŁODEK MACIEJ (284)197802:15:44
244. GÓRAL JOANNA (157)JAKUSZYCKIE WATAHY199902:16:28
245. POPIOŁEK ANGELIKA (431)197502:16:28
246. SURMACZ AGNIESZKA (407)198802:17:56
247. MAJCZAK RADOSŁAW (193)BOP197202:21:45
248. GÓRAL ANNA (207)BRAK197002:22:19
249. WITKOWSKI TOMASZ (106)ALKOTURYŚCI196702:22:20
250. ZYGMAN MARTA (245)198702:23:11
251. JUCHNIEWICZ JADWIGA (341)196902:24:37
252. WALCZOWSKA DANUTA (340)196402:24:37
253. MAGDALENA NOWICKA (339)197102:24:41
254. CHOJECKI ARTUR (105)198102:26:40
255. DOMINIKA APANASEWICZ (104)197802:26:50
256. BARANOWSKA MĄKA EDYTA (98)197002:27:22
257. WOJCIECHOWSKA HELENA (51)BRAK195502:28:50
258. GIL HENRYK (52)POWOLNA BŁYSKAWICA194102:29:08
259. SŁONECKA RENATA (382)ND197602:29:08
260. GOŁASZEWSKA EWA (413)K2 SERWIS197702:29:15
261. WILMAN KAJA (412)K2 SERWIS201102:29:16
262. WILMAN MARIUSZ (410)K2 SERWIS196002:29:48
263. EKERT JADWIGA (294)195902:33:47
264. RATAJSKA JUSTYNA (433)198302:35:07
265. SOKOLIŃSKI GRZEGORZ (115)196002:35:07
266. LITWICKI NORBERT (347)BIEG PIASTÓW TEAM197202:35:37
267. ZYDROŃ WIESŁAW (252)Z KIJKAMI NAM PO DRODZE197602:36:05
268. RADZIWONOWICZ ADRIANA (372)197802:44:24
269. KOSZELA DANIEL (208)KOSZELA FOTO TEAM198602:54:45
270. POKÓJ-KOSZELA WERONIKA (218)KOSZELA FOTO TEAM199202:54:46
271. TARACHA EWELINA (417)198402:55:36
272. ROJEK GRZEGOTZ (416)198802:55:38
273. KAŹMIERCZAK MAGDALENA (283)199602:55:48
274. KARCZMARCZYK LAURA (262)200503:01:00
275. MORAWIEC KAROL (210)SKI TEAM LOS ANGELES198403:11:16
276. PRUCHNICKA ALEKSANDRA (432)200603:12:55
277. KOZŁOWSKI STANISŁAW (209)193903:23:44
278. KOWALSKA IWONA (395)TEAM KOWALSCY196903:27:26
279. JANIKOWSKI MARIUSZ (350)AECOM196603:31:31
280. JANIKOWSKA BEATA (349)196503:31:47
281. KAŁAMARSKI MATEUSZ (405)200804:04:56

Kobiety

1. GAŁEK ANNA (212)XC-SPORT TEAM198200:47:47
2. ANDRZEJEWSKA MAGDALENA (266)SMYKOFSKI197700:52:27
3. JAKUBOWSKA-OLECH EDYTA (142)AMATOR ŚWIECIE196701:04:24
4. BRZEŻAŃSKA JOANNA (140)197701:14:46
5. WIĄCEK MARZENA (65)197001:16:33
6. OWCZAREK ADRIANNA (418)KOMORNIKI MTB TEAM199901:18:40
7. MIELNIK MONIKA (166)196801:20:05
8. BIEDROŃSKA PAULINA (243)198001:22:12
9. MAŃKA AGNIESZKA (171)UJESCISKO GDAŃSK197801:24:15
10. PAWŁOWSKA ZUZANNA (342)FOCZKI NA STATKU199201:26:05
11. ŚLĘZAK JOANNA (291)198201:26:33
12. DOMIN ANNA (309)196801:26:50
13. KĘDZIA URSZULA (325)RODZINA KĘDZIÓW200301:26:55
14. KĘPIŃSKA ELŻBIETA (260)KĘPA SPORT TARNÓW196501:27:03
15. MATYSCHOK-NYCKOWSKA AGATA (135)197701:27:57
16. KĘDZIA WERONIKA (334)200501:28:57
17. WAGNER GABRIELA (426)SIOSTRY WU198001:30:11
18. BARNA ELWIRA (124)APARTINVEST NIERUCHOMOŚCI198501:30:15
19. PIOTROWICZ MARTA (213)200001:30:20
20. GRALA DOROTA (117)197801:32:07
21. GOŁOS ALEKSANDRA (168)198401:32:21
22. SKRENTNA EWELINA (230)199701:36:32
23. ANDRZEJEWSKA AMELIA (281)SMYKOFSKI200801:38:10
24. SZELĄGOWSKA MAŁGORZATA (143)KS SZRENICA197301:39:59
25. KASZEWSKA AGNIESZKA (188)197701:40:01
26. WOJTKOWSKA KATARZYNA (301)199401:40:11
27. WOJTKOWSKA ZOFIA (302)200001:40:12
28. ZASUCHA DANUTA (251)196501:40:42
29. ORŁOWSKA EWA (298)PKO197601:41:36
30. JANICKA PAULA (368)FOCZKI NA STATKU199101:42:53
31. GOŁOS MONIKA (167)197901:45:05
32. SZERUGA BEATA (415)AMATORKA197701:45:10
33. PTASZYŃSKA ANNA (326)SPEED FEET 16197001:47:25
34. STECKO KATARZYNA (70)DRUŻYNA MIASTA JELENIA GÓRA198601:47:58
35. MOLSKA MAŁGORZATA (22)OSP KŁODAWA196801:48:39
36. TRACZYK PATRYCJA (33)199901:49:44
37. GĘBICKA EWA (220)199801:49:55
38. KOMADOWSKA MONIKA (310)KART PLAST POLAND198701:50:47
39. BORAWSKA OLGA (399)198801:51:35
40. ZASADA EWA (192)196901:51:55
41. BUJAKOWSKA KARINA (62)MADERA TEAM197501:52:16
42. GÓRAL MAŁGORZATA (311)JAKUSZYCKIE WATAHY196901:52:16
43. MAĆKOWIAK JADWIGA (286)195501:53:35
44. KUKULSKA MARZENA (409)198601:53:43
45. TOMKOWIAK-KĘDZIA DANUTA (324)RODZINA KĘDZIÓW197201:54:07
46. GOŁĘBIEWSKA JADWIGA (344)196101:54:15
47. TOMASIAK JULIA (398)GOCOŁ200401:54:39
48. CIEŚLIŃSKA MIERNIK ELŻBIETA (384)196701:54:43
49. BINDUGA MAŁGORZATA (390)LABINDUS TEAM199301:55:41
50. GRALAK-ŁACHOWSKA DAGMARA (385)198201:55:46
51. PAZDAN AMELIA (43)200301:55:47
52. KSIĄŻEK SYLWIA (378)197801:56:10
53. KRUK JOANNA (154)200201:56:35
54. WĄTROBIŃSKA RÓŻA (102)196301:56:51
55. ZAWODNIK Anonimowy (329)197601:57:45
56. ZAWODNIK Anonimowy (293)SASKA196901:57:57
57. BRACIK MONIKA (335)SKI TEAM SOWNO196801:58:25
58. BECK JANA (391)TSV BÄRENSTEIN E.V.197701:58:56
59. MACIĄG WIOLETA (38)198501:59:30
60. JEŻ BARBARA (150)#LUŹNEPIĄTKI198602:00:10
61. PAZDAN IZABELA (50)197302:00:37
62. KURZAWSKA JOLANTA (429)AKTYWNI ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO194902:00:40
63. KRAWCZENIUK KAROLINA (68)198702:01:09
64. FIJAK ALICJA (331)BIEGÓWKI.EU197602:01:19
65. ZĘBIK DOROTA (333)197102:01:39
66. BOCHEŃSKA MAGDALENA (322)197602:01:41
67. OLBERT AGATA (221)MAMA GADUŁA196902:02:31
68. PLUTA AGNIESZKA (77)197502:06:22
69. WOLTMAN-OSTROWSKA MAŁGORZATA (23)196902:07:57
70. MATYKIEWICZ BEATA (24)196902:07:59
71. KOZUBAL JUSTYNA (287)197502:08:43
72. ZIÓŁEK DOROTA (14)JAKUSZYCKIE WATAHY196802:13:32
73. ORŁOWSKA MAŁGORZATA (264)197902:14:37
74. GÓRAL JOANNA (157)JAKUSZYCKIE WATAHY199902:16:28
75. POPIOŁEK ANGELIKA (431)197502:16:28
76. SURMACZ AGNIESZKA (407)198802:17:56
77. GÓRAL ANNA (207)BRAK197002:22:19
78. ZYGMAN MARTA (245)198702:23:11
79. JUCHNIEWICZ JADWIGA (341)196902:24:37
80. WALCZOWSKA DANUTA (340)196402:24:37
81. MAGDALENA NOWICKA (339)197102:24:41
82. DOMINIKA APANASEWICZ (104)197802:26:50
83. BARANOWSKA MĄKA EDYTA (98)197002:27:22
84. WOJCIECHOWSKA HELENA (51)BRAK195502:28:50
85. SŁONECKA RENATA (382)ND197602:29:08
86. GOŁASZEWSKA EWA (413)K2 SERWIS197702:29:15
87. WILMAN KAJA (412)K2 SERWIS201102:29:16
88. EKERT JADWIGA (294)195902:33:47
89. RATAJSKA JUSTYNA (433)198302:35:07
90. RADZIWONOWICZ ADRIANA (372)197802:44:24
91. POKÓJ-KOSZELA WERONIKA (218)KOSZELA FOTO TEAM199202:54:46
92. TARACHA EWELINA (417)198402:55:36
93. KAŹMIERCZAK MAGDALENA (283)199602:55:48
94. KARCZMARCZYK LAURA (262)200503:01:00
95. PRUCHNICKA ALEKSANDRA (432)200603:12:55
96. KOWALSKA IWONA (395)TEAM KOWALSCY196903:27:26
97. JANIKOWSKA BEATA (349)196503:31:47

Opracował: Kamil Zatoński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *